Zrób coś dla siebie…

Zadbajmy o Swoje Zdrowie duchowe pora na usunięcie negatywności
Miła gorąca kąpiel to świetny sposób, aby zmyć negatywne strony dnia, ale jeśli chcesz zachować najwyższe zdrowie duchowe, Jeśli chcesz coś zmienić, poczuć się inaczej, a nawet w jakikolwiek sposób zmienić,
masz kogoś, kto wykona to za ciebie powinieneś od czasu do czasu pomyśleć o sobie o swoim ciele w którym żyjesz. Weź duchową kąpiel. to sposób by odnowić siły i energię. na pewno nie słyszałeś czym są

Kąpiele duchowe to nie są jak standardowe kąpiele. Chodzi o to, aby nie oczyścić ciała, ale oczyścić swoją aurę…
Kąpiel duchowa jest rytuałem , przygotuj sie do tego. olejki , kadzidełka świece należy ją traktować z szacunkiem. Dlatego powinieneś zaplanować kąpiel duchową z wyprzedzeniem i mieć wszystko, co potrzebujesz.

Odłóż na bok, swoje troski kłopoty kiedy nie będziesz przeszkadzał. Jeśli możesz to zrobić, Dobrze zaplanować ta kąpiel by zbiegła się pełnią księżyca, to jest jeszcze lepiej.

Przed kąpielą duchową powinieneś wziąć prysznic, a następnie umyć wannę. Wanna musi być czysta od mydła i olejków, a ty powinieneś być czysty, zanim wejdziesz do duchowej kąpieli.

Istnieją trzy podstawowe rodzaje kąpieli duchowych:
1 -kąpiel Solna


Dodając pół szklanki soli wysokiej jakości soli do ciepłej kąpieli, możesz stworzyć oczyszczającą, duchową kąpiel, która ma trwałe działanie ochronne.
również ta kąpiel w soli odpręży i zrelaksuje, twoje zmęczone ciało, wpłynie kojąco na bólu mięśni i stawów, złagodzi stany zapalne skóry, łuszczycę i trądzik. ma właściwości terapeutyczne. Dodanie niewielkiej ilości soli morskiej do kąpieli pobudza krążenie, łagodzi skurcze mięśni, pomaga złagodzić objawy sztywności stawów, zapalenia stawów, łagodzi ból pleców i nóg. Ponadto, sól morska oczyszcza i detoksykuje skórę. podaje wam kilka propozycji niektórzy

sól do kapieli traktują jako atrakcyjny dodatek kąpielowy. Japoni

stosują sól w celu oczyszczenia i detoksykacji organizmu. W publicznych łaźniach dodaje się sól do kąpieli o bardzo wysokiej temperaturze – woda rozgrzana jest niemal do granic możliwości. W czasie kąpieli stosuje się mechaniczne złuszczanie skóry z martwych komórek. Podobno w czasie takiego zabiegu można zauważyć wyjątkowo brudną wodę pozostałą po oczyszczeniu ciała. to oczyszcza aurę z niepotrzebnych nagromadzonych energi. niezwykłe ma własciwości własnie sól

które są często lekceważone i niedoceniane. Sól bogata jest w minerały, które mają korzystny wpływ na stan zdrowia,

Do kąpieli możesz dodać sól morską lub mineralną.

Różowa sól himalajska
To jedna z najzdrowszych soli. Formowała się przez miliony lat we wschodnim pasie Karakorum Himalajów, gdzie kiedyś znajdował się słony ocean. Jest niezwykle czysta, bogata w aż 84 minerały, elektrolity i pierwiastki. Sól himalajska obniża ciśnienie krwi, działa detoksykująco, łagodzi podrażnieni skóry, trądzik i bóle stawów.

Sól Epsom
Sól Epsom, sprowadzana z Wielkiej Brytanii, jest czystym związkiem mineralnym siarczanu magnezu w postaci kryształów, wygląda więc jak sól – nie ma jednak chlorku sodu, co charakteryzuje sól. Mimo, że nie jest to sól, nie można zaprzeczyć jej zdrowotnym właściwościom. Jest doskonałym źródłem magnezu, którego niedobór może być przyczyną chorób serca, udarów mózgu, osteoporozy, zapalenia stawów, problemów trawiennych i przewlekłego zmęczenia. Sól Epsom, dodawana do kąpieli, pozwala pozbyć się zmęczenia, rozluźnia mięśnie, łagodzi podrażnioną skórę oraz choroby skóry, tj. łuszczycę, AZS, a nawet trądzik.

Sól oczyszcza z ujemnej energii, a dzięki swojej zdolności do pozostawania na skórze zapewnia przez pewien czas warstwę ochronną.
Możesz również
Jak chronić się przed atakiem psychicznym, takim jak zazdrość
2 – Kąpiel Soda Oczyszczona


Jeśli wolisz, możesz użyć filiżanki proszku do pieczenia w ciepłej kąpieli, aby uzyskać dodatkowe efekty detoksykujące.

Sprawi, że poczujesz się fizycznie i duchowo zdrowy, co jest świetnym sposobem na zwalczanie negatywności, gdy gromadzi się zła energia.

Soda oczyszczona wodorowęglanu sodu. Właściwości sody oczyszczonej odkryli mieszkańcy kolonialnej Ameryki. odkryli że to
jest substancją delikatnie żrącą, co stanowi o jej działaniu czyszczącym
neutralizuje kwasy
pochłania zapachy
Soda oczyszczona. Posłuchaj jak ją zastosować w lecznictwie,
ma także inny dobroczynny wpływ na zdrowie.
oczyszcza organizm z toksyn Soda oczyszczona pomaga pozbyć porannego nieświeżego oddechu, zapachu cebuli czy czosnku i innych nieprzyjemnych zapachów z ust. Aby się o tym przekonać, należy wsypać około łyżeczki sody oczyszczonej do szklanki wody i wypłukać tą mieszanką usta. Można także dodać 1 łyżeczkę sody oczyszczonej do płynu do płukania ust, dzięki czemu uzyska się jeszcze większe uczucie świeżości. Docenią to zwłaszcza osoby noszące aparat ortodontyczny. Soda oczyszczona może pomóc pozbyć się przykrego zapachu nie tylko z ust, lecz także z… gipsu. W tym celu wsyp trochę sody oczyszczonej do wnętrza opatrunku gi

3-Kąpiel z octu jabłkowego


Już kilka kropel octu jabłkowego może zamienić gorącą kąpiel w duchowe przeżycie.

Ten rodzaj kąpieli duchowej jest popularny od stuleci, widząc wiele zastosowań jako sposób walki z przeziębieniem i grypą.

Efekt jest bardzo podobny do oleju Ollbas, ale moc oczyszczająca aurę octu jabłkowego

Ocet Jabłkowy to

Ocet jabłkowy to produkt fermentacji jabłek, który zachodzi przy udziale specjalnych bakterii fermentujących. Ocet jabłkowy można zakupić w większości sklepów bądź przyrządzić go samodzielnie w domu. Wystarczy pokroić jabłka na drobne kawałki, umieścić w dużym pojemniku a następnie zalać wodą, dodając kilka łyżek cukru. Pojemnik należy przykryć szczelnie oraz pozostawić w zacienionym miejscu przez 2 – 3 tygodnie.

Chcesz wiedzieć, jak schudnąć? To niskokaloryczny napój, który zawiera usprawnia pracę jelit oraz pomaga przy wypróżnieniach. Ocet jabłkowy zawiera sporo witamin: A, C i E, a także minerałów –  potasu, krzemu, magnezu, żelaza czy fosforu. Ocet jabłkowy zawiera także beta – karoten, kwas mlekowy i cytrynowy. Ocet nie wpływa zatem bezpośrednio na efektywność procesu odchudzania, ale może usprawnić redukcję masy ciała. Nie wystarczy zatem pić sam ocet jabłkowy, aby schudnąć, ale jeśli odchudzasz się w tradycyjny sposób – nie rezygnuj z picia octu jabłkowego. Dzięki temu możesz przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, a także możesz zminimalizować ryzyko efektu jo – jo. To właśnie on najczęściej decyduje o niepowodzeniu kuracji odchudzającej. Powrót do dawnych nawyków żywieniowych może bowiem skutkować powrotem do masy ciała sprzed odchudzania, a nawet jeszcze większym przyrostem masy ciała. 

Scroll to Top