metody duchowego uzdrawiania. Bioterapia, Niekonwencjonalne Metody leczenia

Uzdrawianie przez medytację ludzkich zranień, życiowych traum, leków , depresji głęboka praca nad sobą przebaczanie sobie i innym.

Każdy z nas posiada w swoim ciele. 12 merydianów+2 merydiany cudowne główny regulator przedni i tylny.

Przez doświadczenia , lek, stres , traumy, cierpimy  blokujemy przepływ energii  że kiedy nasza energia jest zablokowana w meridianach i czakrach nasze zdrowie może szwankować. Kiedy otwieramy przepływ energii poprawia się nasze zdrowie, nastrój, poziom szczęścia, wzrasta w człowieku miłość.

Dzięki udrożnieniu meridianów  równowaga ciała zostaje przywrócona, i następuje proces samouzdrawiania się organizmu. Jak wiemy rożne dolegliwości spowodowane są przez gromadzenie Energi w naszym ciele. Przez moją pracę i doświadczenia  wypracowałam sposób by w czasie zabiegu przeżyć medytację, która ma na  celu uwolnienie negatywności poprzez wybaczanie sobie pozwalamy sobie na przepływ energii przez organizm,która redukuje stres i napięcie psychofizyczne. Zauważyłam, że niesamowicie i pomocne jest w pracy nad sobą. Klientki są zachęcone do kolejnych kroków, pozytywne nastawienie pomaga im w codziennych trudnościach.

Praca z osoba na masażu oddziałuje na układ nerwowy i pokarmowy oraz zwalcza dolegliwości bólowe. Usprawnia układ krążenia, odbudowuje odporność immunologiczną oraz wspiera nasze wewnętrzne dziecko
– usuwa objawy stresu i uczy organizm jak we właściwy sposób zaadaptować się do trudnych warunków dnia codziennego.pomaga dostrzec wewnętrzne tchnienie, by żyć bez leku.  Skieruj swoje świadome życie w miłości który, życie jest darem, bądź sobą uświadom sobie ze życie jest darem zjesz tylko raz, jeśli czujesz pustkę popracuj  nad zamiataniem swego zewnętrznego i wewnętrznego świata.
zabieg ten szczególnie polecam dla osób przewlekle zmęczonych, osoby które chcą pracować nad sobą  , szukają drogi  z powracającymi infekcjami, anemią, pomocne w codziennych sytuacjach
zaburzenia emocjonalnych , stres , migreny bezsenność…

Duchowe uzdrawianie

 Uzdrawianie jest procesem całkowicie naturalnym i  bezpiecznym. Uważa się, że jest to strumień korzystnej energii pomiędzy Uzdrowicielem a odbiorcą, który zajmuje się „chorobą” na najgłębszym poziomie i uwalnia zasoby naturalne, aby pracować w najbardziej efektywny dla ciebie sposób.

Jak to działa?
Kiedy nasza energia jest niezrównoważona lub zubożona (powodując chorobę lub stres), Uzdrowiciel działa jako delikatny subtelny przekaźnik boskiej energii  energia jest następnie przyciągana tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.
może naturalnie pomóc zainicjować i przywrócić równowagę dla optymalnego zdrowia.
Powrót do stanu dobrego samopoczucia zaczyna się od zrozumienia, że ​​nie tylko ciało, ale także emocje, umysł, dusza i duch muszą zostać wyrównane i usystematyzowane.

Duchowe uzdrowienie jest głębokim holistycznym systemem, który pomaga odzyskać i utrzymać zdrowe ciało, umysł i ducha. sztuka duchowego uzdrawiania, pomaga przywrócić zdrowie i dobre samopoczucie ciału, umysłem i duchem.

Uzdrowiciel działa jako kanał lub kanał, przez który uzdrawiające energie przepływają do klienta. To relaksuje i wzmacnia klienta, umożliwiając mu wykorzystanie własnej wrodzonej inteligencji do samouzdrawiania, aby przywrócić równowagę, zdrowie i dobre samopoczucie w najlepszy możliwy sposób.
Nie ma ograniczenia co do tego, co może zrobić leczenie. Może pomóc w schorzeniach

.

Może pomóc leczyć fizyczne, psychiczne, duchowe i emocjonalne warunki w prosty i nieinwazyjny sposób, czasem w zadziwiającym stopniu.

Oprócz łagodzenia bólu i przywracania funkcji, uzdrowienie jest także godne uwagi w inicjowaniu poprawy postaw pacjentów, klarowności myśli i jakości życia.

Leczenie może samoistnie służyć jako terapia i nie ma szkodliwych skutków ubocznych, ale jest komplementarne z innymi terapiami, jak również z leczeniem zalecanym przez lekarza. Uzdrawianie jest procesem, który przede wszystkim pomaga ci pomóc. Jest korzystny dla dzieci i zwierząt. Duchowe uzdrowienie to głęboka nauka dostępna dla każdego.

NIEKONWENCJONALNE  METODY LECZENIA

Zabieg bioterapii – przekazywanie energiioczyszczenie organizmu; energetyzowanie, czyli przenoszenie energii w poszczególne miejsca w ciele człowieka; stabilizację energetyczną; odcięcie energii, oczyszczanie energi  – ten etap ma na celu pozostawienie u pacjenta bioenergii przekazanej przez terapeutę.

Scroll to Top