Pozwól sobie na własną drogę do szczęścia. Twój świat dobrze wie jak o ciebie zadbać…

Jeśli jesteś gotowy na ciężką pracę nad sobą i masz odwagę podjąć wezwanie to świadomie zadbaj o swoją stronę duchową jest to warunkiem koniecznym, w rozwoju zadbaj również o swoje ciało fizyczne jest równo ważne. bo w zdrowym ciele jest zdrowy duch, a w zdrowym duchu zdrowe ciało.

Twoje życie nie byłoby tak pełne, jak powinno być, gdy zaniedbujesz niektóre aspekty swojego bytu.

Każdy z nas przybył na ten świat z pewnych powodów. Uwolnienie pełnego potencjału ludzkiego jest jednym z nich.
Traktuj swoje ciało tak, jak powinno być traktowane. Szanuj siebie i innych kobietę, mężczyznę, szanuj siebie Kiedy wykorzystasz to w pełni, wykorzystasz w pełni życie.


Traktuj siebie jak swojego najlepszego przyjaciela. Traktuj swoje ciało jak świątynię- dla swojej niezwykłej duszy.
Znajdź w sobie najlepszego przyjaciela. Najlepsi przyjaciele nigdy cię nie opuszczają, nie krytykują ani nie nienawidzą. Kochają , akceptują, wybaczają sobie.
Jeśli możesz traktować siebie tak, jak traktujesz ludzi, którzy są ci bliscy, dajesz sobie więcej mocy, aby stać się najlepszą wersją siebie.
Miłość własna oznacza także niedopuszczenie, by krytyczny głos w twojej głowie przejął kontrolę nad twoimi emocjami. Drugim momentem, w którym zatrzymujesz wszelkie negatywne emocje w ich śladach, jest moment, w którym przestajesz je odczuwać.
Zanim je poczujesz, muszą osiedlić je w twoim umyśle. Dlatego ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z wszystkiego, co pozwalasz wejść do swojego umysłu.
Sposobem na powstrzymanie negatywnych myśli jest postrzeganie ich jako myśli i nie pozwalanie sobie na przywiązanie się do nich. rozważanie ich , roztrząsanie . Wszystko dlatego, że wiesz lepiej.
Kultywowanie pozytywnych myśli tworzy pozytywne emocje, które mogą dać ci bardziej pozytywne spojrzenie na siebie i twoje życie – na innych ludzi.

Postępując tak świadomie otwierasz się na to co najlepsze dla ciebie Pozwól sobie na pierwszy krok wiary by podjąć decyzje, by piękny statek twego życia płynął prosto do portu przeznaczenia. Powiedz swemu umysłowi by nie rozhuśtywał łódki tylko trzymał kurs. Wszystko czego od ciebie się wymaga to myślenie by dopłynąć do brzegu. Czy płyniesz tam gdzie trzeba? Czy dopłyniesz w wkrótce/? Co będzie gdy nie starczy ci sił? Co będzie gdy lądu tam nie będzie? Czy starczy ci odwagi i siły by popłynąć w inna stronę.? Kompas źle wskazał ci drogę przez sztorm umysłu wątpisz masz obawy? Czy masz kontrolę nad sytuacją ? Czy potrafisz czuwać i świadomie wybrać by nie popaść w panikę? Czy potrafisz wyciszyć się? Pracuj nad sobą nie rozhuśtaj emocjami twej łodzi życia. Jeśli chcesz osiągnąć cel to świadomie zdecyduj by mieć zawsze zapasową drogę, zabezpieczenie – nigdy nie pal za sobą mostów. Wszystko jest proste. Jeśli dusza i umysł są zgodne to wszystko układa się automatycznie. Zaufaj I pozwól by twój świat zatroszczy się o ciebie, nie zawsze jest tak jak myślisz…

powtarzaj wszystko idzie tak jak trzeba pozwól sobie na własna drogę do szczęścia. twój świat dobrze wie jak o ciebie zadbać…

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top