Opinie

 

Jestem pacjentką Pani Asi od paru lat. Wielokrotne stawiała mnie na nogi. Zawdzięczam jej wstawienie dysku szyjnego co pozwoliło mi szybko i sprawnie funkcjonować bez kołnierza. Uratowała również mojego dziadka, u którego w czasie wypadku nastąpiło złamanie kręgu w odcinku lędźwiowym. Dzięki Pani Asi dziadek uniknął stałego unieruchomienia oraz gorsetu. Dziś dziadek funkcjonuje normalnie a zdjęcie rentgenowskie wykazało zrośnięcie kręgu. Do dnia dzisiejszego jesteśmy pod stałą opieką Pani Asi. SERDECZNIE POLECAM. Chciałam dodać, że ja mam lat 28 a dziadek 80.

Julita z rodziną
Szczerze polecam!!! Chodzę do Joanny już od 4-5 lat i za każdym razem stawia mnie na nogi! Dużo podróżuję samochodem, mam w związku z tym wiele problemów z krzyżem. Godziny masaż likwiduje jakiekolwiek bóle, niedogodności a dodatkowo ulecza wszelkie kwestie związane ze stresami życia codziennego – stres w pracy, kłopoty osobiste. Próbowałem masażu u wielu osób jednak nigdzie nie znalazłem połączenia masażu z energią Reiki – taka kombinacja daje siły i energię na wiele miesięcy 🙂
Maciek
Jestem klientką Pani Asi od kilku lat. Wielokrotnie pomogła mi i mojej rodzinie. Jako jedyna znana mi osoba masuje żołądek i jelita, co przy schorzeniach przewodu pokarmowego daje nieopisaną ulgę. Rehabilitowała mojego syna po złamaniu nogi, przyczyniając się do szybkiej poprawy w jej funkcjonowaniu. Mojej mamie i mężowi pomagała w schorzeniach kręgosłupa i rwie kulszowej. Oczywiście poza aspektami zdrowotnymi masaże te doskonale relaksują. Serdecznie polecam usługi Pani Asi.
Ania Z.
Bardzo serdecznie polecam usługi Pani Asi, jest mistrzynią w swoim fachu.Potrafi w cudowny sposób postawić szybko człowieka na nogi. Czekam, aż będzie w Warszawie aby skorzystać z jej usług.Pani Asiu czekamy na Panią!!
Agnieszka Mikołajewska
Polecam, korzystam bardzo często ogromna ulga.
Maciej Bukowski
Bardzo polecam, korzystam już chyba 10 lat 😉 – wiele razy Joanna uratowała mi życie i zdrowie duszy 😉 koniecznie, dla każdego!
Maciej Winiarek
Polecam pełen profesjonalizm
Stella Patocka
Super wizytówka pomocy dla każdego to świetna sprawa
Tomasz Wójcik
Ja też polecam Joasia bardzo mi pomogła jak miałam rwę kulszową
Agnieszka Zwolińska
Generalnie w cuda to nie wierzę po za tym wyjątkiem jakim jest masaż w wykonaniu pani Joanny. Problemy z lędźwiom ustąpiły. Już drugi tydzień nie mam problemów z porannym wstawaniem i funkcjonowaniem w czasie dnia. Nie wiem co te drobne rączki zrobiły ale pomogło. Nie przypuszczałem ze akupresura ma moc, a może to jakieś czary?
Andrzej Rogowski
Masaże Joasi atc,m.i.n sposobami medycyny niekonwencjonalnej jedyne lekarstwo ,nie zapominajmy o śmierci podarowanej na przez farmaceutów ,w których tak ślepo wierzymy
Tomasz Wójcik
Działa cuda od ręki , daje energię i do tego buduje poczucie wartości człowieka.Poza tym i przede wszystkim masuje rewelacyjnie;)
Justyna Włodarczyk
Na masaż u Pani Joanny byłam przez ,,przypadek”. Chciałam podczas urlopu nad Bałtykiem odpocząć i pójść na masaż moim zdaniem najlepszy, czyli relaksacyjny, ALE ku mojemu zdziwieniu Pani Joanna zaproponowała masaż leczniczy gdyż relaksacyjny może mi mąż zrobić i…mnie pogłaskać! No dobrze..więc się zgodziłam na masaż leczniczy. Podczas masażu Pani Joanna rozmasowała moje wszystkie mięśnie, które były ,,ściśnięte”, poczułam się dziwnie, bo poczułam ulgę swojego ciała! Coś niesamowitego!! Faktycznie podczas masażu relaksacyjnego takiej ulgi nie czułam nigdy.
Ponadto dzień wcześniej stłukłam sobie najmniejszego palca u stopy, oczywiście potykając się nim o róg łóżka, był spuchnięty, obolały i nie wolno było go dotykać!! Jakby nie to, że byłam na wakacjach…to na pewno byłabym już z nim na SOR. Ale…podczas masażu prosiłam o niedotykanie tego miejsca! Jednak Pani Joanna obiecała, że go obejrzy…i po dotknięciu go – bezboleśnie, przestał mnie boleć a opuchlizna coraz szybciej schodziła, już kolejnego dnia była znaczna poprawa. Dodam, że jeszcze wtedy nie wiedziałam kim jest Pani Joanna, bo tak jak pisałam poszłam po prostu na masaż.
Jej lata pracy i doświadczenie jest bezcenne.
A jeszcze na koniec dostałam kilka pięknych słów, które Pani przeczytała…
Czy polecam masaże u Pani Joanny? Z całą pewnością tak! Monika Mitura

Najwspanialsze dłonie i energia  Joasiu dziękuje Bogu ,że Cię spotkałam .Oliwia Mielewczyk


Pełen profesjonalizm, polecam!

Patryk  Matysiak
——————‐———————
Lomi pozwoliło zmienić moje życie dosłownie, jako ze pracowałem juz nad ta zmiana chwile, Lomi stało sie jakby ogniskiem skupiającym ta przemianę. Na początku masażu odczucia są fizyczne czuć powoli jak mięśnie sie rozluźniaj poprzez masaż co jest przyjemne samo w sobie. Ale najlepsze cześć zaczęła sie kiedy zaczął on dotykać mojego wnętrza. Na początku był naturalny opór ze strony mojego umysłu, który za bardzo nie chciał dotykać spraw które mu gdzieś tam ciążyły i męczyły go , było trochę walki i potlepalem sie trochę 😁 .Ale powoli dzięki wsparciu energii wysyłanej przez Asie (płynącej przez nią – odczuwałem ja w postaci fizycznej – -przyjemne ciepło i duchowej – ogromny spokój, harmonia) wszystko zaczęło się stabilizować ogarnęła mnie błogość i ogromny spokój, kiedy wybaczyłem sobie rzeczy z których nie byłem dumny wcześniej, a które się przydarzyły w moim życiu z tego czy innego powodu. Jak to mówią chłopaki nie płaczą , a ja sie rozryczałem jak małe dziecko😁, ale nie było mi z tego powodu głupio czy wstyd, wręcz przeciwnie towarzyszyła temu ogromna radość euforia i spokój przechodzący w błogość, stan tak znajomy i piękny, który był tam gdzieś w środku uśpiony natłokiem codziennego życia i o którym zapomniałem. Kiedy człowiek dotknie tej cząstki siebie w życiu ponownie świat staje na głowie do góry nogami, rzeczy zaczynaja być bardziej przejrzyste jasne i proste znowu tak jak dla dziecka. Od tego czasu moje życie stało się dużo radośniejsze , nie zmieniłem siebie, nie uciekły i nie
wymazały się troski dnia codziennego, ale zmieniłem stosunek do nich i przez
to nie wydaja mi się one problemami dzisiaj i często przez ten stosunek do nich rozwiązują się same. Nawet praca, która wcześniej wydawała się irytująca w pewnych momentach jest teraz prostsza czystsza i łatwiejsza. Są to moje subiektywne odczucia po masażach Lomi (miałem 3 do tej pory).Jestem ogromnie wdzięczny Asi ze pomogła mi znaleźć znowu ta moja cząstkę odpowiedzialna za radość i dostrzeganie piękna świata , dzięki Asiu, i polecam ten masaż tym którzy tez chcą znaleźć znowu ta swoją piękna cząstkę …. duszy?
Sebastian z Lodynu
Masz problemy? nie ważne czy natury fizycznej i zdrowie coś zaczęło podupadać, czy może coś złego zaczęło dziać się w pracy, życiu prywatnym??? Pani Asia znajdzie przyczynę Twojego „bólu”. To nie jest zwykła kobieta…..to Anioł. W skrócie opisze Wam mój przypadek. W środę w pracy zwalił mnie z nóg potworny ból kręgosłupa. Ledwo doszłam do domu ponieważ następnego dnia nie mogłam wstać z łóżka umówiłam się do lekarza w przychodni. Dostałam receptę, a tam leki przeciwbólowe w dawce 4 razy dziennie o działaniu na bazie morfiny, leki przeciwzapalne i antybiotyk nie wiedzieć czemu na zaś. Wróciłam do domu z pomocą, złapałam za tel. i dosłownie przerażona zadzwoniłam do p. Asi czy ja rzeczywiście muszę brać te wszystkie świństwa. P. Asia od razu po wywiadzie tel. stwierdziła – rwa kulszowa. Osobom którym ona dokucza, nie muszę mówić jaki to jest ból. On nie jest do opisania: przeszywający, promieniujący, poskręcało mnie, nie mogłam normalnie stać, wstać, zgiąć nogi, przekręcić się na łóżku. Wszystko z wielkim promieniujący bólem. Podczas pierwszego zabiegu wyłam i płakałam z bólu. Byłam jednym wielkim przykurczem. Po pierwszym zabiegu mogłam o własnych siłach wstać, wyprostować się. Coś niesamowitego. P. Asia jest profesjonalistka w tym co potrafi zrobić z ludzkim organizmem i jak szybko pozbywa się tego co nas trapi. Jestem dzisiaj po drugim zabiegu, a ja śmigam w domu. Tylko Ciiii, obiecałam, że będę się jeszcze oszczędzać. Jak tu się oszczędzać, przecież dokonała niebywałego. Moja dusza tańczy z radości, że miałam okazje p. Asie poznać. Wcześniej do tej pory słuchałam jak znajomi borykali się z tym problemem i tylko zastrzyki przeciwbólowe i tydzień/dwa zanim doszli do siebie. Ja po dwóch dniach. To nie jest żart.
Nie zwlekajcie, dajcie sobie pomóc. p. Asia ma tyle pozytywnej energii, że nie ma przypadków beznadziejnych, każdy jest do wyleczenia. Wszystko zależy od tego na ile jesteście wstanie jej zaufać aby mogła zając się Waszymi problemami i przyczyna, a nie leczeniem objawowym, czyli tylko skutkami, a to lubi powracać.

Pozdrawiam Monika z Gdyni


 

 

 

 

 

Często gram w kosza , przed końcem roku szkolnego miałem kontuzje kolana. Byłem w szpitalu stłuczenie rzepki wróciłem o kulach niestety nie miałem żadnej nadziei na zbliżające się wakacje, plany przez moment popadły w gruzy zrezygnowany, patrzałem w sufit zapaliła się lampka nadziei. Gdy usłyszałem dzwonek do drzwi przyszła p. Joanna do mamy…Moja rodzina i znajomi od dawna korzystają z masażu u p. Joanny skorzystałem również nie myślałem że tego dnia zostawię kule w domu i będę normalnie funkcjonował. Po akupresurze mogłem normalnie już chodzić, tego dnia bez kul poszedłem odebrać świadectwo. Z dnia nadzień poprawiało się, a podczas wakacji nie miałem już problemów … dziękuję. Wiecie sami jak wiele znaczy sprawność , uzyskałem ją dzięki p. Joannie pozdrawiam i polecam , mojej mamie i tacie pomogła w rwie kulszowej, krecz szyjny,uporczywe migreny też normalnie funkcjonują …. piękne słowo jestem w wdzięczny dzięki polecam jak masz jakąś kontuzję to zadzwoń nie odwlekaj warto sam jestem tego przykładem. Daniel

—————————————-

Joasia to super pozytywna osoba ze świetną energią i bardzo dużym doświadczeniem 
Polecam jej usługi 
Z pewnością pomoże w wielu kwestiach zdrowotnych

Anna Zalewska

Anna Zielinska  poleca stronę Joanna Skwarlińska Masaże,Akupresura.

Nasze ukochane ,, koło ratunkowe- telefon do przyjaciela ” 😘jak coś się dzieje ze mną czy z moimi bliskimi nie ma lepszej recepty jak wizyta i masaż tejże niezwykle dobrej, miłej ,pogodnej kobietki. Nigdy nie odmawia . A masaż Tajski z bańką stawia na nogi nawet najbardziej ,, połamanych”😉 Nawet największe uparciuchy które twierdza ze NIC IM NIE JEST😉😊😀 już po jednym masażu same wracają i chcą wracać do naszej kochanej PANI ASI !!

—————————————-


 

Scroll to Top