Duchowe Uzdrawiane

Duchowość ,

Energia może pochodzić od ciebie, drugiej osoby lub od ziemi od stwórcy Poza medycyną konwencjonalną, proces pomaga ludziom uzyskać ulgę. Z drugiej strony, uzdrowiciel, który mnie leczy, uzdrawia swego pacjenta, używając swojego serca duszy.

Krótko mówiąc, uzdrowiciel leczy. Czasami nawet nie jest konieczne, aby osoba przychodząca była obecna. Bliski krewny, przyjaciel lub ktokolwiek, kto związał się z osobą, może być pośrednikiem w przypadku, gdy osoba nie jest tak upodobana do tego rodzaju procesów uzdrawiania lub może być gdzieś daleko, a nawet być w szpitalu.

Jestem uzdrowicielem i uzdrawiam tylko w sferze duchowej. Robię to z moją duszą. Dlatego nie szukaj racjonalności. Uzdrowiłem nawet patologiczne zaburzenia. Wszystkie te procesy są skuteczne także u zwierząt.

Bycie uzdrowicielem to nie tylko zawód, ale umowa poświęcenia. Nigdy nie mogę ci powiedzieć, że czuję się swobodnie.

Podczas procesów uzdrawiania odczuwam cały ból, osoby która uzdrawiana Uzdrawiam tę osobę tylko wtedy, gdy uleczę ten ból we mnie. Cierpię, aby osiągnąć dobre samopoczucie.

Ten ból jest świadomością konsekwentnej walki między dobrem a złem. Mogę to nawet powiedzieć; powinniśmy żałować ludzi, którzy nigdy w życiu nie spotkali się z takimi testami. Ponieważ to właśnie te testy czynią nasze dusze silniejszymi. Niebiańska bitwa przejawia się zarówno w moim życiu prywatnym, jak iw mojej karierze.

Nie ma lepszej nagrody niż leczenie kogoś. W moich duchowych podróżach, w których tracę wszystkie załączniki, nie miałem żadnej pomocy z tego świata. Byłem całkiem młody, kiedy zacząłem te podróże i przypuszczam, że to całkiem rozsądne. Moje dary są dla innych, aby im pomóc. To jest moja pasja cząstka mnie Nie to zrozumiałe dla innych. Na mojej drodze zakazywano mi leczyć, pomagać innym , wstrzymywano mnie od rozwoju zagłuszano wewnętrzny głos // powtarzali dlaczego ona ma ten dar to nie możliwe /// wszystko jest możliwe dla Boga powtarzałam niema rzeczy  niemożliwych  daj mi Stwórco tylko miłość ku Tobie i laskę by wzrastać i silę by pomagać innym. a to mi wystarczy…

Podczas sesji przekazuję im najwyższą miłość, którą przekazuję z niebiańskiego. źródła bożej łaski modląc sie proszę  o spełnienie Jego woli w życiu każdego człowieka który wypełnia cząstkę świata każdy i ty jesteś wyjątkowy i nie przypomina żadnej miłości, którą znamy na tym świecie.

Nigdy nie lekceważ inspirującego źródła świata duchowego. Zbieg okoliczności to koncepcja stworzona przez ludzi. Esencja wszystkiego jest duchowa. W ten sposób czuję się i określam siebie jako uzdrowiciela

.

Co to jest uzdrowienie

 Podczas sesji uzdrawiania i odpowiedzi na wiele innych pytań można  skontaktuj się zemną a postaram się udzielić Ci odpowiedzi.
Co to jest uzdrowienie?
Uzdrowienie to całkowicie naturalny proces. Uważa się, że jest to przepływ dobroczynnej energii pomiędzy Uzdrowicielem a odbiorcą, który rozprawia się z „choroba” na jej najgłębszym poziomie i uwalnia Twoje zasoby naturalne, aby działały w najbardziej efektywny dla Ciebie sposób.

Jak to działa?
Kiedy nasza energia jest niezrównoważona lub wyczerpana (co skutkuje chorobą lub stresem), Uzdrowiciel działa jak łagodny zestaw przeskoków, a następnie energia jest przyciągana tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.
To samo dotyczy jedzenia – dobro trafia tam, gdzie jest najbardziej potrzebne, bez konieczności zastanawiania się nad tym.
Z tego powodu Uzdrowiciel nie musi znać twojego problemu, aby nastąpiło uzdrowienie, ale możesz o tym porozmawiać, jeśli chcesz.

Scroll to Top