Każdy z nas ma zdolność dokonywania wyborów,

Każdy z nas ma zdolność dokonywania wyborów,

Każdy z nas otrzymał dar. Zdolność świadomego wybierania. Poczucie spełnienia i  wewnętrznej motywacji.

To zdolność dokonywania wyborów, a nie tylko reagowania na instynkty, to odróżnia nas od innych żywych istot na Ziemi.

Jest to rzecz, której czasami nie potrafimy rozpoznać, że została nam dana, abyśmy mogli żyć życiem, jakiego oczekujemy od nas samych. Czyż by nie chcemy wysiłku?
Najczęściej uskarżamy się na brak czasu by poświęcić sobie na wewnętrzny rozwój.
Wymaganie od siebie to nie jest brak czasu, to brak organizacji czasu, duchowe lenistwo. Czy masz lęk strach, że zbyt wiele trzeba zmienić?

Brak czystej przestrzeni  budzi w nas niepokój. Sama to doświadczyłam. Zamiatanie swego zewnętrznego i wewnętrznego świata stwarzasz przestrzeń pięknej rzeczywistości. Pożegnaj się z pamiątkami dziś już nic nie znaczącymi,  które zatrzymują Twój rozwój. Przedmioty maja niepotrzebną energie, puść wolno Twe wspomnienia i zacznij żyć.Usuń te rzeczy z Twojej przestrzeni. Jak trzymasz to na pewno nie wiesz i nie zdajesz sobie sprawę że to

wpływa na brak szczęścia i radości w naszym życiu, rzutuje na związek na nasze  życie.  Masz wolną wolę, aby to zmienić  to działaj. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, aby to zrobić pożegnać się z przeszłością.

Jeśli Twoje życie nie jest szczęśliwe, lub Twoje miejsce, w którym nie chcesz być, lub żyjesz życiem, które nie jest w zgodzie z Twoim wewnętrznym życiem, wtedy nadszedł czas, aby nacisnąć przycisk resetowania.
Nadszedł czas, aby wyznaczyć nowe cele i wskazówki dotyczące Twojego życia, aby zacząć ćwiczyć podświadomość, aby być w jedności z prawdziwym Tobą i zacząć pracować w zgodzie z Twoim wewnętrznym ja.
Możesz i osiągniesz swój cel, jeśli zaczniesz wierzyć w siebie i codziennie dążyć do lepszego, kochającego życia, bądź świadomy że możesz nacisnąć  przycisk resetowania urzeczywistniając działanie   i zaczniesz zmieniać swoje życie.

Scroll to Top