Ciesz się życiem codziennym dziś weekend

Ciesz się życiem codziennym dziś weekend

podaruj swój uśmiech jak promień słońca obdaruj innych rzeczywistością piękna, którym jesteśmy wszyscy. Uśmiech jest jak słońce, zawsze spędza chłód  i ból z ludzkiej twarzy.

Dziś jesteśmy obdarowani;- słońce, szum drzew, budząca się przyroda, ptaki i ich świergot, jedne przyleciały by budować gniazda,zbudować swój dom. W niektórych gniazdach znajdziesz budzące się życie. Podaruj innym to co masz najcenniejsze w sobie  może swoim najbliższym, swoim dzieciom, przyjacielowi, partnerce partnerowi.    Nie udawaj, udawany uśmiech,udawana radość udawane szczęście… Sekret prawdziwego szczęścia TO BYĆ SOBA . Cieszyć się życiem tu i teraz, żyj całym sobą, kochaj mocno. Podaruj swój uśmiech,może poprostu przytul kogoś może ktoś tego potrzebuje   to nie kosztuje.

                   FREE HUGS

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz one przyjdą same. Ciesz się chwilą dostrzegaj drobnostki, zarażaj uśmiechem innych. ,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, ale przez to czym umie się podzielić z innymi.” Działaj, słuchaj uśmiechnij się zarażaj swoim uśmiechem innych , nabierz więcej pewności siebie, zrozumienia empatii miłości, wiary, nadziei, zaufania. Żyj całym sobą, spróbuj dostrzec piękno wokół siebie niejedno Cię zachwyci. Czerp siłę z natury. Weź tyle, ile potrzebujesz, ile udźwigniesz. Daj tyle, ile możesz, a możesz wiele. W Tobie jest siła chcenia, działania, rusz tyłek… Cuda zdarzają się codziennie. Niektórzy w to nie wierzą, wątpią nie są wytrwali ale to prawda.

Powiedz sobie koniec z narzekaniem, zamartwianiem się z obojętnością, lenistwem, zwątpieniem,nienawiścią. Zacznij jeszcze raz odwagi ten dzień jest dla Ciebie tu i teraz do dzieła,Warto zawalczyć

…ZACZNIJ ODNOWAZACZNIJ JESZCZE RAZ…

Scroll to Top