Zatroszcz się o siebie – bądź szczęśliwy…

Nie ma szczęścia bez cierpienia, dnia bez nocy, dobra bez zła, wiosny bez pąków kwiatu, jesieni bez opadających liści takie jest życie …

Zatroszcz się o siebie – bądź szczęśliwy…

Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie.

Nie zaczniesz nowego rozdziału, w życiu jeżeli w kółko będziesz czytać poprzedni…czasem stajemy się radośni pełni ufności, czasem sfrustrowani,  bywa że przed nami strach i zagrożenie, lęk ….kiedy dotyka to Ciebie ..

Nie znaczy to że inni są silniejsi..nie znaczy że jesteś słaby ,,,,moc w słabości się doskonali. Gdy oddasz Bogu to co Cię gnębi,zaufasz mu bezgranicznie odzyskasz pokój serca i twe  życie kształtować będziesz  bez lęku .
To Miłość i Nadzieja jest źródłem, motorem działania i wyrzeczeń żyj dzisiaj tak jak byś miał umrzeć jutro, ucz się tak byś miał żyć wiecznie, nietłumaczenie się przyjaciele i tak zrozumieją Cię, wrogowie nie uwierzą, bądź sobą, żyj, bądź wdzięczny za to co posiadasz, wszelkie niezadowolenie wypływa z braku wdzięczność, to co się liczy dla nas, nie musi liczyć się dla innych nawet gdy jesteśmy sobie bliscy, nie udawaj że jesteś silny, nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze, nie martw się co pomyślą inni pomyśl o sobie zatroszcz się o siebie, bądź szczęśliwy gdy masz humor to się śmiej, gdy chcesz tańczyć tańcz gdy masz ochotę to płacz,sztuką jest wyrazić swe emocje ,puść je wolno, co twoje powróci, co obce zniknie, co dobre zaowocuje. Słowa obcych ludzi ranią wystarczająco mocno, ale słowa tych, którym ufamy mogą zabić. Pamiętaj wszystko co spełniasz w życiu, postępowanie, słowa zostawia ślad dlatego miej świadomość tego co robisz,co mówisz, jak żyjesz nie poddawaj się ….nigdy nie jest za późno by zacząć od nowa zacząć jeszcze raz.

Scroll to Top