Ty sam masz drogę wyboru …wybierz to co najlepsze dla Ciebie

akupresura całego ciała

Meridian pęcherza moczowego jego praca jest w godz 15 do 17.

Jest jednym z meridianów oczyszczających nasz organizm.

Odpowiada za układ nerwowy, hormonalny.

Wszelkie zaburzenia w pracy pęcherza moczowego prowadzą do zatrucia organizmu i ogromnego osłabienia,ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu.
Meridian pęcherza wywiera ogromny wpływ na rdzeń kręgowy i nerwy, dlatego masaż jego punktów refleksologicznych usuwa wszelkie napięcia wzdłuż linii kręgosłupa.

Jak również wiele innych technik połączonych z masażem .

Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia , z  metod duchowego uzdrawiania, tam gdzie niema szans można znaleźć iskierkę nadziei.

Sam  wiesz,

że to zdrowie wymaga stanu równowagi. Właśnie to Ty sam masz drogę wyboru …wybierz to co najlepsze dla Ciebie,.to co cenne rodzi się z miłości poświęcenia szanowania siebie i innych . Zacznij dziś nie jutro, jutro może być za późno. Pamiętaj jedno co uczynisz w życiu pozostawia ślad dlatego zawsze bądź świadomy co robisz , co wybierasz…zdrowe świadome energiczne działanie dające poczucie siły wzmocni zdrowie będziesz miał mocne plecy.

Kiedy masz brak harmonii, prześladują cię choroby , depresje , nerwica, wyczerpanie nieufność,, bóle pleców i stawów , nie przechowuj w ciele złych wspomnień i nawyków żyj świadomie i wybaczaj to recepta na zdrowie przede wszystkim troska o własne zdrowie, o harmonie powinno nam zależeć NAJBARDZIEJ….

Scroll to Top