szczerość …

Co znaczy być szczerym wobec siebie?
Zajrzyj do siebie zwrócić uwagę na swoją wyobraźnię – i swoje marzenia. Twoja relacja z ciałem jest najbardziej istotną relacją fizyczną, jaką masz. Zwracanie uwagi na znaki ostrzegawcze i odkrywanie małych swoich dziwactw jest niezbędne, abyś był zdrowy, szczęśliwy. Wykorzystaj swój wewnętrzny instynkt, aby znaleźć swoją prawdziwą ścieżkę. Słuchaj swoich zmysłów. Jeśli czujesz się głodny,zwróć uwagę co jesz czym się odżywiasz? Jesteś spragniony lub zmęczony, jedz, pij lub śpij.

Nie pozwalanie sobie na rzeczy, których potrzebuje ciało, prowadzi do słabego zdrowia i negatywnej energii. Użyj swojej wyobraźni
Wiele osób uważa, że ​​pobudzenie wyobraźni jest ogólnie złe.

To nie jest Twoja wyobraźnia ma o wiele więcej wspólnego z rzeczywistością, niż myślisz, i jest kluczem do uwolnienia swojej kreatywności i mocy. Moc twórcza rozciągają się nie tylko na marzenia lecz na cel i urzeczywistnienie zamiarów..
sam możesz odkryć wiele o sobie i dokąd zmierzasz.

Stresy, problemy i konsekwencje, z którymi musisz się zmagać przez cały dzień, mogą cię pokonać, więc zapewnienie czasu przeznaczonego na nic ważnego jest, jak na ironię, bardzo ważne. Radość jest jedną z wyższych emocji, a będąc zabawnym, nie tylko doświadczasz radości, ale także przekazujesz ją innym.

Odnajdź siebie…

Próba bycia kimś, kim nie jesteś, nigdy nie jest drogą do szczęścia i spełnienia… Pozwól sobie być sobą
Tylko wtedy, gdy odnalazłeś swoje prawdziwe ja, możesz znaleźć swoją prawdziwą ścieżkę.

Chodzi przede wszystkim o zaufanie do siebie samego, ale oznacza także zasięgnięcie porady innych .

To, że słyszysz tę radę, nie oznacza, że ​​powinieneś ją przyjąć – ale nic nie kosztuje wiedzieć, co myślą inni, i może to być po prostu rada, której najbardziej potrzebujesz… pozwól sobie być szczęśliwym … Nie bój się być dla siebie dobrym… świadomy swoich upadków i kryzysów życiowych, możesz odnaleźć swój fundament..  Bycie dla siebie dobrym nie oznacza, że jest się egoistą. Na cóż zda się, jeżeli zdobędziesz cały świat i tylko siebie stracisz? Pozwól sobie na chwilę sam z sobą na poznanie siebie… kim jesteś i jaka kroczysz drogą? Odwagi pozwól sobie być sobą a innym być innym…

Scroll to Top