Nic nie ,,muszę” tylko mam ,,zamiar”

Często działamy na jednym słowie ,,muszę” zastąp je  słowem ,,chcę” i  ,,mam zamiar”

Jeśli działasz tylko  na zasadzie muszę  to nic dobrego nie wyjdzie  wcześniej czy później twoja bateria   może się rozładować.

Przestaw swoje działanie na harmonii  i jedności duszy i umysłu  nic nie muszę tylko chcę,  nie gwałć swojej woli i organizmu.  Rzeczywiście z wielu rzeczy jest trudno zrezygnować  do 40 lat można poszaleć ale potem warto sie zatrzymać,  z wielu pokus zrezygnować, lepiej sie zatrzymać, bo życia bateria się wyczerpuje  nieubłaganie i niespostrzeżenie słabniesz nie zapominaj o tym co daje ci naładowanie baterii codzienna medytacja, spacer , biegać nie musisz  znaturalizuj swoje zmęczenie pracuj nad sobą może pomogą w tym ci ćwiczenia fizyczne może duchowe, modlitwa, medytacja, afirmacja…  Nowy tryb życia da ci podnieść energie życia byś rzeczywiści staną przed sobą byś wyznał pracuje nad sobą , kieruje swa rzeczywistością rządzę swoim ciałem to nie tylko słowa ale twoje całkiem konkretne odczucie.  Pomimo co się dzieje w okół ty masz zawsze równowagę,  zamiar urzeczywistnienia  wszystko zmierza do celu  i idzie jak należny  to styl mojego życia  w rezultacie siła moja codzienna medytacja to wszystko co wam pisze czym sie dziele perłami moich doświadczeń… jak pokonywać codzienne trudności jak odnaleźć drogę do miłości . Z wielką wiara zapisz sobie na dnie serca ,, wiara, nadzieja i miłość ,,  z powodzeniem, z zamiarem zmiany rzeczywistości  weź choć mały okruszek z tego co już  napisałam i jeszcze napisze.  Weź coś  dla siebie z moich iskierek… małe światełko wiary, że warto uwierzyć w siebie, że pokonasz ból i lęk …. dasz radę  narysujesz barwami inny świat.  Twój świat twe arcydzieło .

Dziś wielki czwartek Wieczerza Pańska. Dzień kapłaństwa  nie będę bronić nikogo  tylko jedno co mogę tu napisać wielu jest powołanych ale mało jest wybranych zatem świeć swym życiem by inni zobaczyli światło nie mroki grzechu. Szukaj cząstki dobra w każdym człowieku wszystko się zmienia nawet ty, małe duże problemy przeżyjemy razem wszystko  przetrwamy tylko z tobą mój Stwórco bez ciebie nie mam siły by dalej żyć… dajesz siły światło by iść by kochać by trwać… To znaczy powołanie …  Oto jestem … w zadumie obfitości i łask Triduum paschalnego…

Scroll to Top