Bądź wyjątkową wersją siebie…

Bądź wyjątkową wersją siebie…

Jesteśmy wyjątkowi,  nie różnimy się…

Niektórzy z nas są spokojni , a niektórzy z nas są głośni i namiętni. Tak powinno być. Jesteśmy Źródłem przeżywającym siebie w formie nieskończonej wielości. Wyobraź sobie, jak nudne byłoby życie, gdyby każdy z nas był doskonałymi kopiami siebie nawzajem.

Każdy jest indywidualnością jest wyjątkowy tak naprawdę nie jesteśmy różni, ponieważ wszyscy pochodzimy z jednego źródła.

Duchowość… Przepływ… Przestrzeń…

Jesteśmy wyjątkowi,
Jesteśmy Źródłem przeżywającym siebie w formie nieskończonej wielości.

Wszystko to jedność  z naszymi uczuciami. Niezależnie od tego, czy jesteś spokojnym i cichym uzdrowicielem, czy głośnym i namiętnym mówcą, Niezależnie od Twoich identyfikacji.  Kiedy robisz to, co sprawia radość, że ​​czujesz się dobrze, masz moc i siłę, w którym pomagasz sobie być najlepszym i najbardziej szczerą, uczciwą wersją siebie,
Nie oszczędzasz siebie.

Kiedy to zrobisz, automatycznie zaczniesz pomagać innym ludziom. Im masz
wyższy poziom wibracji, tym szybciej odkryjesz, że nie musisz już rzucać złych nawyków, ponieważ oni faktycznie cię opuszczą cię. Wszystko tak ładnie przepływa, niekonwencjonalny cudowny subtelny dźwięk muzyki.

Nie ma forsowania, niepokoju, przekonania że nie przyciągasz niskich wibracji, ponieważ żyjesz swoim życiem na swoich warunkach.

Po prostu idź swoją ścieżką, swoją drogą i ciesz się doświadczeniami. Pamiętaj, że nie jesteś tutaj po to, aby ratować wszystkich, ale jesteś tutaj, aby cieszyć się sobą, uczyć się i rozwijać, i wywierać pozytywny wpływ w sposób, w jaki to możliwe.

Nie musimy działać ani myśleć tak samo, ale możemy czuć to samo radość i śmiech,że ból jest bólem, łzy są mokre,możemy odczuwać to samo uczucie miłości i empatii, to samo uczucie pragnienia tego, co najlepsze dla naszych dusz i naszych bliźnich, i zrozumienie, że tak się nie stanie lub nie będzie wyglądało tak samo dla wszystkich … bądź sobą… bądź wyjątkową wersją siebie…

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top