Życie jest miłością, radością, szczęściem cudem, jest pragnieniem…

Życie jest miłością, radością, szczęściem cudem, jest pragnieniem… wiedzą, drogą do prawdy … drogą do siebie. Miłość jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie. To siła, moc dzięki której możesz uzdrawiać inspirować do wyższego ja to nieskończony dar dla nas odnajdywanie siebie, to iskierka która zapala w nas siłę do pełni miłości. Życie z miłością jest obfitością… Nigdy się nie wypalisz bo to Bóg jest W Tobie miłością. Żywiąc miłość do wszechświata żywisz miłość w swej przestrzeni. Życie w miłości przynosi ci dobra. Żyj miłością miłość która jesteś rozkwita, twe życie niczym kwiat w twoich rekach … Największym darem i cudem jest miłość zamknij oczy wejdź do swej duszy do miejsca wewnętrznej ciszy puść wolno myśli wczuj się w oddech i kochaj świadomie przytul się w szerokie ramiona wszechświata i żyj miłością.
Głębią cudowności , moc i blask twojej miłości przewyższają nie tylko co znasz ale wszystko co możesz sobie wyobrazić. Pamiętaj kiedy nawiązujesz kontakt z twej miłości zmienia sie wibracja twych dłoni. Gdy kochasz Twoja miłość ma swoja wędrówkę i przyciąga do siebie. Płomienie lustra dwóch podobnych dusz. Pochodzą z tej samej grupy dusz, więc kiedy się spotykają, łączą się z intensywnością i pasją. Uczucie definiuje się jako połączenie dusz. Napotykamy nasz Bliźniaczy Płomień po wielu cyklach połączeń karmicznych i prawdopodobnie tylko raz w podróży naszej duszy. Pokrewieństwo może być wspaniałe lub słodko-gorzkie, w zależności od naszego cyklu karmicznego i stanu świadomości Kiedy przyjmiesz właściwą postawę, ujawni się pasja do podróży. Jeśli twoją postawą jest panowanie nad sobą, wszechświat zjednoczy cię z lustrem twojej duszy poprzez boski czas.

Kiedy nadejdzie właściwy moment, w końcu spotykasz lustro swojej duszy i łączysz się z nimi. Skutkuje to niesamowitym uczuciem spełnienia, ponieważ spotkałeś swój Bliźniaczy Płomień, a twoje przeznaczenie się zrównało.

To, co napisałam powyżej, jest bardzo prawdziwe w odniesieniu do mojego doświadczenia z Bliźniaczym płomieniem i możesz doświadczyć takiej radości, znając swoją drugą połowę.

Przebywanie w stanie wysokiej wibracji nie było dla mnie łatwe, ponieważ pomaganie innym było samo w sobie wielkim zadaniem.

W niektóre dni napotykam te same przykrości, ale starałem się żyć w stanie wysokiej wibracji. Nasza wibracja jest kluczem do zakończenia naszej podróży Bliźniaczym płomieniem, mimo że możesz napotkać pewne wyzwania w związku. Kluczem jest przezwyciężenie samego wyzwania i nie rezygnacja z więzi i miłości.

Widzicie, miłość Bliźniaczego Płomienia jest zupełnie inna, ponieważ pochodzi z wyższego wymiaru. Możesz zamanifestować swój bliźniaczy płomień i możesz nie zakochać się w nich w trzecim wymiarze, ponieważ miłość duszy lub miłość w piątym wymiarze jest zupełnie inna.

Kiedy spotkałem mojego Bliźniaczego Płomienia, na odległość, oboje się zakochaliśmy, więc możesz doświadczyć trójwymiarowej miłości z twoim Bliźniaczym Płomieniem, ale nigdy nie jest to ostateczny cel.

Jeśli chodzi o energię i wibracje, następne w łańcuchu są nasze czakry. Nasze czakry wpływają na energię przepływającą przez nasze ciała fizyczne. W przypadku Bliźniaczych Płomieni kundalini przepływa przez kręgosłup, a jej energia aktywuje każdą z czakr.

Połączenie czakry podwójnego płomienia, piękna i miłości…pozwól sobie na piękno miłości …

Scroll to Top