przywiązanie,odrzucenie, strata.

przywiązanie, odrzucenie, strata.

Wielu z nas zakłada, że coś, co tak bardzo kochamy i do czego tak bardzo dążymy, jest nasze oparte na naszym pragnieniu, aby tak bardzo być blisko naszego serca. i blisko nas, ze względu na związek, jaki odczuwamy z osobą, sytuacją lub okolicznościami.To dzięki poznaniu przywiązania i jego znaczeń w rzeczywistości .

Możesz więc zrozumieć, że kiedy to wiele znaczy i zaczyna wymykać się, rodzi poczucie straty, odrzucenia i bycia porzuconym, to, jak sądzę, jest to zakorzenione w naszej historii z dzieciństwa, szczególnie jeśli miałeś rodziców pozbawionych emocji rodziców bez względu na powód i nie czułem się słyszany, przytulany, wysłuchany nie mam czasu masz tu zabawkę , batonika obecnie są to gierki, komórka, tablet. laptop] Potwierdzony lub uznany za dziecko, przedmiot może istnieć tendencja do poszukiwania poza „sobą” by szukać potwierdzenia swojej ważności nie kontrolowane przez rodziców mogą zamienić się dla dziecka pułapka uzależnienia. Czy wierzymy, że w nas jest wewnętrzne dziecko, które nigdy nie słyszało, i jako dorosły dorosły człowiek z obowiązkami dla dorosłych zapominamy dać swojemu wewnętrznemu dziecku trochę przestrzeni do bycia dzieckiem, zapominamy się bawić, zapominamy co to jest miłość, szacunek do siebie wiemy że coś jest nie tak. wiemy ze coś istnieje ale nie dajemy tej cząstki która może okazać się wartością.

Nic tak naprawdę nie jest nasze, ale postrzeganie go jest tak, że przywiązujemy do niego przywiązanie uczuć, a kiedy oczekiwania zaczynają się materializować inaczej, w zależności od tego, kiedy pierwotnie zaczęliśmy, wywołuje uczucie przywiązania, straty i odrzucenia. uzależnienia.

Ale gdzie naprawdę siebie odrzucamy? odrzucamy siebie, wierząc, że możemy oddać nasze szczęście w ręce czegoś lub kogoś spoza nas, aby nas uszczęśliwić , by poczuć sie szczęśliwym czasem wybieramy nie odpowiednich ludzi na chwilę… czasem wybieramy wirtualny świat… zatracamy cząstkę siebie…

Podczas gdy kiedy czujesz się połączony w chwili obecnej z osobą, sytuacją lub okolicznościami, z otwartym umysłem, bez przywiązania, torujesz drogę do doświadczenia prawdziwej radości poprzez życie w tej chwili. W rzeczywistości nigdy tak naprawdę nie wiemy, co stanie się jutro, nie mówiąc już o przyszłym miesiącu lub przyszłym roku.

Tak, jesteśmy rzeszą dusz, które lubią czuć się bezpiecznie, uspokajać się, wiedząc, że to, w co wchodzimy, ma pewne bezpieczeństwo, ale czy życie nie jest zagrożeniem? czy relacje nie są zagrożeniem? Czy niewinne gry nie są zagrożeniem? Czy wirtualny świat naszych dzieci nie jest zagrożeniem? bez pewnego stopnia niepewności.

Naturalnie pragniemy czuć się bezpiecznie, wiedząc, że to, co nasze, jest nasze, ale tak naprawdę nic tak naprawdę nie jest nasze, oprócz naszego umysłu, ciała i ducha, które otrzymaliśmy jako naczynie do doświadczania bogatych ziemskich doświadczeń, do rozwoju , ewoluuj i żyj zgodnie z umową duszy, wybierając wolną wolę, aby dokonywać wyborów albo wznieść się do najwyższej wibracji, często wybory nie których z nas są oparte na wibracji niższej opartej na tym, wciąż wybieramy. Jak poradzić sobie z wiatrem przywiązania…

Nic nie jest twoje, ale to, czego doświadczasz w tej chwili, JEST po prostu. próbą nie lękaj się wybieraj to co najlepsze dla Ciebie i twoich najbliższych za których masz odpowiedzialność…

Scroll to Top