Niech Uśmiech na zawsze pozostanie z Tobą…

Dziś rozmawiałam  z jednym z czytelników mojego bloga. – Joanno zawdzięczam ci wiele całe moje życie zmieniło się. Jesteś największym moim przyjacielem.  Jak wiemy  twoje rozmowy z wewnętrznym dzieckiem,  i moje  mogą wywołać bolesne wspomnienia i uczucia bycia skrzywdzonym przez rodziców?  Zawsze poruszasz mnie do łez nie jest to łatwe ale siła we mnie wzrasta z dnia na dzień. Czasem jest to bardzo ciężkie. Ale jestem coraz silniejsza. Ciężko jest to zrobić. Przerabiam każde zdanie , ale mam ogromna radość że idę zasadą małych kroków . Chciałam iść droga na skróty i wpadłam w bagno.  Tak to prawda  powiedziałaś  że nie będzie łatwo ale warto.

Zaakceptować, wybaczyć powiedzieć co tak bardzo skrzywdziło nasze małe dziecko . Spójrz co cie to nauczyło. Ze jesteś ,

To jest bardzo ważne.  Uwolnienie tych intensywnych, stłumionych uczuć gniewu, strachu, frustracji, żalu, wstydu i bycia zdrętwiałym lub sparaliżowanym na zdrowy zrównoważony sposób.

Jak nie radzisz sobie z tym sam to poszukaj profesjonalnej pomocy ♥

Pomagam w tych problemach… Sama doświadczyłam..

Gdyż gromadzenie tego wszystkiego powodując choroby fizyczne, bóle stawów, kości, choroby, depresję, nienawiść do samego siebie, niską samoocenę, lęki i fobie, niezdrowe wzorce zachowania i wiele, wiele więcej.

Czasem jak byłam  dzieckiem uwalniałam emocje przez  uderzenie w poduszkę, i krzyk w lesie , nad morzem, przez  terapeutyczne bajki do których wracam. To pomaga  mi do dzisiaj odmrażać moje uczucia, więc ty  spróbuj i twoje dziecko w bardzo bezpieczny sposób możecie się wściekać, krzyczeć, płakać, odczuwać strach, wstyd, ból, smutek i ból.

Odkryłem, że kiedy   my sami potrafimy  wyrazić swój gniew, mogą przejść do trudniejszych uczuć strachu, żalu, bólu i zawodu.

Kiedy ty i twoje wewnętrzne dziecko możecie się wściekać na siebie, mówicie do sprawcy (ów): To, co mi zrobiliście, nie jest w porządku i nie zasługiwałem na to, aby być traktowanym w ten sposób!

Powstajecie dla siebie, odzyskując swoją wewnętrzna  moc i duszę! Wzmacniasz także swoje wewnętrzne dziecko, że wierzysz im w pamięć i uczucia, które mieli odwagę podzielić się z tobą.

Daj swojemu dziecku duży uścisk miłości  i pocałunek za to, że jesteś w stanie to zrobić, to jest OGROMNE! Wspaniałe. To da ci skrzydła…

Te moje przemyślenia niech będą dla was jakby przewodnikiem, który ma poprawić wewnętrzną komunikację z twoim wewnętrznym dzieckiem, aby pomóc w autentycznym uczuciu, podnoszeniu poczucia własnej wartości i wibracji oraz tworzeniu prawdziwego zjednoczenia i całości z tą świętą częścią siebie.

Używaj tych technik regularnie, tak jak ja  i będziesz zaskoczony pozytywnymi wynikami. Oni pracują! Uśmiech na zawsze pozostanie z Tobą.

Jeszcze jedno było pytanie od moich przyjaciół anglo języcznych  którzy piszą do mnie codziennie.

I am paranoid that I lost everything I worked hard on. Any suggestions?

Jestem paranoikiem, że straciłem wszystko, nad czym ciężko pracowałem. Jakieś sugestie?

Cześć, kiedy budzisz się rano, skup się na pozytywnych rzeczach, porozmawiaj z swym wewnętrznym dzieckiem. Spójrz na swój wewnętrzny  ogród, spraw, by był piękny. Ciesz się uroczym widokiem. By taki był i pozostał na zawsze harmonią/-  zatroszczysz się o niego, podlewaj go, nakarm go, rozmawiaj o swych planach, rozwiązuj problemy. Każdy dzień i chwila potrzebuje naszych rąk i serca potrzebuje ciebie całego . Nie zewnętrznej części ciebie. całego bez Siebie   niczego nie osiągamy. pamiętaj jak
nauczysz się od przeciwności życia mocy to   wszystko będzie bardziej wartościowe i sprawi, że każda chwila będzie żyła w wdzięcznością…

Kiedy dusza autentycznie pamięta rany  traumy pracując z wewnętrznym dzieckiem i ma odwagę… pamiętać, mierzyć się, czuć, leczyć i uwalniać rany… rozpoczynają proces ponownego łączenia się z duszą i boskim źródłem pomaga w  Odzyskiwanie źródła i  przypomina nam jak być Nieskończoną Boską MIŁOŚCIĄ… to znaczy, kiedy osobista moc duszy manifestuje się coraz bardziej. To jest jednym z najważniejszych kluczy , miłość i przebaczenie. Którym  możesz sobie pomóc… To jest bycie w Jedności ze swoją Duszą, z Boskim Źródłem , Bycie  czystą Nieskończoną Boską Miłością …

To jest tą przepiękną  ideą Nieba na Ziemi nie jest czymś poza nami… Jest stworzona przez uzdrowienie naszych stłumionych ran w naszym sercu i Duszy, a ta wewnętrzna zmiana… zmienia nasz zewnętrzny i wewnętrzny zamiar.

Niech radość życia wypełnia każda komórkę twego ciała, dusze i umysł rozpiera ogromem pozytywnej energy, która zawsze cie powadzić będzie, dostrzegaj piękno świata który  cie otacza we wnętrzu pozostań dzieckiem choc zewnątrz jesteś dorosły zmień swój stosunek do świata to rzeczywistość  zmieni sie w stosunku do tego co odzyskał wzrok co uwierzył. jedynie bezwarunkowa miłość   zdolna jest do tego jednego cudu którym jest wzajemność.

Pozwól sobie na ten cud w swoim życiu…

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top