Przyjmij siebie takim jakim jesteś…

Tu i teraz usiądź zemną zatrzymaj się choć małą chwilkę. Czy jesteś gotowy i gotowa do urzeczywistnienia i zamiaru zmienić coś w sobie?

Pozwól sobie  na pełen miłości  kontakt i zaufanie związku ze swoim wewnętrznym dzieckiem, możesz zacząć  głębiej zadawać konkretne pytania związane z nierozwiązanymi ranami, urazami, stłumionymi wspomnieniami i uczuciami. Zapytaj  twoje wewnętrzne dziecko o konkretne, ukierunkowane pytania, które niedozwolone wnikliwe reakcje dwoje z was może zacząć układać razem puzzle życia. Doskonałą techniką dostępu do twojej nieświadomości poprzez wewnętrzne dziecko jest robienie ćwiczenia;- napisz pytanie na i głos je wypowiedz napisz ręka  dominująca a odpowiedź napisz drugą ręka.

Zacznij od stworzenia listy pytań, które chcesz zadać dziecku wewnętrznemu. Niektóre sugestie to:
Czy coś „złego” wydarzyło się tobie, dorastając? Jeśli tak, co się stało?
Czy ktoś lub coś  cię zraniło? Jeśli tak, kto to był?
Co ci zrobili i jak się czujesz?
Czy czułeś się bezpiecznie w swoim domu? Czemu?
Co dobrego wydarzyło się dorastając?
Kiedy jestem dorosłym, który ponownie was wychowuje, co mogę wam zapewnić, abyście mogli uzdrowić, uszczęśliwić, poczuć się bezpiecznie ze mną i poczuć moją miłość do was?
Jakie fajne rzeczy chciałbyś ze mną zrobić jak już dorosły, które byłyby dla ciebie wyjątkowe spytaj wewnętrzne dziecko.
Jaki był twój związek z mamą / tatą / opiekunem?
Czego brakowało w związku z mamą / tatą / opiekunem?
Co było wspaniałe w związku z mamą / tatą / opiekunem?
Czy chcesz stworzyć ze mną partnerstwo dorosłe, aby razem uleczyć nasze rany i czy będziesz ze mną współpracować, aby to zrobić?
Gdy już zorientujesz się w pytaniach, porozmawiaj delikatnie i z miłością ze swoim wewnętrznym dzieckiem i powiedz im, że chcesz zadać im kilka pytań.

Uzyskaj wsparcie i chęć odpowiedzi na pytania. Pomóż im czuć się bezpiecznie w tym procesie. Powiedz im, że nie zostaną osądzeni, skrytykowani ani ukarani za to, co ci powiedzą.

Niektórzy z was, jako dzieci, mogli być poważnie zagrożeni lub wykorzystywani na różne sposoby, aby nigdy nie ujawnić „tajemnic rodzinnych” dlatego, jak zostaliście skrzywdzeni.

Musisz więc pomóc swojemu wewnętrznemu dziecku czuć się bezpiecznie, dzieląc się z nim swoimi „tajemnicami”. Daj im pozwolenie jako dorosły, aby to zrobić.

Powiedz im, że jest to dla nich bardzo odważne i że jesteś z nich dumny! Podnosząc „tajne bóle i rany” popełniane przez kogokolwiek, oboje możecie się uzdrowić.

To niesamowite ćwiczenie które wytwarza zdumiewające spostrzeżenia. Wykonałam tę technikę z moją „małą dziewczynką”z swoim małym chłopcem . Kilka dni temu  zrobiłam to ćwiczenie  napisałem pytanie z moją dominującą prawą ręką, pytając ją. czy jesteś szczęśliwa ze mną? Przypomniałam sobie smutek jak byłam małą dziewczynka patrzyłam na szybę podczas deszczu, krople prześcigały się często mówiłam że to są łzy aniołów nad ziemią gdzie człowiek człowiekowi jest smutkiem. Zaczęłam rysować kwiaty co sie uśmiechały. Jak byłam małą dziewczynka zakopywałam w ziemi kwiaty były to sekrety,,, to odkrywanie dobra w każdej cząsteczce życia serca człowieka…   Spytałam jeszcze co znaczy  dla ciebie miłość? Narysowałam zachód słońca w odbiciu strumienia wodospadu i wód oceanu.

Intuicyjnie usłyszałem jej odpowiedź w moim sercu i zapisałem:Miłość jest jak ocean  w dawaniu Nie miałam absolutnie pojęcia, że ​​nawet jako dziecię miałam pragnienie pomagania innym… i tak pozostało…

pomimo wszystkiego co mnie w życiu spotkało

uwolniłam wszystko w tym oceanie – przebaczeniem w  moim fizycznym i duchowym ciele, uwolniłam;- lek, strach

  •  wspomnienia z dawnych urazów, ran i wszelkich form stłumionych toksycznych emocji!

• Musisz wydostałam je  z głowy i swojego ciała / serca! Pomaga to również aktywować prawy pracy mózgu potęguje się współczucie, empatia, intuicja!

• Poczułam uczucie wolności , a to otworzyło się  Moje  Serce  i wzięłam  POWER-  moc  z powrotem! Bardo mi to pomogło pomoże i wam

• Bardzo to pomaga złamać negatywne oprogramowanie przez karmy  które kontrolowały twoje myśli, uczucia i działania. To pomaga w coraz większym stopniu uwolnić Cię od  wahadeł nie potrzebnych energii…pomaga oczyszczeniu przestrzeni.

• Uwalniasz stłumione, toksyczne emocje  myśli, abyś nie wyrzucał ich na nieświadomy poziom.

To, co energicznie wydałeś,  powraca do ciebie  Jeśli kiedykolwiek nieświadomie czujesz, że nie jesteś wystarczająco dobry… wtedy przyciągniesz ludzi i sytuacje, które pasują do tego Tworzysz swoją fizyczną rzeczywistość, to transferring rzeczywistości więc stwórz to, co wolisz, zamiast tego, czego nie chcesz!

• Głęboko połączysz się ze swoją duszą, Boskim Źródłem i Boską Miłością!

zobaczysz jak w życiu wszystko staje sie łatwiejsze… pozwól sobie na taki luksusowy prezent i przejdź to jeszcze raz by zagoić wszystkie rany i odtąd będziesz żył w zgodzie z twoim własnym  credo…pozwól sobie na luksus bycia sobą…przyjmij świat taki jaki jest…przyjmij siebie takim jakim jesteś…. a twój świat  zatroszczy sie o ciebie… Jestem z Tobą

Scroll to Top