celem życia jesteś ty sam

Wraz z naszą podróżą duchową wejdziemy w okres przyspieszonego rozwoju duchowego  ,że doświadczamy tego postępu na naszej drodze duchowej?

Najbardziej oczywistym znakiem – zarówno dla nas, jak i ludzi wokół nas – jest nagły wzrost energii duchowej, która przepływa przez ciało podczas okresów duchowego wzrostu.

Lekkie brzęczenie lub mrowienie wokół centrów energetycznych jest powszechne, podobnie jak uczucie nie do zatrzymania, nieograniczona energia i wzrost determinacji do samodoskonalenia.

Ale uwaga – są wady tego podwyższenia energii.

Bez dbania o siebie może się okazać, że się wypaliłeś. Pamiętaj, aby medytować, pozostać nawodnionym i nakarmionym w tym czasie.

Wewnątrz przekonasz się, że negatywne emocje są odczuwane mniej energicznie i nie trwają tak długo, jak mogłyby inaczej. Gniew, strach, niepokój, zazdrość – wszystkie te podstawowe emocje, które nie przydadzą się ewoluującym istotom, mają trudności ze zdobyciem przyczółka.

Zewnętrznie przekonasz się, że negatywne energie emitowane przez innych mają niewielki lub żaden wpływ na ciebie.

Okazujesz cierpliwość i zrozumienie, nawet jeśli mogą postępować wobec ciebie niesprawiedliwie i surowo.

W rzeczywistości:

Promieniujesz pozytywną energią

Te cnoty istot o wysokiej energii zaczynają przychodzić wam łatwiej.

Łatwiej jest wybaczać innym ich wady i wady, wygodniej jest oprzeć się pokusom tych, którzy chcą, abyś zboczył ze swojej drogi, i o wiele, dużo łatwiej kochać.

W rzeczywistości, chociaż może się okazać, że szczęście, życzliwość i hojność przychodzą o wiele łatwiej, to miłość dzieje się bardziej naturalnie z tobą.

Miłość jest emocją najwyższej częstotliwości i wraz z rozwojem duchowym coraz bardziej kochamy naturę.

Duchowość staje się dla ciebie bardziej naturalna

Przekonasz się, że duchowa praktyka, którą wykonujesz, jest o wiele łatwiejsza do osiągnięcia i że możesz ją posunąć dalej.

Możesz medytować przez dłuższy czas i sięgać głębiej do świata duchowego

Z każdym okresem duchowego wzrostu przychodzi nowe zobowiązanie do podróży. Następny etap będzie trudniejszy niż poprzedni. Bóg wymagać będzie więcej o ciebie…

Ale dzięki postępowi, który już osiągnąłeś, wraz ze wzrostem, który już osiągnąłeś, będziesz wzrastać w oczach u Boga i u ludzi

Scroll to Top