Żyj wolnością w swoim sercu i dalej…

żyj wolnością w swoim sercu i dalej…

Naucz się jak wzmacniać siebie jak wykonać ten krok by twoja rzeczywistość stała się obrazem szczęścia. Twoim arcydziełem to twoje życie jest to nieustanna praca nad sobą, przeciwności który tworzy twój umysł jest wiele.  Człowiek  sam swą wyobraźnia podsuwa kłody pod swoje życie, sam stwarza  sobie problem i mówi świat jest zły jest to jak iluzja, która jest tylko wytworem wyobraźni. Naucz się władać swoim zamiarem.
Bezsensu odkładać na później prace nad sobą.  Czas umyka żadna sekunda nie wróci. Twój czas potrzebuje ciebie twojego serca, twoich dłoni, twojej wolnej woli. To twoja gotowość sprawi, że ponowny raz weźmiesz czystą kartkę na której  nie będzie już tylko kropki lecz  obraz -zaczniesz tworzyć arcydzieło duszy, arcydzieło twego życia, przypomnij sobie jak w bezsilności od zyskałeś swą zwinność kiedy konkretnie postanowiłeś zrobić pierwszy krok naucz się władania twoim zamiarem , ani ja ani nikt inny nie jest wstanie to zrobić za ciebie.
Przyjmij innych takimi jacy, a są cząstka świata. Naucz się przyjmować wszystko takie jakie jest poświęć swoja uwagę swą troskę na swoja przestrzeń, a innym pozwól być sobą. Nie uszczęśliwisz wszystkich na siłę, każdy  będzie szczęśliwy kiedy  będzie zmierzać do wolności w swoim sercu i dalej.poprzez swoje własne drzwi zobaczy świat, kiedy przestanie tylko chcieć , żyć tylko marzeniami i mając tylko nadzieję nic nie zdziałasz weź mą dewizę do swego serca twój  zamiar  żyjąc wolnością w swoim sercu…

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top