Czy pozwalasz innym być sobą? Czy zmieniasz ich na siłę,by stali się tacy jakimi Ty chcesz by byli?

Związek radość życia – czy porażka?

Złota klatka ? Czy partnerstwo ?

Jak traktujesz kogoś –  czy Ty w związku jesteś sobą?

Jak wygląda Twoje życie? Czy osoba z która jesteś jest szczęśliwa?

Czy potrafisz, by sobą. Czy jesteś zatroskany czy wściekły, kiedy Twoja ukochana nie daje osobie znaku / zazdrość, czy klatka? Przeżywanie miłośći to wolność. Nie trzymaj nikogo na smyczy, daj wolność, sukces razem to dać komuś przestrzeń by zawsze mógł w niej odnaleźć całość, odnaleźć siebie. Pytania, czasem są bez odpowiedzi…lek, strach, czy myśli o porzuceniu, a może zazdrość poczucie bezradności, nie zamkniętej przeszłości. Może przerzucasz swój ciężar ….albo dreczy Cię strach przed opinią innych… co powiedzą gdy? Czy może przerzucenie swoich emocjonalnych problemów na osobę którą niby kochasz, a odbierasz siłę by nie frunęła, by nie śpiewała, by nie żyła… A ty wznosisz się do góry. Czy żyjesz tak jakbyś nie żył?….Odpowiedz sobie ?…Czy pozwalasz innym być sobą? Czy zmieniasz ich na siłę, by stali się tacy jakimi Ty chcesz by byli? Toksyczny związek polega na braku partnerstwa i uzależnieniu od drugiego człowieka.

Prawdziwy związek polega na partnerstwie, czyż nie? Siedząc w złotej klatce komfortu, tkwimy w toksycznych układach i zależnościach, popadamy w stagnację, zwątpienie, rezygnację, co czyni nas niewolnikami.

„Nie kochaj, tylko daj przestrzeń… różne burze serwuje nam życie. Dojrzała miłość polega między innymi na tym, że problemy umiemy rozwiązać, dialog, kompromis, bezustanne wybaczanie. Gdy kogoś kochamy, czynimy to bezinteresownie, przekazujemy mu energię miłości  nie ograniczamy, szanujemy, mobilizujemy, wspieramy, …/przytul mnie i poczuj sie bezpiecznym

to nie kosztuje…razem możesz więcej… Najgorsze w życiu to być z ludźmi którzy sprawiają, że czujesz się samotny…

Scroll to Top