Pozwól sobie na Tydzień bez narzekania i podejmij wyzwanie zobaczysz ile zyskujesz siły…

Droga do szczęścia i wolności emocjonalnej nie zawsze wymaga nabywania nowych umiejętności i rzeczy. Bardzo często kluczem do rozwiązania swoich problemów jest raczej zaprzestanie pewnych zachowań i nawyków, które ograniczają dostęp do wewnętrznej energii. Nie warto uciekać od swoich problemów.

One i tak wrócą, jeśli się nimi nie zajmiesz jak należy. Uciekanie od problemów nie jest dobrą metodą na radzenie sobie z nimi. Zamiast tego, poświęć trochę swojego czasu na przemyślenie aktualnych życiowych wyzwań i pomyśl nad możliwymi rozwiązaniami. Zapisz problem na kartce zobacz jakie błędy popełniasz te same i zacznij zadawać sobie pytania związane z tym, co możesz zrobić, aby rozwiązać tę kwestię i nie wracać do tego samego. W wielu przypadkach nie będzie to łatwe, ale im większe wyzwanie, tym większa nauka z niego płynąca.

Nie zawsze uda Ci się rozwiązać swoje problemy od razu, ale już samo oswojenie się z nimi czyni ogromną różnicę. Może w tym pomóc tobie partner lub partnerka często nie mówimy o swoich problemach nie dzielimy się tylko przerzucamy swą agresje emocjonalna na innych, na domowników… znajdź rozwiązanie i nie narzekaj, spróbuj wcielić w twoje życie… Wybacz sobie. Pozwól sobie na Tydzień bez narzekania i podejmij wyzwanie zobaczysz ile zyskujesz siły… dokonaj świadomego wyboru, złap za ster i sam wybierz co dla ciebie dobre… Namaste Joanna

Scroll to Top