Życie to podróż do celu.

Każdy z nas ma swój cel, swoja drogę.

Jesteśmy tak zagonieni we Współczesnym świecie, że życie zbyt szybko ucieka. Chwila za chwilą. Dzień po dniu. A my jesteśmy jak pory roku … zmienni… Jak wiatr w żaglach…  Jesteśmy tak zajęci, że zapomnieliśmy się zatrzymać… Poczuć… ciesząc się życiem..
Zadajemy sobie często pytanie czy idziemy we właściwym kierunku, czy też nie?

Jesteśmy zajęci, mówimy nie mamy czasu… Pędzimy dokąd zmierzamy?  Czyż nie warto się zatrzymać? Czy nie warto uwierzyć w siebie ?  Czyż nie warto  zaufać  i mieć nadzieję? Czyż nie warto zacząć odnowa?

Minusem jest to, że nawet nie zdajemy sobie sprawy, że mamy wyższy cel w życiu.
Ten wyższy cel może czasem być dostosowany do tego, co robimy obecnie, a czasami może być zupełnie inny.

Usiądź na chwilkę i odpowiedz?
Czujesz, że jesteś?  Jeśli jesteś na dobrej drodze i zmierzasz do celu, Twoje serce powie, że jesteś tu i teraz… Twoja intuicja i Twoje zrozumienie własnego ja również wskazują na to samo? Tak jesteś tu i teraz…

Ale jeśli się zgubisz, Twoje serce może ci powiedzieć inaczej. Więc posłuchaj uważnie tego, co mówi Twoje serce. Będziesz wiedział, gdzie jesteś. Znajdź oazę pokoju w sobie, nawet pośród burz…
Życie to podróż do celu. jest bardzo trudna wymaga doświadczeń i wyrzeczeń, poświęceń na tej drodze, przeszkody które napotkasz sprawią, że będziesz silniejszy, ponieważ dowiesz się, jak radzić sobie z sytuacjami, gdy przechodzisz przez problemy życia.
Pielęgnuj
swoje mocne strony, Podróż do Twojego celu w życiu nauczy Cię być bardziej  opanowanym, skromnym,

Ale jednocześnie uczysz się być pokornym i uprzejmy,mądrym i rzetelnym…świadomym i asertywnym… zdyscyplinowanym

Scroll to Top