pozwól sobie na szczęście, a świat zatroszczy się o ciebie

Wszyscy jesteśmy stworzeni z tej samej tkaniny wszechświata, jednak wszyscy zostali zaprojektowani z różnymi cechami, darami i talentami, które powinniśmy świętować i honorować.

W czasach, w których media przedstawiają chaos, pokój i uzdrowienie są niezbędne. Jest to czas, w którym w ciemności pojawiają się niewielkie plamki światła, a gdy każda świeca świeci się razem, ciemne niebo zostaje naruszone pięknymi małymi gwiazdkami na całej ziemi.

Tymi małymi gwiazdami jesteś my ty, ja .

`

Zobacz Tysiąc świec można zapalić z jednej świecy, a życie świecy nie ulegnie skróceniu. Miłość, Szczęście, wiara nigdy nie maleje dzięki byciu dzielonym… Chociaż przychodzimy i wychodzimy z tego świata sam, naszym prawdziwym celem jest dzielenie się lekcjami życia i darami naszej pracy i owoców ziemi, które obdarował nas Stwórca.

Problem polega na tym, że niektórzy z nas tkwią w otchłani amnezji, iluzji co powoduje, że zapominamy o naszej prawdziwej misji życiowej. Zapominamy o tym który nas kocha, czeka, oczekuje …

Pogrążamy się w tym materialistycznym życiu, które przynosi jedynie chwilowe szczęście, ponieważ nasze pragnienia nigdy nie będą istnieć.

Prawdziwe i wieczne szczęście pochodzi z służenia innym, ponieważ należymy do znacznie szerszego obrazu.

Bogactwo materialne stało się naszym szablonem życia, nie pozwala nam znaleźć czasu na nasz prawdziwy cel, zapominamy o sobie wciąż gonimy szczęście. materie jak motyla. Jak ślepi. Dlatego tylko wtedy, gdy się obudzisz. opaska z oczu zostanie ci zdjęta, odłączasz się od iluzji znikomych marzeń. Pamiętasz, po co tu przybyłeś zrobić. Zatraciłeś siebie , straciłeś rodzinę siebie.

Jesteśmy istotami duchowymi mającymi ludzkie doświadczenie, dlatego pamiętajcie prawdziwą istotę tego, kim jesteście. Pozwól sobie przymnażać bogactw wewnątrz siebie.

Nie pozwól, aby strach dominował w twoich myślach i emocjach.

Czy miałeś kiedyś zły dzień, który zaczął się od jednej rzeczy, która poszła nie tak? To doprowadziło cię do negatywnego stanu umysłu, a reszta dnia przebiegała w ten sam sposób. Każdy dzień niech nabierze nowego sensu bycia tu i teraz. Miej intencje co nadaje ci sens życia.
Zmieniłeś stan umysłu by reszta dnia mogła pójść pozytywnie. Pozwól sobie starać się i być jak najbardziej świadomi myśli, które myślimy.
Prawdziwym celem życia jest dokonywanie zmian każdego dnia dla poprawy innych i nas samych.

Kiedy robisz dobro dla innych, doświadczasz tego ciepłego uczucia w środku, widząc kogoś radosnego, szczęśliwego i uśmiechniętego spełnionego człowieka.

Czynienie dobra innym czyni dobro dla ciebie. Istotne jest, abyśmy podążali za naszą intuicją i prawdziwym powołaniem w życiu, abyśmy mogli uzdrawiać i wznosić siebie i innych.

Nie bój się świecić w ciemnym świecie, ponieważ nigdy nie wiesz, ile świec zostanie zapalonych za tobą. Niezależnie od tego, czy tworzysz muzykę duszy, spokojną poezję, ciepłe pisanie, czy niesamowitą sztukę, każda osoba i każdy prezent jest niezbędny do układanki życia. Każdy jest potrzebny i ty i ja, on, ona, oni. one. wy

Ci, którzy mogą nie wiedzieć wiele o muzyce, poezji, pisaniu czy sztuce, zawsze w jakiś sposób wywołują w sobie emocje, połączenie duszy.

Porusza nas coś nieznanego, ponieważ istnieje więcej niż jeden sposób na dotknięcie duszy i wszystko jest połączone.

Tylko pozwól sobie na życie w nadziei, miłości i wierze… pozwól sobie na szczęście, a świat zatroszczy się o ciebie, ster zamiaru jest w twoich rekach wszystko będzie tak jak zechcesz. kształtuj swą rzeczywistość przy pomocy świadomego zamiaru.Cokolwiek cie spotka przekształcaj w pozytywność sięgnij po prawo bycia wybrańcem przecież jesteś umiłowanym dzieckiem Boga NIE JESTEŚ SAM…

Scroll to Top