Świadomy wybór co dla nas jest najlepsze… Jest  sekretem zdrowia.

 

Witaj może ten post jest kierowany do Ciebie. Jeśli masz problemy ze snem  przeczytaj.  może znajdziesz sposób na bezsenność. Jak żyjesz w stresie i zagonieniu dowiesz się  Czym jest duchowe przebudzenie? To postrzeganie wszystkiego inaczej…  Świadomość wchodzi w głębszy kontakt z tym co nazywa rzeczywistością. Nasze ciała są pełne energii, które przepływają przez nas.  Możemy być nieświadomi tych energii, ale budzenie się każdej nocy w tym samym czasie jest znakiem którego nie powinniśmy ignorować. Aktywność merydianów o każdej porze dnia czy nocy ma swoje znaczenie. Obserwuje to przez 36 lat kiedy zainteresowałam się starożytną medycyną chińską. Merydiany czyli połączenia energetyczne ciała połączone są z systemem zegarowym, który są aktywne w różnych okresach dnia i nocy. Kłopoty ze snem mogą być znakiem, że masz problemy zdrowotne i musisz coś zmienić.  W Zdrowym ciele zdrowy duch . W zdrowym duchu- zdrowe ciało. Spytasz dla czego duchowy uzdrowiciel, masażysta piszę o stresie, przeżyciach doświadczeniach? Otóż wszystko co robimy, jak żyjemy, czujemy, dotykamy, oddychamy powinno mieć harmonie w nas. Świadomość czym jest  Spójność ciała i duszy. Dlatego też medytacja świadome wyciszenie się ma ogromny wpływ na harmonię w nas.  Ma wpływ na nasze dzieci.  Zastanawiałam się na bezsennością dziecka które jest naszym odbiciem;- życia , emocji, empatii. egoizmu.walk, traum z dzieciństwa wszystko ma wpływ.Wszystkie stresy z dzieciństwa mogą sprawić że organizm starzeje się szybciej, ma wpływ na odporność.  Warto świadomie wybierać co dla nas jest najlepsze.  Nie gromadzić niepotrzebnych emocji, stresu, negatywności w własnym ciele. Budzenie między 21:00 a 23:00
Jest to najbardziej typowy okres przed snem dla większości ludzi. Problemy z zasypianiem w tym czasie prawdopodobnie są oznaką stresu i zmartwień z dnia na dzień. Zalecam wam ćwiczenia relaksację mięśni , aby pomóc Ci zasnąć. Ważne są również mantry medytacyjne i pozytywne myślenie. Kiedy regularnie zaczęłam medytować w tym czasie nie mam już tego problemu zaczęłam zdrowieć. A moje dziecko miało faktycznie zdrowy sen.  czytałam przez snem terapeutyczne bajki i zasypiał. daj swemu dziecku poczucie bezpieczeństwa bądź z nią z nim do zaśnięcia. 

Budzenie między godziną 23:00 a 1:00
Budzenie się w tym czasie jest znakiem, że woreczek żółciowy jest aktywny, co według starożytnej medycyny chińskiej wiąże się z rozczarowaniem emocjonalnym, przeżyciami wiąże się  traumą z dzieciństwa kiedy bałeś się zasnąć chciałeś spać z rodzicami, pomóż swemu dziecku nie pogłębiaj problemu śpiąc z nią czy z nim  weź je za rękę przeprowadź przez barierę strachu leku   pomóż sobie i dziecku być sobą, a innym być innym. Aby wrócić do snu, spokojnego przytul misia fotografie rodzica. anioła   powinieneś ćwiczyć oddychanie, uśmiech do siebie i innych  pomóż sobie przez przebaczenie sobie z braku czasu w okresie niemowlęctwa poprzez akceptację siebie pomożesz sobie i twemu dziecku nie przez spanie z nim lecz przez poczucie bezpieczeństwa. 

Budzenie między 1:00 a 3:00
Według medycyny chińskiej budzenie się w tym czasie jest związane z wątrobą, co wiąże się z emocjami gniewu. Pij zimną wodę  i przejmuj kontrolę nad sytuacją, w której jesteś zły,  a to w końcu pomoże ci lepiej spać przyjmij samo kontrole nad swymi emocjami bez ustanną pracą nad sobą  Mi pomógł transferring rzeczywistości to zmieniło całe moje życie. moją duchowa świadomość. 

Budzenie między 3:00 a 5:00
Zwróć uwagę, jeśli budzisz się w okresie od 3 rano do 5 rano, ponieważ może to być znak, że Boska Moc wysyła wiadomości, aby pomóc ci połączyć się z twoim wyższym celem. Medycyna chińska zakłada, że ​​budzenie się w tym czasie jest również związane z zenitem energetycznym, który przebiega przez płuca, co wiąże się ze smutkiem. Aby lepiej spać, spróbuj oddychać powoli i głęboko i módl się w sobie, aby cię chroniła i pomagała moc stwórcy.

Budzenie między 5:00 a 7:00
Wczesne poranki są związane z blokadami emocjonalnymi i problemami z jelitami grubymi. Aby zasnąć, spróbuj rozciągnąć mięśnie lub skorzystać z łazienki. To zjawisko budzenia się nagle nazywa się bezwładnością snu. Nie jesteśmy zdolni do inteligentnych myśli ani podejmowania ważnych decyzji, ponieważ kora przed czołowa nie jest jeszcze przebudzona. Warto skupić się na Odblokowaniu trzeciego oka: czego nie chce wiedzieć, widzieć, słyszeć?
Budzenie się każdej nocy w tym samym czasie jest znakiem Boskiej Mocy. Warto  coś zmienić by być szczęśliwym. Rozważyć  o swojej ścieżce i duchowej podróży, na której jesteś.Otrzymujesz wiadomości codziennie warto ja odczytać to jest własnie duchowa świadomość. Jesteś tutaj, aby uczyć się i rozwijać najlepszą wersję siebie. Świadomość swojego wyższego celu jest częścią tego procesu.Jest  sekretem zdrowia. powodzenia

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top