Zatrzymaj się by coś zmienić…

Zatrzymaj się by coś zmienić.

Podobnie jak Ty poszukiwałam swej drogi i zaczęłam pisać co czuje, co przeżywam, co doświadczam.

Dlaczego tu jestem? Jaki jest cel mojego istnienia? Dlaczego piszę mojego bloga? Poco pomagam innym? Po co to wszystko? Spotkania. Terapie. Masże Książka. Fotografie. Myśl. Chciałabym by  to co rozdaje pełnymi rękoma pomogło Ci  w Twym życiu. Może odnajdziesz  drogę i odpowiedź na Twoje dlaczego ,,ja’? Mój blog jest oparty na moim życiu. tu znajdziesz odpowiedź.

  • Jak oczyścić swoją przestrzeń by być szczęśliwym? Jak pokonać problemy
  • Jak  kształtować zdrowe nawyki oddychania?
  • Jak zarządzać swoimi emocjami?
  • Jak wybaczyć sobie i innym?
  • Jakie znam narzędzia by wzmacniać ducha, ścieżki serca medytacją modlitwą kiedy jest ciężko ?
  • Jak poszerzyć swoje wewnętrzne horyzonty?
  • Jak urzeczywistniać zamiary by osiągnąć sukces?

Jestem tu z Tobą 2,5 roku

Przez moje doświadczenia chcę byś sam czytając znalazł coś dla siebie. Może któryś post będzie dla Ciebie wskazówką,  jak radzić sobie w codziennych rozterkach, może znajdziesz cudowną receptę.Może spotkanie ze mną wyda owoce w twoim życiu. Wszystko co piszę sama doświadczyłam  nie jest to wiedza z książek tylko wiedza mego życia, która jest otwartą książką.

Od Ciebie zależy  Jaki podejmiesz pierwszy krok? Co możesz  zrobić by  zmienić  plan jakości swojego życia?

Po prostu wyjdź na zewnątrz i patrz i głęboko oddychaj ciesz się oddechem, poczuj wiatr, spójrz jak chmury wznoszą się na niebie. Zwróć uwagę na ogrom tego świata, Co co Cie otacza.

Ty jesteś cząstką wszechświata, a świat troszczy się o Ciebie. Chociaż może jesteś w innym kraju, na innym kontynencie, może  żyjesz w innej  kulturze, możesz mówisz innym  językiem, możesz być  w innej religii i innego wierzenia. Wiedz jedno ;-Wszyscy stoimy pod tym samym niebem, na które patrzysz. Ogrzewamy się i cieszymy  tym  samym słońcem i jego promieniami  Czujemy ten sam szelest porannych gwiazd i cienia księżyca. Żyjemy poruszamy i jesteśmy oddychamy żyjemy tu i teraz a matka ziemia troszczy się o nas .

Idź znaleźć strumień i pozwól wodzie przepłynąć przez palce. Poczuj delikatność wody,  zrozum, że w niej łagodności jest również potężna jak siła, która może być nie do powstrzymania i sprowadzić wszystko na swoją ścieżkę.

Poczuj krople rosy, na Twoich policzkach są jak łzy radości i wdzięczności – że zjesz i jesteś. Przeogromna ziemio w Tobie można  odnaleźć źródło szczęścia i łaski.

Porównać można delikatność letniej bryzy do potężnej siły huraganu lub delikatny deszcz, deszczu do potężnej siły burzy. Piękno i mocy natury ukazuje się nam każdego dnia swe piękno i magię. To jest stworzenie, a Ty jesteś częścią tej natury, która może być albo łagodnym delikatnym istnieniem, albo może być siłą, która może poprowadzić Twoje życie w kierunku, w którym chcesz iść.

Jeśli chodzi o Twoje obecne ludzkie doświadczenie, możesz zostać zwrócony w ściśle określonym celu, jednak nasz podstawowy powód jest taki sam. Jesteśmy tutaj jako połączenie z całością stworzenia, tutaj, aby uczyć się i zdobywać wiedzę, doświadczać wszystkich aspektów bycia człowiekiem i brać na siebie wszystkie te lekcje, których uczymy się.

Jesteśmy posłani, aby dawać i otrzymywać miłość oraz doświadczać wspaniałości samego życia, rozwijać duchowość tej Ziemi i uczynić ją lepszym miejscem dla istnienia wszystkich żywych istot na niej.

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/

Scroll to Top