Zasługujesz na szczęście.

Po otwarciu duszy na wszechświat, otrzymasz wgląd, że miłość do siebie jest kluczem do pomagania ludziom. Kiedy kochasz siebie poznajesz swoją prawdziwą wartość. Nie ma nic, czego nie możesz zrobić ani uzdrowić . Jak znaleźć
naszą prawdziwą wartość?
Zasługujesz na szczęście.
To Miłość jest waszym dziedzictwem. Wszyscy  jesteśmy powołani do miłości.
Każdy jest wart bezwarunkowej miłości bez względu na to, co ludzie mówią lub myślą o Tobie. Wszyscy jesteśmy uznani za piękną, wspaniałą i potężną kreację wszechświata. To my tworzymy to piękno świata.
Kochasz siebie?
Przecież nie możesz kochać nikogo innego,  najpierw  trzeba pokochać siebie. Z pustego serca nie nalejesz?

-Miłość, rodzi się w Tobie. Kiedy poczujesz miłość do siebie, nie będziesz jej zużywał,  możesz dzielić się  z innymi. Jak pełnymi rękoma zbierasz to pełnymi rozdajesz. Im więcej dzielisz się miłością, tym bardziej Ona rośnie.

-Wszystko może się zdarzyć w prawdziwej miłości.
Nie możesz kochać jak nie kochasz siebie  bezwarunkowo.

Ludzie, którzy tylko kochają bezwarunkowo, chcą tylko tego, co najlepsze dla drugiej osoby.

Istnieje całkowita akceptacja, w której każdy jest akceptowany tak, jak jest naprawdę, bez oczekiwania, że ​​będzie pasował do określonej idei lub oczekiwań.

Kochanie bezwarunkowo może nawet oznaczać, że pozwolimy, aby druga osoba odeszła, niż zobowiązuje się lub manipuluje nimi, aby cię kochać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Urodziliśmy się doskonale pod każdym względem.

Szukanie wskazówek z zewnątrz nie jest tak pomocne, ponieważ urodziłeś się doskonały tak jak Ty. Jesteś już wszystkim, czym kiedykolwiek chciałeś być.

.

Scroll to Top