Dbaj o siebie o swoje szczęście .

Życie to Twój wybór..

Uważność Harmonię Piękno. Wiesz

Nie lękaj się tego co nieznane.

Tajemnicą mocy jest, by nie zajmować się światem zewnętrznym umysł twój wycisz to on jest sprawcą który wprowadza chaos do Twego wewnętrznego domu. Czas jesiennych zmian jest czasem powrotu do swego wewnętrznego domu. Wybierz wszystko co dla Ciebie najlepsze zaufaj.

Zabaj o siebie.. to Siła twego wewnętrznego piękna. Zadbaj o swój wewnętrzny ogród. Piszę

co myślę i co czuję oddech mym Życiem By wierzyć, kochać i wzrastać. Dotykam piękna podczas medytacji. Podczas nocnej ciszy wiecej slyszę. Piszę o bezwarunkowej miłości ktora w sercu zagosci gdy na to pozwolisz- . Drobiną dobroci i miłości Buduję nadzieję.

Nad przepaścią życia idę z tymi co potrzebują wsparcia nigdy nie wątpię ufam bezgranicznie wiele razy byłam sama ale zawsze wierzyłam i ufałam . Jak dziecko. Jest taki okres w życiu że wyrzekamy się tego Co dziecięce i proste. Wstydzimy się tego co dziecięce i proste. Poczuj siłę wewnętrzną w sobie pielęgnuj ten skarb masz go w sobie. Pozbieraj wszystkie części siebie i ukochaj przyjmij wszystko takie jakie jest, nic nie Oczekuj. Twój świat wie co dla Ciebie najlepsze. Mój świat troszczy się o mnie. Nawet w najcięższych okolicznościach powtarzaj sobie te słowa mój świat rzeczywiście troszczy się o mnie. Kiedy masz sukces nie zapomnij o tych słowach Wszystko idzie jak trze­ba mój świat wie jak o mnie zadbać . Ta technika mimo swej prostoty posiada moc powtarzam ją od dziecka w zaufaniu. Ma ogromny wpływ na życie. Spróbuj warto

Drugim w moim sercu narzędziem jest Celebrowanie Wdzięczności

w bezgranicznej i bezwarunkowej

Miłości. Za wszystko jestem wdzięczna. Często mówię z prostą mój świat troszczy się o mnie jestem za wszystko wdzięczna. Jezu Ty się tym zajmij, zajmij się mną.

Wiesz jestem wdzięczna za Ciebie może coś weźmiesz, dla siebie to moje dzielę się okruchami szczęścia mego serca obfitości uśmiechu I radości.

Miłość moja pozdrawia miłość w Tobie pokochaj siebie zadbaj dziś nie jutro. Joanna

Scroll to Top