Życie i zaufanie to autostrada dwukierunkowa.

Życie jest jakby iluzja, marzeń, pragnień, tęsknoty za szczęściem. Wciąż dążymy do jednego celu, do szczęścia, miłości, pełni – rodziny, wspólnoty …  Każdy z nas dąży do jednego celu  urzeczywistnienia bożego zamiaru wobec nas . Pamiętaj czasem urzeczywistnia się  przez doświadczenia  z podjętym  trudem i poświęceniem  w codzienności  zdobędziemy  to co nasz uszlachetnia. Uwolnij się od negatywnych wzorców z przeszłości, a w szczególności próbują pomóc oczyścić Twoje negatywne myśli, otwórz się na piękno otaczające cały świat. a świat zatroszczy się o ciebie. Twój Pan jest z Tobą,

Udane, prawdziwe partnerstwo opiera się na wspólnym podejmowaniu decyzji i szacunku wzajemnego do siebie, do charakteru pracy , dla różnicy zdań. błędów, Prawdziwa miłość nie wytyka błędów

  • nie ocenia,
  • nie wyśmiewa,
  • nie wytyka palcem.
  • Wspiera i rozumie. Właśnie tak poznaje się  wartość  prawdziwej bezwarunkowej miłości
  • wszystko  to bezustanne Kompromisy, niezbędne w relacji dwóch, kochających się osób.
  • Zdrowa relacja nie polega na wytykaniu słabych stron partnera . Wiele każdy z nas doświadczył, i pragniemy być w związku szczęśliwi.

Gdy Twój partner próbuje kontrolować relację i nalega, by większość kwestii rozpatrywać „po jego myśli”, oznacza to, że nie szanuje Twoich potrzeb. Partner  czy partnerka  nie musi przepadać za Twoimi przyjaciółmi, rodzicami, czy rodzeństwem, ale powinien traktować ich z szacunkiem. Jako para, będziecie spędzać czas razem z bliskimi  osobami. Każdy powinien zachować szacunek wzajemny do siebie.
Ty sam również masz prawo spotykać się z nimi sam na sam. To ważne dla zdrowej, pełnej szacunku relacji, to Twoja przestrzeń, której nie powinieneś zaniedbać. Szacunkiem jest również nieczynienie krzywdy i niezadawanie bólu najbliższej osobie przy swojej rodzinie, przy  dzieciach, przy wspólnych znajomych. Każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje własne słowa i czyny. Zamierzone wyzwiska, poniżanie, groźby i bezpodstawne oskarżenia, przemoc emocjonalna to najbardziej bolesne i widoczne przejawy braku poszanowania drugiej osoby w związku. Pomimo wszystko trwamy w takich związkach  wierzymy cuda, na które czekamy  wiele lat , a więcej jest rozczarowania niż radości.

Emocje to źródło efektów specjalnych, lepszych, gorszych jeszcze nie wymyślono na to lekarstwa. Jednie co mogłabym polecić to praca nad sobą radykalne wybaczanie sobie i innym. Nigdy nie obwiniaj się, nie mów, że sama się prosiłam, że to moja wina. Nie wiesz, jak wygląda życie ofiary przemocy emocjonalnej?

W związku, który nikt nikogo nie ogranicza, który oparty jest na zaufaniu, daje poczucie bezpieczeństwa, radości. A my  tak często nie wiemy, czego chcemy, co jest nie tak, na siłę  nie wyszukujemy  swoich błędów lecz winę w partnerze. A tymczasem… gdybyśmy nie powlekali błędów kiedyś popełnionych moglibyśmy  podejść do siebie z poszanowaniem wolności i niezależności każdego z nas Przecież nie mamy siebie na własność. Każdy człowiek zasługuje na szczęście Ty, On , Ona  i ja.

Prawdziwe jest ze każdy z nas Chce,pragnie, tęskni, szuka odwiecznej miłości, która jest Bóg

O jak  bardzo chce z Tobą się śmiać z tobą i płakać, i patrzeć ci w oczy, gdy jest trudny dzień przytulić się i zapomnieć o kłopotach poczuć Twa bliskość skryć się w ramiona jak ptaszę szukające schronienia  w przeciwnościach losu poczuć że  nie jestem sam./ sama.

Gdy się kochamy, gdy w łóżku próbujemy nowych rzeczy, a one kompletnie nam nie wychodzą. Bo tak naprawdę musimy we wszystkim być otwarci na siebie, by nie było lęku. Choroba bliskich nie powinna nas rozdzielać gdy miej czasu mamy dla siebie
po awanturach żona czy mąż czy przyjaciel nie ma radości. wszystko zależny od każdego z nas. Chciałabym, żebyś podczas spotkania u znajomych złapał mnie za rękę i zabrał do innego pokoju, bo czujesz, że właśnie teraz, w tym momencie musisz się ze mną kochać. czy mnie pocałować A wtedy ja chciałabym ze wszystkich sił zachowywać się jak najciszej, żeby nikt nas nie usłyszał. a nie obrażać mnie przy stole wobec swoich najbliższych… To jest ból nie do zniesienia.

I jeszcze nie chcę się Ciebie bać , nie chcę czuć lęku ni strachu . Robić rzeczy, których nie zrobiłabym z nikim innym, bo to właśnie przy Tobie chciałam sie czuć się pewnie, bezpiecznie. Chcę wracać chętnie do domu, chcę żebyś obejmował moją twarz dłońmi, całował mnie, używał jako poduszki i mocno przytulał w nocy zadaję sobie pytanie, ale gdy jesteśmy razem, znam już odpowiedź. Chciałabym, żebyś był dumny mogąc powiedzieć, że jesteśmy razem. Żebyś uważał, że jestem piękna.Nie przeszkadzają ci zmarszczki pojawiające sie zbiegiem czasu. Chcę słuchać, jak mówisz mi, że mnie kochasz i ja chcę mówić tobie, że cię kocham. Chcę, żebyś puszczał mnie przodem, tylko po to, by móc popatrzeć jak idąc kołyszę biodrami. Pozwól sobie na spontaniczny  taniec słuchając wspólnie muzyki, by w ramionach poczuć jak ze szczęścia  jak śpiewa  twe serce.

Chcę snuć z tobą plany nie wiedząc, czy kiedykolwiek uda się nam je zrealizować. Chcę, żeby nasz związek był wszystkim, tylko nie lekiem czy strachem . Chcę być twoją przyjaciółką, z którą uwielbiasz spędzać czas.
kobietami, ale byś wieczorem zawsze wracał do mnie, bo ja zawsze będę chciała z tobą wrócić do domu. wiem ze moja praca przerasta ciebie ale przy tobie mam normalność do której wracam jak jestem z tobą jest to dla mnie równowaga i harmonia

Chcę być kobietą, z którą chcesz się kochać i przy której chcesz zasypiać. Tą, która nie przeszkadza ci, gdy pracujesz i gdy zamykasz się w swoim świecie kiedy pracuje i jest potrzebna innym chorym i cierpiącym i tak wiedz że jestem przy tobie i wracam by schronić sie w twych ramionach. miłość nie polega żebyś tylko chwalił kogoś ale na przyjęciu człowieka z jego wadami nie poprawiaj tylko pokochaj to takim jakim jest szanując go nigdy nie podnoś głosu tylko pozwól sobie na akceptację siebie pamiętaj Bóg w Tobie , a Ty w nim masz odnaleźć szczęście.

Scroll to Top