Pamiętaj ster zamiaru jest w twoich rekach…

Czasem w naszym życiu zdarzają się niewypowiedziane cuda czemu by nie wpuścić jednego z nich do swego życia pozwól sobie mieć to co chce twoja dusza zrzuć pajęczynę zranień, uprzędzeń i ograniczeń…Przyjacielu Otwórz się na miłość… Dziś zatrzymajmy się na zranieniach, które zawsze dotyczą obie strony. Jaki masz obraz swego wewnętrznego dziecka? Czy kochasz siebie by prawdziwie pokochać partnera i partnerkę , towarzyszkę życia?

Zwykle to mężczyzna, jest bardziej zdystansowany lub powstrzymuje się w związku. Ale to on przeważnie w domu przygotowuje drzewo na opał, a ona je rozpala… Kobiety mają te same problemy co mężczyźni. Warto zwrócić uwagę aby uniknąć Częstego milczenia gromadzącego niepotrzebne emocje. Ona lub on wstrzymuje się wyrazić się emocjonalnie zewnętrznie i wewnętrznie.
Niektóre kobiety ale też i mężczyźni nie są wystarczająco pewne siebie. Aby wyrazić siebie bądź po prostu sobą. Rozwijanie zdrowych relacji z uczuciami jest kluczową częścią z dzieciństwa, ale czasami rozwój ten jest zahamowany. Warto powtarzać sobie ćw z wewnętrznym dzieckiem by je pokochać. Często ten lek gromadzimy w sobie poprzez całe długie lata jest to powodem łączenia bólu z uczuciem. Zdarza się to, gdy dzieci są karane za wyrażanie siebie, gdy uczą się kojarzyć swoje uczucia z bólem.

 
Może to być także problem jak osoba kochana może mieć trudności z wyrażeniem emocji w słowach, ponieważ brakuje jej praktyki. Zranienia z dzieciństwa wzorce wychowawców, rodziców również rodzeństwa. ma ogromny wpływ na całe życie.

Czesto
Różnica między prawdziwym tobą, a twoim pomysłem przeraża ją lub Jego. Jesteśmy tacy sami . Warto pozwolić sobie w związku być sobą nie innym, tym jedynym niepowtarzalnym. Często nie rozmawiamy o swoich uczuciach tłumiąc je jesteśmy tylko w stanie zawiesić się na twoim ramieniu i być dziewczyną z chłopakiem, albo odwrotnie nie chce robić nic dobrego z bycia razem. czyż nie warto się otworzyć na siebie.

Jeśli sie poznacie , to warto dzielić się swoim wewnętrznym ja. Ale niestety może to wzorce wyciągnięte z dzieciństwa są tylko obrazem przestraszonego małego dziecka małej zlęknionej dziewczynki czy małego chłopca przestraszonego. W postaci lęku tworzy skorupę nie dostępności. Wówczas kończy sie ucieczką gdyż obawiamy się siebie.
Brakuje odwagi, wrażliwości, otwartości na jaki kol-wiek dialog nie potrafią na siebie spojrzeć w prawdzie.
Spojrzenie prawdzie w oczy; to najpiękniejszą relacja. Niestety

te relacje kończą się są jednym zamachem, na uczucia, osobowość której nigdy nie otworzyłaś/łeś na osobę która kochasz. Zranienie to tylko jedna z tych rzeczy, które musimy zaakceptować. Która wewnętrznie dotyka każdego z nas, Niektóre kobiety i mężczyźni tak bardzo boją się narażenia na to, że zamiast tego pozostałyby zamknięte i skoncentrowane na sobie. Aby nie narażać się na dalsze złamanie serca często związek zakończy się w gruzach wówczas jesteśmy Niedostępni Kolejna ucieczka przed samym sobą. Emocjonalnie kobiety i mężczyźni często stają się bardzo defensywne, Jednym z powodów jest to, że nigdy nie chcieli swojego wkładu. w coś co ma zakwitnąć jak kwiat w ogrodzie ich wzajemnej przestrzeni. Razem a tak naprawdę osobno. Jakie relacje są w twoim związku? Co was łączy/ Co dzieli? Co wnosisz?
Czego chcesz ? Czego szukasz ?. Jakie jest twoje nastawienie czy wciąż będziesz chłopcem tuptającymi nóżkami albo rozkapryszona dziewczynką? Każdy sobie zróbcie coś dla siebie. żeby każdy z was poczuł swą ważność, w oczach osoby kochającej was. Pozwól sobie być sobą , a kochanej osobie być innym. Warto zawsze podjąć dialog mówić o swoich uczuciach. Niestety

często bywa że kobiety zainteresowana jest bardziej ciałem niż umysłem, rodzą się kompleksy niedoskonałości zmiany , starzenie skóry , przekwitanie trudno jest przyjąć to takie jakie jest. Trudno jest pokochać siebie akceptując swoje i partnera zmiany. Mężczyźni którzy kierują się umysłem i wzrokiem nie potrafią znieść zmian nastrojów kobiety i znajdują swa pocieszycielkę za oknem .
Powszechnie uważa się, że mężczyźni mają tylko problem obsesję na punkcie fizycznej strony związku, ale równie dobrze mogą to być kobiety, które zachowują się w ten sposób są bardziej okrutne Często jest to powodem rozsypu związku ,ucieczka w nałogi zamykanie się na siebie. Każdy z nas musi
zdecydować, czy sobie z tym poradzisz, czy nie – ale jeśli martwisz się już jej brakiem siły poddajesz się , prawdopodobnie nie potrwa to długo.Skorzystaj z doświadczenie mediatora, psychologa to nie żaden wstyd.
W dzisiejszym świecie pary unikają jakich kol wiek dialogów, konfrontacji, tolerancji jakich kol-wiek zobowiązań wobec kogoś na wczesnym etapie związku, albo przez cały czas jego trwania…

Nie lubcie planować czasu na spotkanie z sobą, a kiedy to robicie jest to niestabilne któreś z was nie pojawia abo się później lub wcale.

Nie szuka kogoś, z kim mogłaby dzielić swoje życie, ale kogoś, z kim mogłaby spędzić czas na swoich warunkach. Co gorsza to tylko są na czas intymności … Albo tylko by przetrwać, ze względu na dzieci majątek. O najmłodszych rozbijamy swe emocje. Dzieci dorastają w leku strachu przed porzuceniem … Zamykają sie w świat wirtualny… Co w skrajności nazywamy uzależnieniem.

Tego rodzaju samolubne zachowanie powinno być czerwoną flagą, która zmusza nas do ponownej oceny tego związku. Czy warto zatracać siebie… i budować . czy warto zacząć odnowa… zwróć uwagę nasz umysł ma własna logikę , u duszy ta logika jest nie obecna ona wszystko rozumie i bierze dosłownie w życiu wszystko jest logiczne i jasne pozwól sobie na posiadanie szczęścia zewnętrzny zamiar zatroszczy sie o środki, pamiętaj ster zamiaru jest w twoich rekach… wszystko zależy od każdego z nas … Może od ciebie

Scroll to Top