Masaż Lomi-Lomi Nui – jest wspaniałym masażem o działaniu leczniczym i zarówno ducha i ciała.

MASAŻ LOMI-LOMI NUI

Lomi lomi -nui   –   jest wspaniałym masażem o działaniu leczniczym i zarówno ducha i ciała.

 działa na kilku poziomach: fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

/ Masażu Lomi lomi –  nui proszę nie mylić z masażami stref erogennych o podobnych nazwach/

 • Lomi Lomi Nui jest wspaniałym masażem o działaniu leczniczym i zarówno ducha i ciała.
 • Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej.
 • Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa
 •  Masaż ten pomaga uwolnić się od przykrych wspomnień z dzieciństwa, traumatycznych wydarzeń oraz skoncentrować się na tym, co jest tu i teraz, czyli wrócić do rzeczywistości i w niej się odnaleźć.
 • Wybaczyć sobie i przebaczyć innym pokochać siebie
 • Masaż Lomi Lomii wyzwala pozytywne energie, które przyczyniają się do ponownego odkrycia przez pacjenta radości i chęci do życia, a ponadto wnosi w jego świadomość wiele światła i miłości do wszystkiego, co go otacza, a co za tym idzie, prowadzi do pokochania samego siebie. Pacjent po masażu ma wrażenie lekkości, błogości, zadowolenia, spełnienia i postrzega siebie jako człowieka, przed którym świat stoi otworem i który nie lęka się żadnych zmian.
 • Masaż Lomi Lomi -Nui Wykonuję od16 LAT ,za każdym razem staje się dla mnie  tajemnica odkrywania ludzkich zranień.formą wybaczania sobie i innym.
 • Uważam że jest największym narzędziem pomocy człowiekowi,Hawajczycy uznają ten masaż  jako metodę uzdrawiania. duszy i ciała.
 • Masaż polecany jest osobą które maja problemy emocjonalne, zawodowe ,zdrowotne .partnerskie,rodzinne , a również, na wszystkich płaszczyznach, świadomości  i podświadomości.
 • Masaż Lomi Lomi – nui  prowadzi do doświadczenia, że nasza dusza i ciało znajdują się w doskonałej równowadze, harmonii, że czujemy się dobrze we własnym ciele i z samym sobą. Cała moc dokonywania zmian tkwi w nas samych, a uwalnia się właśnie w stanie głębokiego relaksu.- może ktoś z państwa ma pytania chętnie odpowiem .
 • łagodzi ból fizyczny i duchowy
 • podnosi poziom energii
 • pozwala przywrócić wewnętrzną równowagę ducha
 • pozwala odzyskać harmonię ciała i umysłu…

Opinnia

Lomi pozwoliło zmienić moje życie dosłownie, jako ze pracowałem juz nad ta zmiana chwile, Lomi stało sie jakby ogniskiem skupiającym ta przemianę. Na początku masażu odczucia są fizyczne czuć powoli jak mięśnie sie rozluźniaj poprzez masaż co jest przyjemne samo w sobie. Ale najlepsze cześć zaczęła sie kiedy zaczął on dotykać mojego wnętrza. Na początku był naturalny opór ze strony mojego umysłu, który za bardzo nie chciał dotykać spraw które mu gdzieś tam ciążyły i męczyły go , było trochę walki i potlepalem sie trochę 😁 .Ale powoli dzięki wsparciu energii wysyłanej przez Asie (płynącej przez nią – odczuwałem ja w postaci fizycznej – -przyjemne ciepło i duchowej – ogromny spokój, harmonia) wszystko zaczęło się stabilizować ogarnęła mnie błogość i ogromny spokój, kiedy wybaczyłem sobie rzeczy z których nie byłem dumny wcześniej, a które się przydarzyły w moim życiu z tego czy innego powodu. Jak to mówią chłopaki nie płaczą , a ja sie rozryczałem jak małe dziecko😁, ale nie było mi z tego powodu głupio czy wstyd, wręcz przeciwnie towarzyszyła temu ogromna radość euforia i spokój przechodzący w błogość, stan tak znajomy i piękny, który był tam gdzieś w środku uśpiony natłokiem codziennego życia i o którym zapomniałem. Kiedy człowiek dotknie tej cząstki siebie w życiu ponownie świat staje na głowie do góry nogami, rzeczy zaczynaja być bardziej przejrzyste jasne i proste znowu tak jak dla dziecka. Od tego czasu moje życie stało się dużo radośniejsze , nie zmieniłem siebie, nie uciekły i nie
wymazały się troski dnia codziennego, ale zmieniłem stosunek do nich i przez
to nie wydaja mi się one problemami dzisiaj i często przez ten stosunek do nich rozwiązują się same. Nawet praca, która wcześniej wydawała się irytująca w pewnych momentach jest teraz prostsza czystsza i łatwiejsza. Są to moje subiektywne odczucia po masażach Lomi (miałem 3 do tej pory).Jestem ogromnie wdzięczny Asi ze pomogła mi znaleźć znowu ta moja cząstkę odpowiedzialna za radość i dostrzeganie piękna świata , dzięki Asiu, i polecam ten masaż tym którzy tez chcą znaleźć znowu ta swoją piękna cząstkę …. duszy?

Sebastian z Londynu

Scroll to Top