Bezwarunkowa Miłość  To Piękno Twej Duszy… 

Patrząc na uśmiechnięte twarze młodych ludzi darzących się serdecznym spojrzeniem, przyjaźnią,

zaufaniem,  uczuciem i na starszych ludzi co trzymają się za rękę by się wesprzeć. Nasuwa się pytanie czym jest miłość?

Zaufaniem  ?

Uczuciem?

Wsparciem?

Gestem?

Wybaczaniem?

Czym jest miłość? Miłość  to karmienie żony lub męża który Cię nie poznaje, to podanie goręcej herbaty z cytryną i z miodem  kiedy jest ktoś chory, zmęczony.  BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ  TO PIĘKNO TWEJ DUSZY…

Miłość to szybkość Twoja jak wracając z pracy  chcesz poczuć bliskość i przytulić się w kochające ramiona i poczuć się bezpiecznym i kochanym.  Miłość to wsparcie kiedy jest Ci smutno lub masz trudności.  Miłość  to życzliwość i uśmiech to spojrzenie i Twoje słowa.

Pięknie jest patrzeć na śpiące bezbronne dziecko, pięknie jest popatrzeć na sen żony lub męża  na sen spokojny przyjaciela.

Pięknie jest się podzielić w zimne wieczory przy kominku ciepłym 4m kocem.

Pięknie jest podzielić się życzliwością, uśmiechem, serdecznością i  miłością

Pięknie jest spleść oba ciała trwając w ciszy i patrząc sobie w oczy, pięknie jest położyć się na plecach przyjaciela i czytać książkę. śmiać sie razem i płakać.

Pięknie jest ubrać piękną sukienkę i białą koszule, wsiąść za rękę ukochana osobę i cieszyć się życiem i szczęściem   Pięknie jest spojrzeć w sobie w oczy i  razem medytować. Piękne jest odczuwać motyle kiedy jest się razem.  Pięknie jest wspominać  szczęśliwe dni spędzonych razem. Piękne jest  nie kłócić się tylko spojrzeć sobie w oczy i przebaczyć. Pięknie jest poczuć że w związku nie jest się samotnym.  Pienie jest sobie wyznać przebaczam bo cie kocham. Piękne jest cieszyć się chwilą i cenić ją bo nie wróci już nigdy…. i tym  miłość …

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/

Scroll to Top