ZMATRWYCHWSTANIE, obudzenie się wiosny zatroszcz się o siebie… swych bliskich …Jak ptak o swe pisklęta..

Wiosna, deszcz… a tu ZMATRWYCHWSTANIE, obudzenie się wiosny

zatroszcz się o siebie… swych bliskich …Jak ptak o swe pisklęta…

Bądź asertywny…dbaj o siebie

Jak będziesz zdrowy wewnątrz…. Twoje ciało będzie w harmonii z Twym wnętrzem, będziesz szczęśliwy, poczuj wibrację kosmosu i swego ciała usłysz harmonię niebios.

Nie bój się być szczęśliwym zdrowym, radosnym…ciesz się Zmartwychwstaniem.

Włóż buty wyjdź z domu… ciesz się słońcem kwiatami, ciesz się kroplami deszczu…

Weź za rękę Twe wewnętrzne dziecko i zatańcz zrywając kwiaty łapiąc motyla, zatańcz i żyj, jesteś zawsze dzieckiem nie patrz co myślą inni. Co mówią ..

Masz czas… żeby się zestarzeć, może być tak;- że Ty możesz sprawić, byś był zawsze szczęśliwym w każdym wieku …. zatańcz ze mną …..mała dziewczynko, mały chłopcze… uśmiechnij się wszystko co najlepsze jest przed każdym z nas… od nas zależy czy się otworzymy…na boża łaskę , na pokój i dobro…na radość, która jest jak małe ziarenko  wiary w naszym wnetrzu …wystarczy tylko uwierzyć w siebie ….

Wielki czwartek, wieczerza miłości, ofiary, która trwa codziennie na ołtarzach świata. Ostatnia Wieczerza  mały opłatek…chleb… ciało …wino… wiara….  na  OŁTARZACH w naszych sercach…  Mały baranek, kurczaczek, zajączki, jajka, pisanki, bazie, brzoza, zielone liście, gałążki, pszczoły zbierajace nektar, ptaki budujce gniazda, kwiaty zdobią pola łąki, i wnętrza naszych domów…ziarno w nas ….nasze nastawienie ,,,nasza wiara …nasze życie…cele..pasje…realizacje naszych planów … Zmartwychwstanie w nas…w sercach… w rodzinach…wiosna w nas niech zakwitnie jak miłość, radość, wierność,  które z sobą się spotkały jak wiara- rodzi w nas miłość ,nadzieja budzi w nas radość, miłość – wierność -do końca  ALLELUJA… Miłego świętowania Joanna

Scroll to Top