Ciesz się pokojem serca…zatrzymaj się…

Oczyść swoją energię… z emocji, myśli którymi stwarzasz niepokój w swym wnętrzu.
Jedną z podstawowych technik medytacji, którą lubię używać, jest medytacja uzdrawiania i przebaczenia , Można ja porównać do sznura który nas oplatuje stwarzając dyskomfort , bezsilność, złość,

Potężna technika medytacji pozwala ograniczyć wpływ negatywnej energii na twoje relacje.

Dlaczego warto korzystać z medytacji uzdrawiania i przebaczenia?
Medytacja  przydatna jest każdemu z nas  ponieważ pozwala usunąć negatywne połączenia energii.

Te związki prowadzą do związków z zazdrością, zawiścią i goryczą, które z kolei osłabiają twoją pozytywną energię i mogą cię wyczerpać z życiodajnej siły.

Jeśli masz negatywny związek, że jesteś lepszy bez niego warto oczyścić wasze relacje pozbyć się negatywnych uczuć .

Każdy związek ma negatywne aspekty, a medytacja uzdrawiania i przebaczenia pozwala odciąć te negatywne emocje które zatruwają nam życie pozostawiając same pozytywne które nas uszlachetniają.

Mogą pomóc w rozwijaniu dobrych relacji z przyjaciółmi, rodziną i partnerami.

Pierwszym krokiem jest przygotowanie przestrzeni medytacyjnej.

Użyj swoich ulubionych zapachów i olejków,zapal świece w tej intencji i niech się dzieje i darzy aby stworzyć odpowiednią atmosferę, oczyszczając obszar szałwią, jeśli go posiadasz (choć możesz to zrobić bez). Możesz to zrobić na łonie matki natury.

Następnie usiądź na podłodze lub na trawie i połóż dłonie na kolanach. Zamknij oczy i pozwól, aby spokój ciszy, relaksującej muzyki lub śpiewu ptaków szumu strumyka, wodospadu czy szumu drzew czy fal niech  spłynie nad ciebie jak życiodajna moc która da ci spokój serca umacniając cię łaską.

Pozwól, aby wszelkie myśli powstały i minęły, ale nie zwracaj na nie uwagi. Pozwól im być. Nie walcz przyjmij jakie są.

Gdy twój umysł jest spokojny i wyciszony, a niezamierzone myśli prawie się zatrzymały, jesteś gotowy wezwać przewodników i swych aniołów aby ci w tym pomogli…

Możesz wezwać moc wszechświata, i Stwórce,  Źródło spokoju lub twoich przewodników duchowych – jakąkolwiek istotę, której pragniesz.

Poproś ich, aby zajęli się tobą i powiedz im swoją intencję:,,Chcę przyciąć negatywność w moim życiu by moje myśli były czyste , by w sercu gościła radość, miłość i przebaczenie. Połóż rękę na twoim sercu

poczujesz lekkie szarpnięcie w twojej piersi, za chwilkę odczujesz ulgę tak jakby  wszystko odpuszczało poczujesz wolność…

Wizualizuj nóż lub nożyczki wykonane z czystej energii świetlnej. Pozwól mu przeciąć sznury,  jeden po drugim swej negatywności, myśli którymi ranisz siebie.

Wyobraź sobie ludzi, którzy są związani z tymi połączeniami, pomoże ci to się skoncentrować. się pozwól niech się dzieje i darzy.

Kiedy każdy sznurek zostanie przecięty, poczujesz falę ulgi.

Zachowaj swoją energię…ciesz się pokojem serca. Pozwól sobie to poczuć lekkość i pokój ducha
Będą one odbudowane, dopóki nie zostanie przecięty każdy przewód, który wymaga cięcia – w tym momencie poczujesz się energetyzowany i gotowy na przyjęcie świata. Pozwól by świat zatroszczył się o Ciebie.

W tym momencie zacznij wydobywać.  z siebie wszystko co najlepsze. Pozwól myślom wrócić, i wyciszyć wulkan codziennego obciążenia trosk i nie potrzebnych myśli które zaśmiecają twą przestrzeń. To jest jak zamiatanie świata twojej przestrzeni.Teraz możesz wstać. Pamiętaj, aby oczyścić obszar jeszcze raz, aby zapobiec powstawaniu resztek energii .

Właśnie wykonałeś pierwszą medytację uzdrowienia negatywności w życiu i tych którzy w noszą mrok do waszego życia

Gratuluje ci … ta medytacje możesz zrobić z poszczególnymi osobami którym pozwoliłeś na zło które wprowadziło w twe życie szarość smutek. zwątpienie. zobaczysz sam jak odzyskasz siły będziesz emanować czystą energia i do ciebie przyjdzie co najlepsze. Twoje życie zmieni się a twój świat zatroszczy sie o ciebie. Nie musisz niczego przerabiać, udowadniać by wyciągać wnioski lub czegoś się nauczyć po prostu pozwól sobie być sobą, a innym być innym

Spraw, by ta medytacja stała się regularną częścią twojej codzienności, a zobaczysz doskonałe wyniki w swoim życiu i relacjach. Namaste…

Scroll to Top