Zacznij dziś tu i teraz

Pamiętaj im więcej dajesz innym ludziom, tym więcej od nich otrzymujesz. Dzięki dawaniu, otwierasz się na rzeczy nowe otrzymując je, rozumiesz lepiej czym jest zasada wzajemności,wdzięczności.Wierz w siebie – wiara czyni cuda- wygrasz jak nie zwątpisz, wygrasz jak przetrwasz w przeciwnościach losu… Jak podejmujesz decyzję – to zacznij ją dotrzymywać jak obietnicę… odwagi zacznij dziś nie jutro, tu i teraz – rób to co kochasz. Szczęście którym się dzielisz jest dobro – które jest w Tobie. Szukasz miłości?  Pokochaj siebie Miłość jest jak kwiat.  Pozwól jej zakwitnąć -pokochaj siebie. Zacznij dziś tu i teraz.

-To co piękne i dobre zależy co wybierasz, czym żyjesz, jak żyjesz, niech to piękno ozdabia każdą chwilę,Twojego życia odwagi Bądź Dobrym Człowiekiem. Będziesz Szczęśliwy. Pozwól odejść przeszłości,bądź wdzięczny za wszystko co pozostaje dobrego w Twym życiu otwórz się na rzeczy nowe wtedy doznasz spokoju i szczęścia. Jedynym sposobem na spełnienie marzeń jest odwaga i siła- która jest w Tobie. Uwierz w siebie  działaj zacznij dziś tu i teraz.

Pamiętaj że Twoje najważniejsze paliwo, którego nie musisz kupować to jest twoja codzienna modlitwa… medytacja. CODZIENNA.ROZMOWA Z BOGIEM WYPŁYWAJĄCA z czystego serca, która jest niezwykle silnym prądem świadomości i odbudowuje Twoją zachwianą wiarę, nadzieję,miłość. Rozmowa z Bogiem dodaje Ci skrzydeł. Rozmawiaj z Nim o Twoich planach działaniach o wszystkim.

Modlitwa jest najważniejszym i najbardziej owocnym działaniem jakie możemy podjąć. Zbyt łatwo z niej rezygnujemy. Brak czasu, umiejętności, strach sprawiają, że odkładamy na później. Życie duchowe, jest podstawą całego nas…powiedz Mu Oto jestem.

Panie daj mi umiejętność wybierania to co najlepsze. Nie wszystko muszę  rozumieć  wystarczy kochać i  żyć świadomie wymagając od siebie  zacznij dziś tu i teraz  warto

Scroll to Top