Sekrety- ciała…

Ludzkie ciało i jego tajemnice

Zawsze powtarzam, że zdrowia nie można kupić, jest ono prezentem od Boga!

Zdaniem wielu z nas wszystko jest przecież kwestią woli i wysiłku, ogromnej mozolnej pracy nad sobą. Każdy z nas jest czymś dotknięty.

Pomimo wszystko warto się poczuć wolnym.

Przecież Wolność to jedna z najpiękniejszych i jedna najtrudniejszych rzeczywistości naszego życia. Nasza świadomość-świadome wybieranie co najlepsze. Świadomie możesz kreować swe życie. Świadomy oddech wydłuża życie i przywraca równowagę emocjonalną.  Łagodne ćwiczenia fizyczne, świadoma praca z oddechem regenerujące ciało i kręgosłup wycisza stres.
Głęboki oddech pomaga rozładować złość, skutecznie relaksuje i obniża ciśnienie krwi wycisza nas czyni nas bardziej zrównoważonych, spokojnych, pogodnych pełnych energii.
Wielu osób pyta mnie podczas zabiegu jak ćwiczyć świadome i prawidłowe oddychanie, jak oddychać?
Oddech jest mocą umysłu, oddychanie jest źródłem całej naszej mocy, kreatywności. Ćwiczenie to zajmuje bardzo mało czasu i można je robić wszędzie.. Spróbuj… Zamknij oczy. Głęboko i powoli oddychaj weź wdech przez nos, prawą dziurką…zatrzymaj – i zrób wydech przez nos lewą dziurką nosa. tą stroną co wydychasz wdychaj… powtórz kilkakrotnie i wydłużaj. Z każdym wdechem zsynchronizuj swoje ciało. Skup swoją uwagę na oddechu, a z czasem na energii życiowej, która wypełnia całe twe ciało . Kiedy uznasz za stosowne, przy ostatnim takim wydechu, całą energię skieruj do wnętrza swojego brzucha, kładąc przy tym dłonie na brzuch. Bądź zrelaksowana/ny. Oddychając powoli poczuj, jak świadomy oddech napełnia Twoje ciało świeżym przypływem energii. Powtarzaj to ćwiczenie…
Wraz z oddechem pobieraj energię życiową, z przyrody.
Przez długi okres wieloletniej pracy z ciałem zajęłam się sferą uczuciową i emocjonalną, świadomym oddechem, uczuciami i emocjami które mają ogromny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i emocjonalne.
Masaż i praca z ciałem jest dla mnie narzędziem pomocy drugiemu,człowiekowi na drodze duchowego uzdrawiania. Może wspomóc w problemach zdrowotnych, fizycznych, emocjonalnych i duchowych.
Działa korzystnie i regenerująco przy wyczerpaniu organizmu, bólach stawowych, mięśniowych, po urazach, w nerwicach, depresjach, lękach, stresach, bezsenności,w problemach emocjonalnych, w rozwoju osobistym. może być narzędziem w powrocie do zdrowia i polepszeniu jakości życia.
Pomagam również w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych, lęk, strach,anoreksja, wielu przypadkach pomogłam osobą chorych na raka.
Coraz częściej zgłaszają się do mnie osoby borykające się z różnego rodzaju problemami rodzinnymi, zawodowymi czy osobistymi lub przeżywające trudności w życiu duchowym również osoby gdzie medycyna nieradzi sobie są to osoby chore na raka. Każdy czując swoją bezradność w radzeniu sobie z tymi problemami, szukają rozwiązania chcą coś zmienić…świadomość wybierania,zdrowe odżywianie to jakby powrót do początku…
ponowne uprawianie ziemi…swego wnętrza chcą zacząć odnowa. Korzystając z codziennego świadomego oddychania, z medytacji, relaksu, spaceru szybkiego marszu i biegu, wyprawy rowerowej tym sposobem pokazuje jak można usunąć wszystkich uczuć nieuporządkowanych, a po ich usunięciu – do szukania i znalezienia swej drogi.. proponuję pozostawić na kilka godzin lub na kilka minut telefon, komputer wszelkie swoje zajęcia i obowiązki oraz związany z nimi pośpiech, zatrzymaj się warto tym sposobem w samotności odnajdziesz kontakt z samym sobą…podjąć decyzje…i odświeżyć relację z swoimi najbliższymi … zapraszam do kontaktu…

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top