Jesteś rzeźbiarzem swej rzeczywistości…

Czy znasz swoje wewnętrzne powołanie, by leczyć i zmieniać świat. To bardzo ważne byś wiedział /ła co chcesz? Dokąd zmierzasz? Jaki masz cel i zamiar ? Miej tą zasadę wszystko mi sie udaje. Wprost wspaniale dziś wszystko zrobię lepiej niż wczoraj, a jutro będzie lepiej niż dzisiaj. Wyobraź sobie że jesteś rzeźbiarzem tworzysz z swego życia arcydzieło. Twe dzieło przeobraża się. Co dziennie nadajesz nowe cechy na twoich oczach staje sie arcydziełem sztuki. Jesteś zadowolony. Czasem są dni że nie masz natchnienia, dłuto się zużyję z tępi .

To jest proces twej twórczości. Twoje dziecko rośnie w raz z tobą. Wyobraź w sobie proces narodzin i wzrastania ku doskonałości. Używasz różnych dłutek rożne barwy farb. Twórz i rozkoszuj się w tworzeniu. Nie wstydź się nazywać geniuszem.

Pracuj, rzeźb co dziennie dodajesz jedna kreskę która w całości ma swoje zadanie. Pielęgnuj swe dzieło jak matka swe dziecko. Spójrz jak z latami przybiera kształty, mięśnie,stawy. Rzeźbisz , urzeczywistniasz to co rzeźbisz – to twoje życie… jesteś rzeźbiarzem swej rzeczywistości

Scroll to Top