Wędrowcze zamiaru zewnętrznego zacznij zarządzać swą rzeczywistością…

  1. Jeśli chcesz coś zmienić w sobie, musisz najpierw to zaakceptować to czego nie lubisz.

Czy to konieczne, aby to zaakceptować? Jak zaakceptujesz coś czego nie lubisz świadomie wybierzesz drogę do realizacji twoich zamiarów nie będziesz stała /ł w miejscu.
To, czemu się opieramy, trwa. Utrwala się. W pewnym momencie stajemy się ofiara naszych myśli często tych co nigdy sie nie wydarzą- są tylko iluzją.
Więc co się dzieje, gdy nie jesteśmy zadowoleni z elementu naszego życia wiedzą że myslami zaśmiecamy swa przestrzeń?  Jak przejść do stanu akceptacji, abyśmy mogli to przyjąć, wyrosnąć z nie wyjaśnionych gonitw myśli? Jak uwolnić to na dobre? Wycisz się…
Kiedy jesteśmy wciąż odporni na coś, w rzeczywistości trzymamy się tego kurczowo.
Trzymamy część siebie przed wyjściem do pełnej akceptacji tego, kim jesteśmy, kim możemy być i co posiadamy wewnątrz siebie. Świecie daj mi siebie ,otwieram sie na twa ciszę… oto jestem

Prawo Przyciągania mówi, że stworzymy to, na czym pokładamy naszą energię. Kiedy skupiamy się na tym, żeby czegoś chcieć, marnujemy siłę . Zamień z zamiaru otrzymywania na zamiar dawania. Porozmawiaj z ludźmi o tym co ich interesuje . zaprzestań grę zwiększenia własnej wartości zagraj w grę pomnażania wartości innych.

Im bardziej poznajemy nasze wewnętrzne światy, tym bardziej możemy tworzyć to, czego chcemy w naszym życiu. Im więcej dostrzeżesz zranionych kawałków duszy drugiego człowieka

niepewność, strach przed odrzuceniem, strach przed porzuceniem, złość / wściekłość, frustracja, zazdrość, gdy pokona. lęk zyska do ciebie niezgłębione zaufanie W rzeczywistości są to części, które potrzebują najwięcej miłości, uwagi i uzdrowienia. Zwykle składają się z części nas samych, których nie chcemy przyznać, lub innych dotknięcia nie należy tłumic tych emocji w sobie. przypatrz się temu. Dusza wyraźnie chce tego co jest pewna , wie czego chce jeśli dusza mówi nie a umysł tak  to śmiało zrezygnuj jeśli masz taka możliwość

Tłumione emocje mogą być niewygodne, ponieważ pojawiają się na powierzchni, ponieważ mogliśmy się dowiedzieć, że nie powinniśmy się tak czuć.

Czasami wstyd może się ujawnić i możemy poczuć się, jakby coś było z nami nie tak.

Jak kochać siebie poprzez swoje cienie
Kiedy pozwolisz sobie wejść w królestwo twoich cieni, zaczniesz zdobywać głębsze zrozumienie i mądrość Jaźni i możesz uleczyć te kawałki. Podobnie jak w przypadku innych lekcji, o których juz pisałam kiedy twoje uczucia i doświadczenia nasilają się, wszechświat ostrzega cię o tym, co jest gotowe do uzdrowienia.

Jeśli masz doświadczenie, które wywołuje silną reakcję emocjonalną, zadaj sobie pytanie, co próbuje wynurzyć się z ciebie. Zamiast wpychać swoje uczucia, rzucać się lub próbować zmienić czyjeś zachowanie, abyś poczuł się lepiej, zatrzymaj się.
Wejdź do środka i zidentyfikuj swoje emocje. Czasem cząstka zraniona jest w tobie
Szokująca prawda o boskiej kobiecej i boskiej męskiej energii
Na przykład, jeśli czujesz się odrzucony lub porzucony, co może się wydarzyć w tobie?

Czy jest to odzwierciedlenie doświadczenia, które miałeś w młodszym wieku? Czy to jest wiara w siebie i twoją zasługę miłości i akceptacji?

Czy kochasz siebie i akceptujesz, czy też wpadłeś w negatywną pętlę ze swoją historią? Czy wstydzisz się swoich uczuć?

Czy je ignorujesz, ponieważ są niewygodne?

Jeśli czujesz się odrzucony, wejdź w uczucia odrzucenia. Dlaczego tak się czujesz? Teraz nie ma czasu, by obwiniać kogokolwiek. Nadszedł czas, aby wziąć pełną odpowiedzialność za siebie i wszystkie lekcje, które tu przyszedłeś, aby się uczyć. i zmienić siebie

Nadszedł czas, aby zaakceptować wszystkie twoje części.
Teraz jest czas, aby się kochać
abyśmy mogli dowiedzieć się, czego nie chcemy, co następnie popycha nas w kierunku tego, co robimy. To jest podróż. Te lekcje nie mają cię karać, maja ci dać moc.

Jeśli nigdy nie doświadczyłeś tego, co ci się nie podoba, nigdy nie zrobiłbyś ruchów w kierunku nowego kierunku. wędrowcze zamiaru zewnętrznego zacznij zarządzać swą rzeczywistością .

Scroll to Top