Medytacja – to wewnętrzny uśmiech. To ja to ty….

Celem medycyny chińskiej jest przywracanie harmonii ciała i ducha.

Równowagi we współdziałaniu sił Yin i Yang oraz przepływie energii Qi. Bardzo ważna funkcje w organizmie ma ;

.śledziona i trzustka jej praca jest w godz od 9 – 11 godziny Meridian śledziony i trzustki stabilizuje tkankę łączną, jest regulatorem trawienia, przez co uspokaja psychikę.

pomaga wydobyć energie z pożywienia, fizycznego i duchowego, kontrolujący energię Qi i krew całego . ciała. Dawni lekarze chińscy zwracali szczególną uwagę na siedem następujących czynników emocjonalnych: radość, gniew, melancholia, negatywne myślenie, zmartwienia, strach i lęk. Na pewno zwróciliście uwagę że na moim blogu były poruszane te tematy teraz wiecie dla czego

Medytacja – to  wewnętrzny  uśmiech. To ja to ty…. Ćwiczenie pozwala na wytworzenie w organizmie endorfin – hormonów szczęścia.

Wzmacnia cały organizm. Zmartwienia, melancholia i złe myśli mogą zaburzyć czynność śledziony i żołądka, i powodować wystąpienie objawów niestrawności. Negatywne myśli uszkadzają śledzionę.

Wszystkie zaburzenia w obrębie miednicy małej i jamy brzusznej- odpowiada za układ pokarmowy i moczowo-płciowy, Narządami najbardziej podatnymi na działanie czynników emocjonalnych są serce, wątroba i śledziona. Dlaczego by o to nie zadbać.. wraz z podjęciem decyzji, że chcesz być szczupła, radosna, pełna energii .

Zaakceptuj bezwarunkowo  swoje ciało.

Pokochaj je takim, jakim jest, bo odwaga to twoje własne dzieło, decyzja to działanie – To twoje  własne ja tu i teraz.

Medytacja – to  wewnętrzny  uśmiech. To ja to ty….to  cisza… relax… odnalezienie wenętrznego  dziecka

Zawsze możesz to zmienić, a miłość jest motorem dokonywania wszelkich zmian. Opracuj plan pomagający zrealizować Ci pożądany wizerunek swojego ciała:

Scroll to Top