Zatrzymaj się -dla każdego z nas najważniejsze jest zdrowie.

Zatrzymaj się. W zdrowym ciele zdrowy duch

 -dla każdego z nas najważniejsze jest zdrowie.

  •  Człowiek to natura minerały i witaminy,Wato zadbać o swe wnętrze, o swego ducha by twe ciało odczuło wolność.   Jeśli jakiejkolwiek zaczyna brakować w organizmie to zaczynamy chorować.
  •  Dlaczego musimy …dbać o układ odpornościowy i dotleniać swój organizm, również zadbać o wewnętrzną siłę, pozytywne myślenie o wewnętrzną harmonie… metody oddychania,nieustanna  praca nad sobą medytacja, modlitwa…

Gdy brakuje na kontaktu z naturą zaczynamy być podatni schorzeniom, niedotleniony organizm jest bardziej podatny na infekcje.

Zatrzymaj się-  dla każdego z nas najważniejsze jest zdrowie.

  • nieregularne posiłki z których nasz organizm czerpie energię, ważne jest  ilości spożywanej wody zwłaszcza wśród upałów.
  • Kiedy  mamy niedobór płynów w organizmie praca jelit zostaje zaburzona, zaczynamy częściej chorować
  • wówczas nie cieszą nas pieniądze ani sława.·
  • Również nadmiar tłuszczu  brak ruchu i stres to jedne z najczęstszych powodów …pojawiających się chorób…
  • Siedzący tryb życia i niezdrowe odżywianie się, prowadzące do nadwagi i otyłości sprawiają, że możemy popaść w pułapki i które są promotorem różnych nieoczekiwanych dolegliwość.
  • Jeśli jakiejkolwiek zaczyna brakować w organizmie to zaczyna się dysfunkcja  organów wewnętrznych. Szukamy jakby alternatywy w poszukiwaniu wyjścia z choroby. W moim życiu  znalazłam się w podobnej sytuacji ,, rak,, szukałam dla siebie ratunku, w medycynie nie koniecznie szukałam  innych, naturalnych źródeł by pomóc sobie, dlatego zajęłam się niekonwencjonalnymi metodami leczenia, Praca z ludzkim ciałem,oddychanie,medytacje, asertywność, samodyscyplina, realizacja siebie, pozytywne myślenie, wybaczenie sobie i innym,  masaże, punkty spustowe na  medianach, uwolnienie blokad energetycznych, bioterapia, duchowe uzdrawianie, akupresura, moksa, drenaż limfatyczny,  ziołolecznictwo, koktajle  błonnikowe mikstura oczyszczająca oraz odżywianie- metoda 5 żywiołów- ten odwieczny porządek, metody oddychania, codzienna medytacja. Chińczycy nazwali to cyklem odżywczym, ciała i ducha.

    W zdrowym ciele zdrowy duch …

Od dawna już wiadomo, że zdrowie w dużej mierze zależy od tego, co i jak jemy, jak oddychamy, jakie mamy usposobienie i podejście do codzienności, jak żyjemy.

Sporo osób  z nas po prostu mówi nie mam czasu…

Poza  pracą warto znaleźć  czas dla siebie nazywam to,, świętą godziną dla siebie swego wnętrza  wykonuję codziennie medytacje, godzinny spacer. Warto wybrać dla siebie jakąś formę relaksu na świeżym  powietrzu, z przyjaciółmi , z dziećmi z czworonożnym przyjacielem, każda pora dnia jest dobra fazy życia, emocje, oddychanie,medytacje, dźwięki, zapachy, i to, co najbardziej związane ze smakiem – produkty spożywcze i ruch to twoje zdrowie wybierz coś da siebie ;- biegi, rolki, rower, nordic-walking, joga, ćwiczenia tai-czi,  Q- gong, masaż, basen, jak lubisz gotować to możesz w prowadzić w życie- odżywianie metodą 5 żywiołów. Wiele skarbów zdrowia mam w naturze, o czym dalej znajdziesz na moim blogu…

      W zdrowym ciele zdrowy duch …

Zatrzymaj się – dla każdego z nas najważniejsze jest zdrowie.

Scroll to Top