Bez – względu na jakiekolwiek przeszkody w beznadziei, miej nadzieję…

W życiu nie jest łatwo.

Czujemy się bezradni, bezsilni, kiedy problemy napędza kolejne problemy. Myśli kolejne, myśli… Nie poddawaj się. Porażki życia są elementem sukcesu.

Bez – względu na jakiekolwiek przeszkody w beznadziei, miej nadzieję…

bez – względu na wszystko, walcz, dąż i bądź nie zwyciężony… pełen Ufność… Wiary , Miłości … ufaj nikt CI NIE ZABIERZE TYM CZYM ŻYJESZ.

W naszym życiu są wschody i zachody słońca, wzloty i upadki, burze, błyskawice oby dały nam siłę i wytchnienie.

Każdy krok dobrze zacząć w nowym dniu. Z nową siłą, świeżą jak rosa nadzieją na lepsze…

Wiary nikt nikomu nie odbierze… czasem w brew nadziei warto mieć nadzieję. Wewnętrzna siła, jest w każdym z nas. Nasze myśli i uczucia są jak letnią burza – każdy z nasz musi przejść tę próbę by podjąć decyzję, by żyć dalej.

Pamiętaj upadki i potknięcia … Wzloty, sukcesy i szczęśliwe chwile, są jak motyle …mijają  szybko są chwila za chwilą, Z nową energią, nową siłą, która jest w medytacji i modlitwie. Wewnątrz nas jest nasza wewnętrzna siła. Bądź niezwyciężony, nie ugięty, trwaj dasz radę, nie jest łatwo kierować się prawymi intencjami, ponieważ we współczesnym świecie jest dużo pokus, które w różny sposób nas kuszą idziemy na łatwiznę nie wymagamy od siebie. naśladujemy innych chcemy się przypodobać …ale mimo wszystkiego warto być sobą…

Przed nami Majówka chwila zadumy. Życzę wam, pięknych dni spędzonych z najbliższymi niech będzie dla Ciebie paliwem Twej  wewnętrznej siły… by- być… by- trwać… by- chcieć…by- móc… by – odnieść kolejny sukces…by-podjąć kolejna decyzję…by- udźwignąć kolejną porażkę…

odwagi miłego weekendu..

Scroll to Top