Duchowość


Dotarcie do punktu, w którym twoja świadomość się rozszerza i twoja dusza jest w pełni przebudzona, nie jest łatwym miejscem, do którego można się dostać. Przebudzenie duszy wymaga wytrwałości, cierpliwości i wiary. Nie jest to praca z dnia na dzień, to nieustanna praca nad sobą. Piękna dusza i energia, które potrafią docenić, kochać i manifestować wszystko, co istnieje. Ciesząc się i zachwycając pięknem matki ziemi, która zakłada sukienki czterech pór roku. Moim zdaniem ci, którzy nie są otwarci na choćby odrobinę przebudzenia, przegapią ukryte piękno świata nie potrafią się nim cieszyć. Tylko przebudzone dusze wiedzą i całkowicie rozumieją i maja świadomość
w co wierzą, dokąd zmierzają albo po prostu nie wierzą. Tu nie ma pomiędzy. Jesteś zimny lub gorący, Jesteś pełen zapału albo leniwy ospały. Żyjesz w zgodzie z samym sobą, jesteś szczęśliwy… Masz wewnętrzna harmonię.

Ci z przebudzonymi duszami mają koncepcję uczenia się nowych rzeczy i rozwijania się, aby przygotować się do odrodzenia.
Miejsce duchowe to miejsce pełne miłości, światła i wolne od bólu. Kto nie chciałby tam wejść?
Pomyśl jaki jest Cel naszego życia?
Wiedząc, po co tu jesteś i aktywnie realizujesz cel zamiar. Dusze duchowe zrobią to determinacją i otwartym umysłem.

Rozumieją, że są tu z jakiegoś powodu i upewniają się, że są zawsze zgodne z ich przeznaczeniem.
Czy w każdym dniu znajdujesz Czas na refleksję? Na medytacje?
Refleksja nad naszym życiem sprawia, że ​​jesteśmy odpowiedzialni za cel naszej duszy.

Medytacja jest dla nas ważna, aby skierować nas z powrotem w kierunku, do którego należymy. Jest to nie tylko ważne, ale także konieczne.

Czym jest dla ciebie prawdziwa miłość.
Nie ma innej miłości. Przebudzona miłość kocha wszystkie istoty i stworzenia i nie osądza. Bezwarunkowa miłość jest najczystszą formą.Jest akceptacja i szacunek, które tylko te dusze zrozumieją. Tu nie ma osądów ani nienawiści.
Miłość to Odpowiedzialność
Świadomość tego, kim i czym są, i cenią znaczenie odpowiedzialności za swoje przekonania i pozostania wiernym swoim celom.
.
Nic nie jest niemożliwe.
Są otwarci na wszystko, co naprawdę im służy, i nie przejawiają się lekko. Moc manifestowania może być nadużywana, a przebudzone dusze są w pełni świadome tej mocy.
Wszyscy jesteśmy jednym.
Każdy z nas jest cząstką Wszechświata…

Rozumiemy, że wszyscy mamy wszystko, czego już potrzebujemy, aby żyć pięknym życiem wypełnionym miłością i światłem.

Przebudzone dusze są w pełni świadome tego, co już im nie służy i co musi się wydarzyć, aby przemienić się w istotę światła, którą tak pragną.

Przebudzenie duszy jest niczym, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Otaczają ich aura, która jest ciepła i piękna. Rozpoznasz ją natychmiast i będziesz chciał być w pobliżu. Są naturalnymi uzdrowicielami i promieniują miłością i światłem.

Stanie się jednym z nich będzie jedną z najbardziej wyzwalających rzeczy, jakie możesz zrobić dla siebie. Nie będzie nienawiści, wyroku i tylko będziesz miłości. Namaste Joanna

Scroll to Top