Medytacja na wieczór – szybuj z orłami…

Medytacja na wieczór.
Poczuj miłość wchodzącą… poczuj ją w sobie. Poczuj się wewnątrz Siebie, wychodząc i otaczając siebie miłością i przebaczeniem. Otwórz serce na miłość bezwarunkową  mieszkam z sercem w sobie . Pokochaj siebie takim jakim jesteś ..Oto jestem, Jestem sobą.

Medytacja na wieczór – szybuj z orłami…

Włączając się do tej podróży weź swe wewnętrzne dziecko za rękę, otwórz się i może to być  dla ciebie niespodzianką, ale oznacza otwarcie się na siebie i uzdrawianie podstawowych problemów; za co jesteśmy ze sobą, ale odpowiadamy  za samych siebie? Wszystko, co czyni nas niewygodnymi, jest wskazaniem na coś, co wymaga uzdrowienia w nas. Pomyśl co byś zmienił, jak masz się zachować, przytocz  najcięższe sytuacje…Dlaczego się zamykasz ? Przed czym uciekasz? Zamykasz się przed samym sobą. Otwórz drzwi , otwórz okno ujrzyj blask księżyca… spójrz na siebie.

To nie może być coś, co nie pamiętasz, a może nie chcesz pamiętać? Może to być z przeszłości… życia? I kiedy wyciągniesz ciernie jeden po drugim i przebaczasz sobie leczysz się ….pomyśl  o małej iskierce którą chcesz rozpalić , o płomyku nadziei którą masz zawsze w sercu, popatrz oczami dziecka z miłością do Twojego serca, ta rana już się goi i uzdrowi, a Ty nie będziesz nawet wiedział, że tam kiedykolwiek była. Powiedz sobie szeptem… wybaczam…

To, co robisz, kochanie. warto żyć warto kochać. Jest to proces jak spędzać czas w energiach, i miłości, otworzyć się  i pozwolić  na miłości na wybaczenie. Pozostaw swe troski…  Twą przeszłość oddaj w ręce Bogu. by odzyskać skrzydła orła by szybować, kiedy to zrobisz. Jedyną rzeczą jest pozostać cichym i pokornym, ale gdy uznasz swoją wielkość, nie stajesz się arogancki, jesteś coraz pokorniejszy ze świadomością,że jesteś tu i teraz, tak niesamowity, że umiałeś sobie wybaczyć.  Wybaczając sobie wybaczyłeś innym zobacz ile masz odpowiedzialności, że do przeszłości nie wrócisz już nigdy by budować nową teraźniejszość. By budować swą markę, budować siebie.

Ta odpowiedzialność nie polega na stresie, napięciu lub odczuwaniu ciężaru, to jest radość, która jest spontaniczna sprawia, że ​​czujesz się swobodniej i pełny /a miłości i radości, jak wypełniasz. swe zadania, podejmujesz nowe decyzje. Przez samodyscyplinę dążąc do sukcesu.. Spełniając swe marzenia. Poczuj wolność… poczuj jak całe ciało Twoje – ono jest wolne… Od wszelkich ciężarów z przeszłości … jak jesteś szczęśliwy  rozpostarłeś swe skrzydła jak orzeł uwierzyłeś w siebie.  spokojnie możesz odpocząć  i  zasnąć dobranoc by jutro znów szybować z orłami…

Scroll to Top