Zaufaj, że Twoja Radosna i optymistyczna Natura zawsze Ci pomoże.

Na kolejne dwie godziny (17-19) przypada największa aktywność nerki.

Nerki symbolizują ponowne narodziny w sobie samym – jeśli przestaniesz odgrzebywać wszystkie stare zmartwienia i smutek, jeśli zrzucisz ze swoich barków wszystko, co do tej chwili jest niepotrzebnym ciężarem w Twym życiu. Poczujesz wspaniałe, lekkie uczucie uwolnienia, radości i szczęścia. Będziesz umiał się cieszyć świadomie tym co masz będziesz miał dźwięczność, a twój organizm nie będzie podtruwany trucizną. Wówczas twoje nerki pracują prawidłowo, jeśli jesteś otwarty na te transformujące siły w Tobie, które trawią otrzymywane energie i transformują je w radosne uczucia, pod warunkiem, że nie uczepiasz się ciemnych, pesymistycznych myśli lub ciężkiej przeszłości.

Zaufaj, że Twoja Radosna , i optymistyczna Natura zawsze Ci pomoże. Pij wodę i żyj zdrowo. Zobacz jak negatywne emocje niszczą nasze dobre samopoczucie… nasze zdrowie

Nerki odzwierciedlają związek jaki masz z sobą samym- zaufanie czy niepokój miłość czy nienawiść …żal czy wdzięczność? Czy jesteś twardy i agresywny wobec samego siebie czy delikatny i serdecznie przyjmujący? Czy nie znosisz swojego ciała, czy kochasz siebie całkowicie? Czy pozwalasz swoim uczuciom swobodnie przepływać, czy blokujesz je swoim krytycyzmem, pesymizmem?
W przypadku blokady, Twoje energie będą szukały ujścia, np. poprzez auto agresję.Warto przyjrzeć się temu i zmienić swoje podejście do życia ,i żyć …Podstawowa przyczyna wszelkich chorób związanych z nerkami leży w relacji jaką masz sam ze sobą. Jeśli pragniesz zdrowej relacji, najpierw musisz odbudować swe wnętrze i żyć w zgodzie z samym sobą. Pomiędzy- Uczuciami a Twoim myśleniem, pomiędzy wewnętrznym dzieckiem a twoim Ciałem – odnów balans, miłość do siebie samego.

polecam auto- masaż

Masaż nerek harmonizuje krążenie krwi i energii, wpływa także na stałą temperaturę ciała. Łagodzi przy tym bóle pleców i zapobiega schorzeniom reumatycznym. Z harmonijnego działania tego masażu  korzystają również narządy płciowe w pływa korzystnie na układ rozrodczy.

W stanach zapalnych nerek nie powinno się wykonywać tego masażu, ponieważ rozgrzanie może pogorszyć istniejący stan zdrowia.

Rozcieramy dłonie o siebie do chwili uzyskania odpowiedniej temperatury dłoni Przykładamy rozgrzane dłonie w okolicy nerek. Wyobrażamy sobie, że przyjemne ciepło z rąk rozchodzi się po naszych plecach i lekko rozgrzewa… są to „oczy nerek”. Pozostań w tej pozycji kilka minut, aż poczujesz że o oddałeś energie gorących dłoni.Następnie jeszcze raz rozcieramy dłonie i połóż je w okolicy kości ogonowej i przesuwamy je możliwie tak wysoko górę wzdłuż kręgosłupa tak gdzie sięgniesz poczujesz ulgę i komfort . ciepło rozchodzące wyciszy wszelkie dolegliwości spróbuj, jeśli masz pytania to napisz, warto skorzystać, z masażu …pozdrawiam

Scroll to Top