Życie polega na ciągłym podejmowaniu decyzji..sukces ..marzenia

Życie dla mnie polega na ciągłym podejmowaniu decyzji – dążenie do celu, a dla Ciebie?

    • Często życie i podejmowanie decyzji jest dla nas walką o lepsze jutro .

 • Wyznaczanie sobie celów może się zdawać trudnym zadaniem dla tego ponieważ  trzeba mieć świadomość czego w życiu chcemy, pragniemy. To niesamowite, że często muzyka wyciszenie, spacer, relax, medytacja – pomaga nam w podjęciu właściwej decyzji.
    • Ułóż sobie jakiś plan, zaprojektuj sobie plan działania,

 • kryterium twojej decyzji, za i przeciw i wybierz co najlepsze dla Ciebie. By osiągnąć cel trzeba podjąć decyzję,czasem wymaga wyrzeczeń, zmian i poświeceń. Dla każdego z nas jest to ciężkim wezwaniem nie jedna walką, wyrzeczeniem, zwycięstwem. Często czekają na nas niespodzianki czasem mogą się okazać trudne by podjąć decyzję by przeskoczyć problemy z tym związane. Doświadczyłam że warto…
    • Podejmowane decyzji jest najtrudniejszym krokiem ale przecież niema rzeczy niemożliwych.

 • Często nasze marzenia wydają się nie możliwe do zrealizowania ale warto postawić pierwszy krok by iść do przodu. Czasem wydaje się to bardzo trudne boimy się porażek, zmian . W dążeniu do celu ważnym argumentem jest, zwrócić uwagę by nie popełnić błędu. Warto wyrobić w sobie wrażliwość, by nie ranić innych. czasem narzekamy na brak szczęścia, mówimy, że nie warto, boimy się radykalnych zmian ale warto spróbować.
 • Od nas samych wiele zależy . Wyobraźnia jest światem kreowania w którym jest tak jak chcemy. Jeśli chcesz być szczęśliwy podejmij nowe wezwanie, zawsze przebacz i zacznij jeszcze raz . Na drodze zawsze mamy jakieś znaki albo kogoś spotkasz, czasem ktoś Ci wskaże drogę, powie mądre zdanie, czasem słowo przeczytane co rzuci Ci się w oko. Wielu przypadkach nowe doświadczenie nauczy Cię wiele, czasem zwykłe nieplanowane spotkanie może się okazać drogowskazem na Twej drodze. Serdeczna rozmowa z przyjacielem może się okazać zbawienna, będzie Twą iskrą siły i zapału otwartości na rzeczy nowe. Rozmowa, czasem możesz znaczyć wiele niż Ci się wydaje …Wiem lękamy się otwartości myślenia co sobie ktoś pomyśli o nas. Przecież wiele razy doświadczamy zawodu, porażki ale cóż czy wyciągamy z tego wnioski, czy jest to dla nas nauka? Do odważnych świat należy. Tylko od nas zależy czy z popełnianych błędów wyciągniemy wnioski ?Czy zrealizujemy plan naszych marzeń? Każdy z nas wybiera. Co mówisz?- tym jesteś. Co czujesz ? To jest Twoim wnętrzem. Jak robisz czym jak się kierujesz? To jest w Tobie . To my decydujemy co robimy ze szczęściem i smutkiem. Trzeba się pogodzić z samym soba i iść dalej,podejmując kolejny krok ,kolejną decyzję….
Scroll to Top