Żyć – to prezent od Boga zaś być szczęśliwym, kochającym wdzięcznym – to Twój WYBÓR.

Wybaczaj, a nie zapominaj, zostaw sobie porażki i niepowodzenia z tyłu głowy przypomną tobie jak ich znów nie popełnić i cieszyć się życiem w radości i samych powodzeniach. Kiedy spotykacie wroga, przeżywacie konflikt, wtedy ciężko jest wypowiedzieć „życzę Ci szczęścia”… Ale spróbuj. Zobaczy jak powoli negatywne emocje, nim zatrują twoje wnętrze, zaczną znikać. Będziesz miał czas, aby je przekształcić w dobro… Rozwiązanie każdego problemu przychodzi w momencie, kiedy problem powstaje. W rzeczywistości nie musimy tracić czasu na szukanie rozwiązania. Potrzebna nam jest jedynie odwaga, by je zaakceptować. Analizowanie problemu to Opór przed jego rozwiązaniem, to podzielenie całości na małe kawałeczki wynikające z przekonania, że tam znajdziemy odpowiedź. Nie analizuj zamieć swój świat . Rozwiązanie zawsze przychodzi dzięki intuicji lub inspiracji. motywacji i działania. Rozwiązanie każdego problemu może nam właśnie samo przyjść do głowy. Kiedy przestajemy myśleć o problemie, pozwalamy sobie otrzymać rozwiązanie. Ujrzysz wszystko innymi oczyma, oczami świadomości, oczami prawdy.. wszystkie rzeczy takimi, jakimi naprawdę są. Pozwól sobie być świadomym.

Oznacza To by otworzyć oczy, aby zobaczyć prawdę. Kiedy dostrzegamy prawdę, widzimy wszystko takim, jakie jest, a nie takim, jakie wierzymy, że jest, lub chcemy, żeby było. Świadomość otwiera drogę niezliczonym możliwościom.
Ktoś, kto jest w złości, nie dostrzegłby różnicy… Pozwól sobie Miłością zmienić Twoje życie, relacje ze światem. relacje ze sobą Życzę ci szczęścia przyjacielu.

Spróbuj, a zobaczysz, jak pięknie zmieni się twoje życie Pozwól sobie bądź sobą… Bądź wdzięczny.. wszechświat da ci to co wysyłasz. Wszechświat mi sprzyja!Sprzyja temu co otworzy swe serce Dzieje się tak, jak decydujemy, jak decyduje każdy z nas , ja, ty, on, ona,ono bo tak zdecydowałam/-em i tak mam . Być sobą tak naprawdę nic nie znaczy. Aby być sobą, trzeba być kimś, to znaczy wiedzieć, kim się jest Tak naprawdę pozwolić sobie na to .

A jak możemy to ustalić, zagubieni wśród ciągle zmieniających się wyobrażeń siebie? Pragnienie poznania siebie jest tylko daremnym błądzeniem pośród tych wyobrażeń. Być może nawet czymś w rodzaju tęsknoty za sobą, rozpaczy za sobą, ale też ustawiczną ucieczką od siebie w nasze o sobie wyobrażenia. Życie jest za krótkie – przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć – to prezent od Boga zaś być szczęśliwym, kochającym wdzięcznym – to Twój WYBÓR.

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top