Bądź odważny, miej wiarę w siebie urzeczywistnij swój cel

Bądź odważny, miej wiarę w siebie urzeczywistnij swój cel pozytywnym  nastawieniem do życia

Nadszedł czas, aby usunąć z Twojego istnienia to, co nie jest w prawdziwym wibracyjnym połączeniu z tym, kim jesteś. Zacznij trenować swój umysł, by zastąpić negatywne myśli pozytywnymi. Nasze  myśli  są potęgą świadomości.

Myśli mogą zmieniać nasze zachowanie, wpływać na podejmowanie decyzji mają wpływ na uczucia, których doświadczamy. Myśli mają ogromny  wpływ na nas, większy niż nam się wydaje.

Pamiętaj, że jesteś  tam, gdzie teraz jesteś myślą. Utożsamiasz się z nią.

Z powodu negatywnych myśli, które myślałeś lub które dopuszczasz nie możesz spodziewać się pozytywnego rezultatu w  życiu. Żyjemy w ciągłym świadomym wybieraniu to co dla nas najlepsze. Wyobraź sobie  że to czego pragniesz, bardo pragnij to osiągnąć. Uwierz że jest to możliwe , uwierz w swoje możliwości, popraw skuteczność i swą efektywność,  wzmocnij poczucie własnej wartości  żyj lepiej i mądrzej.

Poza zresetowaniem swoich myśli, bądź świadom  Twojego istnienia. To myśl wdzięczności otwiera pełnie życia. Jeśli bardzo czegoś chcesz to zacznij to dawać.  Zawsze pierwsza godzina dnia jest dla mnie  sterem mego postępowania mojej decyzji , moje myśli są napełnione siłą którą czerpie z moich medytacji, moim spotkaniem z Bogiem.

Nie przyjmę żadnego dnia – który nie zbliży mnie do prawdziwego mnie i moich nowych celów.
Będę miła i bardziej kochająca dla siebie i dla ludzkości .
Będę bardziej pozytywnie nastawiony do mojego racji bytu i wierzę, że życie moje zmieni się, ponieważ kocham to, kim jestem i jestem godny lepszego życia. Po prostu przestanę umieszczać wszystkie negatywne myśli na drodze do swoich celów,  które powstrzymują mnie przed rozwojem.

Bądź odważny, miej wiarę w siebie i swój cel bycia tutaj.

Scroll to Top