Za co jesteś wdzięczny? 

Czy masz satysfakcje? Za co jesteś wdzięczny?

Satysfakcja i spełnienie bardzo ważna rolę odgrywają w naszym życiu.

Myślę, że kiedy posmakujesz czegoś co przynosi Tobie satysfakcje i spełnienie wtedy Twoja pasja jawić się będzie w zupełnie innym wymiarze.

Twoja praca, życie, związek  będzie tym co kochasz najbardziej.

Wspaniale jest kochać swoje marzenia , nie mówić nigdy dość, nie dam rady. Czerp siłę którą masz w sobie w każdym dniu  zawsze dotrzesz wyżej niż planowałeś.
Każdego dnia znajdź czas dla siebie, kołem ratunkowym może być wyjście na spacer z Twoim czworonożnym przyjacielem jeśli go masz, to maleńki spacer, z przyjacielem z pięknem natury może odmienić  całe Twoje życie. Ta chwila bycia „tu i teraz”, chwila bycia sam na sam jest źródłem Twej kreatywności i siły w podejmowanych decyzjach …

Chwila kontaktu z przyrodą za pomocą zmysłu wzroku, słuchu, dotyku i powonienia. możesz pozostawić myślenie, kłopoty, troski, a skupić się na odczuciach: powiewie wiatru,szumu drzew, strumyka, szum fal, odczuciu ciepła promieni słonecznych czy harmonii dźwięków, śpiew ptaków, rechot żab, szczekanie psów, pianie koguta, cicha relaksująca muzyka może zmienić Twoje nastawienie… nie zależy gdzie jesteś,  w co wierzysz …tylko na byciu sam ze sobą trwając tak w zadumie  i być wdzięcznym za to co masz.
Spójrz jak wszystko uzupełniają się i wzajemnie się wspomaga w przyrodzie. Sam zauważ wszystko jest wydaje się czymś normalnym, ale często często bywa niedocenionym. Jest to jest odpoczynek od rzeczywistości…zachowanie u ważności w przyglądaniu się światu,świadomości życia tu i teraz , świadomości oddechu . Pomaga nam w uzyskaniu miłości, czułości, wrażliwości.

A ty za co jesteś wdzięczny…???

Scroll to Top