Miłość to dar z siebie…

Wszyscy Jesteśmy wędrowcami bez końca. W pogoni za rzeczami, o których nawet nie wiemy. Za szczęściem i miłością.
Wszyscy tęsknimy za duchowym szczęściem partnerem, partnerką… kimś, kto może sprawić, że będziemy czuć się całymi w tym zniszczonym świecie złamanych, zgubionych serc. Wszyscy chcemy kogoś, kto jest w stanie wyleczyć nasze zgniłe wnętrze, a może wypełnić pustkę. Pragniemy Kogoś kto pokocha nas takimi jakimi jesteśmy. Często kończymy na pragnieniach. Jest w nas lęk przed rozpoczęciem życia od nowa. Obudź w sobie zdolność kochania. Większość z nas jest dotknięta chorobą egzystencjalizmu. Nie jeden z nas powtarza wypaliłem się, wypaliłam się, nie potrafię, nie chcę zakochać się, boję się powtórnych zranień, porażek, boję się silnej niezależnej kobiety… nie potrafię… lęk jest większy ode mnie… Nie rozmawiaj z lekiem puść to wolno, w swoich myślach przyciągaj swe szczęście.

SONY DSC

Negatywność oddala wszystko co najlepsze. Ulecz swe myśli, przyciągaj to co najlepsze.
Wszyscy chcemy sekretu duchowości, ale nasze działania wyraźnie mówią inaczej. Lękamy się, boimy się kolejnego zranienia, kolejnej porażki. Kiedy dochodzi do tragedii, uciekamy się do narkotyków, innych uzależnień, i światowych pokus., rzadko kto wydepcze ścieżki do Boga do Stwórcy… Mi pomogły w samotności medytacje, zapisane myśli na moim blogu w tym wszystkim mój Bóg prowadzi mnie za rękę ścieżka mego życia. Pokonałam w życiu wiele trudności, które były dla mnie nauką. Wychowałam sama wspaniałego syna.

W samotności nie jestem samotna ale szczęśliwa. Wiele osób zamiast stawić czoła naszym lękom, otępiamy się z bólu, mając pełną świadomość, że środki znieczulające nie są lekarstwem- są ucieczka od realizmu. To co piszę jest dla nich za trudne. Powtarzają często Joanno nie dam rady. Za trudne jest to co piszesz. Nigdy nie zdołam uwolnić mą duszę od obaw i niepewności… Jak mam pokochać w sobie wewnętrzne dziecko które nigdy nie było kochane. Co mam zrobić?

Zasada małych kroków, nieustanna praca nad sobą. Zaakceptować siebie, swą emocjonalność, wzrastać w duchowości, wyciszać się , nie wpadać pułapkowe myśli . Powiem ci inaczej nie chcę, nie mam nadziei ale mam zamiar wszystko aby dotrzeć do lądu, dobić do brzegu, tam przy brzegu zobaczysz dłoń która też mi pomogła -To wiara mój Bóg. Mi też krążyły myśli czy płynę w dobrym kierunku, czy starczy mi sił … ale z moim sternikiem stwórcą dałam radę. Dotarłam do brzegu zaczęłam odnowa.

Pewnie trzeba płynąć – mam zasadę nie rozhuśtać mej łódki tylko trzymać kurs, kontrola nad soba nad biegiem myśli. W życiu zakonnym jest podobnie. o moich doświadczeniach pisałam w mym poście https://skwarlinska-masaze.pl/zycie-wybory-decyzje/

Pamiętaj;- Łączenie się z kimś duchowo wymaga emocjonalnej i duchowej walki. Ludzie wykazujący nieustanną odwagę w swoich związkach zawsze pojawiają się zwycięsko. Otrzymują dar oświecenia. Co więc naprawdę wiąże się z kimś duchowo?
Bezinteresowna miłość…
Wszelkiego rodzaju miłość można oczyścić z bezinteresowności i poświęcenia. Kiedy nasz partner i my zmagamy się emocjonalnie, wybieramy walkę samotnie.
To nie tylko odsuwa nas od siebie, ale także zmusza nas do bezdennej otchłani depresji.

Jeśli naprawdę chcesz doświadczyć połączenia duszy z duszą z kimś, musisz wylać przed nim swoje serce pozwolić sobie być sobą. A jemu/ jej być innym.


Pozwól sobie na odwagę dzielić się wszystkim swoimi najgłębszymi pragnieniami mów nawet o najciemniejszych zakłóceniach. Pamiętaj Samotna kąpiel w smutku, w depresji służy jedynie osłabieniu więzi duchowych. W dzisiejszym świecie większość związków zawodzi, ponieważ pary całkowicie zapominają o znaczeniu intymności emocjonalnej. Intymność fizyczna nie może istnieć nawet bez emocjonalnej intymności. Zawsze miej to na uwadze!

Rozwój osobisty i twojego partnera czy partnerki powinno być dla was.
Wiedzą jest wylęgarnią duchowości i Miłość która nigdy nie przestaje rosnąć, gdy jej posiadacze pochodni stają się jej światłem dla siebie. Pamiętaj łączenie się z kimś duchowo wymaga głodu wiedzy. Musimy zebrać niezbędne lekcje z naszego smutku, bólu, radości i wykorzystać je jako prekursory indywidualnego wzrostu. Wzrostu, więzi was obojga.

Jednym błędem, jaki pary popełniają w związkach, jest to, że kiedy zyskują wzajemną akceptację, po prostu przestają robić wszystkie rzeczy, które sprawiają, że są sobą. Przestają podążać za nowymi horyzontami, poznają nowych ludzi i odkrywają o sobie więcej. Traktują swoją miłość jako coś oczywistego, znacznie osłabiając duchową więź między nimi.

Rozwój osobisty jest niezbędny do przetrwania związku. Nigdy nie lekceważ jego znaczenia. Miłość do siebie…


Po pierwsze, rozmawialiśmy o bezinteresownej miłości, a teraz porozmawiamy o tym, jak miłość własna jest fundamentalna w kontaktach z kimś duchowo. Czasami ludzie mają w sobie tyle nienawiści do siebie, że uważają się za niegodnych miłości. Duchowość to zdolność przyjmowania miłości w najczystszej postaci. Popatrz jesteśmy wszyscy tacy sami. Jeśli nie jesteśmy w stanie spojrzeć i zaakceptować osoby w lustrze, to w jaki sposób zdobędziemy odwagę, by przyjąć miłość od naszego partnera? Coś zawsze nas powstrzyma. Uczenie się miłości własnej jest żmudną walką, ale jest też warta wszystkich cierpień. Łączenie się z kimś duchowością wymaga zarządzania rzeczywistością , dzielenia się sobą, nie myśleć o tym czego chcesz uniknąć, ale myśleć to co chcesz osiągnąć. Zawsze razem to jest tajemnica osiągnięcia sukcesu pozwól sobie na posiadanie wad. Pokochaj siebie wypuść siebie daj się pokochać. Mój drogi i moja droga zmniejsz swą zewnętrzną i wewnętrzną ważność , a będziesz miał/a dość siły by zobaczyć ważność osoby która kochasz. W rzeczywistości jesteś unikalny/na. Zaakceptuj siebie takim jakim jesteś. Pozwól sobie być sobą. Jesteś wart wszystkiego co najlepsze. Przecież zawsze kochamy tych o których się troszczymy. Ma to wielkie znaczenie byś poświęcał sobie więcej uwagi by zatroszczyć się o siebie zająć się sobą. Zamiast obaw niedowierzań braku akceptacji będziesz promieniował miłością. Odbicie wyruszy ci na spotkanie świat odpowie ci wzajemnością. Jesteś kochany jesteś kochana. Mam zamiar i wiem zacznij działać, a zobaczysz że to co było niewiarygodne obleka się w rzeczywistość. Nadzieja zrobi swoje nadzieja – świadomość mam zamiar i wiem jestem szczęśliwą wyjątkową …jestem szczęśliwym i wyjątkowym https://skwarlinska-masaze.pl/zycie-wybory-decyzje/ałam o ty w cześci 1

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top