Najpiękniejsze chwile przyjdą same tego nie zaplanujesz.

Miłość to dar z siebie – to patrzenie w tym samym kierunku. 
Jeśli jesteś samotny i martwisz się, że nigdy nie znajdziesz kogoś, kogo zdołasz pokochać, bo nie masz już nadziei na lepsze i jesteś przygnębiony. Został tylko Internet i ty po drugiej stronie. Mój drogi / moja droga miłość to dar z siebie – to patrzenie w tym samym kierunku. Prawdziwa miłość może zapukać do Twoich drzwi, kiedy najmniej się tego spodziewasz. W każdym wieku. Nikt nie jest doskonały, ale to nie znaczy, że jesteś w stanie tylko spotkać kogoś, kto ma zamiar spowodować w Tobie ból smutek i przygnębienie. 
Co więcej, tylko dlatego, że nie jesteś doskonały, nie oznacza to, że powinieneś zadowolić się kimkolwiek. Nikt nie jest doskonały, ale doskonałość nie ma nic wspólnego z miłością! Znalezienie odpowiedniej osoby dla ciebie jest warte czekania. W rzeczywistości jest to konieczne. Istotą życia nie jest po prostu znalezienie byle kogo by koniecznie z kimś być na siłę, ale kogoś by mieć, by trwać. by być i rozwijać się. Miłość to dar z siebie – to patrzenie w tym samym kierunku. Uwierz mi nie jesteś sam. Warto zadbać o Stworzenie związku, w którym oboje jesteście lepsi tylko przez bycie razem z sobą to uczyni w was harmonie wewnętrznej siły, miłości i szczęścia. Warto poczekać na miłość. przygotować swe serce. W życiu każda napotkana osoba ma jakiś kosmiczny powód, by udoskonalić w nas poczucie własnej wartości. Niektórzy ludzie przychodzą, aby dać wam lekcje życia, niektórzy aby wzmocnić wasze bezbronne serce, inni by czegoś się nauczyć. Owszem, jest ta osoba, której przeznaczeniem jest przyjść do waszego życia i dać wam szczęście, jak nikt nigdy dotąd nie mógł rozwinąć. skrzydeł duszy. Nie należy oczekiwać, że inni będą cię uszczęśliwiać, ale niektórzy po prostu to robią! 
Ta osoba jest warta czekania. Jesteś godną osobą i zasługujesz na to, by spotkać właściwą osobę. Znaleźć swoje szczęście i miłość. Gdy nadejdzie właściwa osoba, życie przyniesie Ci wiele niespodzianek i będziesz szczęśliwa/wy poczujesz czym jest prawdziwy związek;- ta tajemnicza osoba sprawi, że zapominasz o bólu z przeszłości, będzie on/ona balsamem na rany serca. Poczujesz, czym jest prawdziwa miłość bez jakiegokolwiek zamieszania, bólu czy cierpienia. 
Sprawi, że czujesz się pewnie w sobie i w związku dostaniesz skrzydła, bo będziesz doceniona/ny i kochana /ny by wznieś się razem. -poczujesz co znaczy ufać, i być kochanym -co znaczy Szacunek i harmonia prawdziwa miłość traktuje cię lepiej niż ktokolwiek wcześniej. 
Sprawi, że lepiej śpisz w nocy, w objęciach tego który kocha niczym w objęciach wszechświata. Czas sprawi, że będziesz tęsknić za ukochanym /ną zanim odjedzie z domu do pracy. 
To dawanie serca mówi dokładnie, co czujesz, bez chmur strachu, lęku i smutku lub wątpliwości. 
Będzie się z tobą łączyć w cichym dialogu, patrzą na ciebie w milczeniu, w śnie, w marzeniach telepatycznie. 
Sprawi, że poczujesz się dobrze w każdy dzień, w każdej chwili życia nawet na odległość będzie razem. Poczujesz się akceptowany cały w jego obecności. Nigdy nie poniży ciebie, ani nie obrazi będzie trwał, jak zrobisz coś nie po jego myśli uśmiechnie się. Sprawi, że czujesz, jak bardzo jesteś kochany za każdym razem. Sprawi, że czujesz się kochanym i bezpiecznym, sprawi, że następne lata spędzone razem są piękne, patrząc w twoje oczy. W których potrafi dostrzec piękno duszy świadomości/ piękno za którym tęskniło twe serce. Miłość jest jak kwiat, w naszym wewnętrznym ogrodzie każdego dnia należy ją pielęgnować podlewając i zasilając, aby wciąż istniała w naszym życiu. I rozkoszujemy się pięknem, to piękno pielęgnuj w sobie pozbieraj cząstki siebie. Miłość jest szacunkiem dla każdego jest budzikiem świadomości serca. Uważam, że warto ją codziennie  przywitać, by nadać  jej ważność  w codzienności. To zajmie nie wiele czasu, a może przynieść wiele korzyści… Warto też być wdzięcznym Światu za ogrom swej   miłości wszechświata otulała nas miłość wdzięczność. za wszystko. Miłość, którą rozwijasz i pielęgnujesz,  w swoim własnym sercu  jest w stanie cię obronić  i uwolnić od jakiegokolwiek bólu wywołanego zachowaniem innych. To miłość jest lekarstwem uzdrawiającej mocy sprawia i porządkuje nasz wewnętrzny i zewnętrzny  świat.  Prowadzi  do zbudowania  bliskiej i serdecznie  relacji ze swoimi uczuciami.  Obym nigdy nie był tym kto czeka  żeby go kochano.  Ale żebym zdała sobie sprawę, że to ja jestem miłością . Jak mogę pokochać siebie  jeśli się sobie nie podobam. Każde uczucie,  złości, smutku, zdrady,  niezgody, wykorzystania,  porzucenia,  jest jedynie  błaganiem  duszy  do połączenia z prawdą z która ma nas  wyzwolić w sobie.   To ty sam/sama  zasilasz  te chwasty w sobie . 

złość nigdy nie przestanie się złości …

ból nigdy nie przestanie boleć,

smutek nie zgaśnie jeśli wewnątrz siebie jesteś smutny 

 zazdrość będzie w nas  kiedy nie będzie akceptacji.

Wiara i nadzieja będzie trwać w nas jeśli nie zgasisz w sobie płomyka, który płonie – pozwól sobie by go rozpalić rozniecić. 

  Jeśli doznajesz bólu w umyśle, a przekonasz ze nie jest bólem tylko odrodzeniem.

Zapal w sobie iskrę  wiary w siebie   pokochaj swoje doznania nie walcz nie dawaj temu energii  negatywnym emocją.   Pokochaj siebie   jesteś przecież miłością.  Rozpuszczaj emocje uczciwością wobec samego siebie,  dusza wie jak  przyznać się do tego co czuje.   To miłość pozwala na uzdrowienie emocji,  każda najmniejsza rzecz którą robisz dla siebie ,  jest tym co robisz dla świata. Wychodzisz z pułapek  bycia ofiara. Jeśli ktoś potrzebuje twej pomocy pamiętaj wszechświat jest zawsze gotowy działać przez ciebie. Jeśli czujesz ze osoba potrzebuje  miłości niż czegokolwiek innego,  a nie jesteś wstanie tego zapewnić poproś – Mój wszechświecie  Wiem ze ta osoba potrzebuje miłości bardziej niż czego innego, a ja nie jestem w stanie tego zapewnić  wyślij swą bezwarunkowa miłość TEJ DUSZY  której nie mogę jej dać…wiem ze możesz wszystko. Pamiętaj uczciwość pokora dziecięcego serca pozwoli ci w taki sposób być katalizatorem uzdrowienia  w życiu innych ludzi     

Dziękuję Stwórco Wszechświata za Dar Życia, który mi podarowałeś. 
Dziękuję za danie mi wszystkiego czego kiedykolwiek mógłbym potrzebować. 
Dziękuję za możliwość doświadczenia tego pięknego ciała i wspaniałego umysłu. 
Dziękuję za życie we mnie z całą Twoją miłością oraz czystym i bezgranicznym duchem promieniującym ciepłym światłem. 
Dziękuję za to, że używam moich słów, moich oczu i mojego serca, aby dzielić się swoją miłością gdziekolwiek pójdę. 
Kocham Cię takim, jakim jesteś, a ponieważ jestem Twoim dziełem, kocham siebie takim jakim jestem. 
Pomóż mi utrzymać miłość i pokój w moim sercu i spraw, by ta miłość, stała się sposobem na życie, abym mógł być miłością do końca swoich dni. Namaste Joanna    

Scroll to Top