Nie musisz robić nic wielkiego żeby zmienić świat musisz tylko zmienić siebie.

Jak zaczynasz kolejny dzień i jak go kończysz.? Czy znasz swoje jutro? Czy miałeś kiedyś zły dzień, który zaczął się od jednej rzeczy, która poszła nie tak? Potem doprowadził cię do negatywnego stanu umysłu, a reszta dnia przebiegała w ten sam sposób? Jaki był dzisiejszy dzień dla ciebie?

Jeśli zmieniłeś stan umysłu po pierwszym wydarzeniu, reszta dnia mogła pójść pozytywnie. Energia i aura falują, dlatego powinniśmy starać się być jak najbardziej świadomi myśli, które myślimy. Pamiętaj wszystko zaczyna sie od myśli. Wiesz więcej niż myślisz.

Jaka jest moc naszych myśli? Kiedy rano wstajesz miej intencje, a twój dzień będzie dla ciebie wartością, Twoja intencja zaczyna podążać za intuicją i sercem, aby spełnić swoje marzenia.

Prawdziwym celem życia jest dokonywanie zmian każdego dnia dla poprawy nas samych i innych. Kiedy robisz dobro dla innych, doświadczasz tego ciepłego uczucia w środku, widząc kogoś radosnego, szczęśliwego i uśmiechniętego, wdzięcznego. Dla takich chwil warto żyć. Pracując nad sobą zdobywasz nowy sens życia. Czynienie dobra innym czyni dobro dla ciebie. Istotne jest, abyśmy podążali za naszą intuicją i prawdziwym powołaniem w życiu, abyśmy mogli uzdrawiać i wznosić siebie i innych. Dobre słowa maja moc, uskrzydlają nasze dusze by lecieć. Odkryj w sobie potencjał w kryjących się myślach i czyń to co podpowiada ci serce. Umysł emocje wpływają na nasz organizm strukturę dnia , a nawet na naszą przestrzeń.

Nie bój się świecić w ciemnym świecie, ponieważ nigdy nie wiesz, ile świec zostanie zapalonych za tobą to twoje dobro które masz w sercu. Nie musisz robić nic wielkiego żeby zmienić świat musisz tylko zmienić siebie. Najpierw staraj się zrozumieć, a potem być zrozumianym. To klucz do osiągnięcia pokoju serca i spokoju we własnym życiu. Staraj się zrozumieć kogoś zanim kogoś osadzisz, wiesz na pewno, że negatywne myślenie wpływa na nasze ciało na wnętrze na nasza przestrzeń , pomysł co robimy światu? Wszyscy jesteśmy głęboko powiązani atomem wszechświata. Każdy z nas jest ważny. Ważne są nasze myśli uczucia słowa niezwykle potężną mają moc . Twoje życie wpływa na twoją przestrzeń, co zatem zrobisz? Jesteś wart wszystkiego co najlepsze. Jeśli wysyłasz w świat miłość wraca jak echo do ciebie. Świat odpowiada ci wzajemnością dobranoc…

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top