Wróć do swojego wewnętrznego domu…

Wróć do swojego wewnętrznego domu…Twoje wewnętrzne dziecko ma klucz…

13380 dni moich medytacji to już 36 lat z każdym dniem jestem silniejsza moje dziś to moje teraz. Rozpoczęłam od modlitwy  Ojcze nasz. Duszo Wróć do swojego wewnętrznego domu.

Modlitwa wszystkich narodów modlitwa co dała mi świadomość mam ojca  w niebie  zawsze jest przy swym ukochanym dziecku niezależnie ile masz lat jesteś umiłowanym  dzieckiem  stwórcy…

Bez względu na wiek, płeć , wszyscy mamy w sobie  piękne zapomniane wewnętrzne dziecko. Ta dziecięca część ciebie małej dziewczynki i małego chłopca tęskni i pragnie, abyś ją zapamiętał i odzyskał. Ta dziecięca część posiada wszystkie twoje tajemnice i ukryte skarby twej duszy.

Pogrzebane skarby utraconych talentów, radości zdolności i mocy, które mogły zostać stłumione z powodu tego, jak wychowywałeś się jako dziecko,  jak zostałeś skrzywdzony i zraniony w nieskończony sposób przez „Matrycę”. ,,karmę” To dziecko jest złotem twojej duszy. Jest liną ratunkową pełnego ponownego połączenia się z twoim wewnętrznym źródłem które pierwotnie zrodziło cię jako Dusza i pełna prawdy tego, kim naprawdę jesteś. Twoje wewnętrzne dziecko posiada również wszystkie twoje nierozwiązane rany, traumy, /programowanie jedni mówią na to Matrix,a inni karma/  stłumione wspomnienia i uczucia związane z jakimkolwiek oryginalnym bólem z dzieciństwa zakopanego w twojej nieświadomości to twój cień zdarzeń których nie chcesz oglądać, czuć i pamiętać.

Jednakże, dopóki twoje nierozwiązane problemy nie staną w obliczu, nie będą odczuwane, zintegrowane, uzdrowione i uwolnione, utkniesz w matrycowych wzorcach świadomego lub nieświadomego „działania”, które może być bardzo szkodliwe dla twojej Duszy, innych i twojego całego życia. Bardzo boimy się czuć i leczyć nasze najgłębsze rany Duszy. Chodzimy do psychologów, na regression, hipnozy. Ciężko jest się otworzyć. Kiedy stoisz przed dylematem i nie znasz odpowiedzi słuchaj swej intuicji. Jeśli musisz podjąć decyzje nikt nie wie lepiej od twojej duszy co trzeba robić. Dyskomfort na podjętą decyzje  stanowi kryterium prawdy, nie myśl i nie mów to trzeba poczuć i wiedzieć. Ktoś mi powiedział nie rób tego sama bo nie dasz rady, nie będziemy w stanie sobie z tym poradzić  ból będzie tak przytłaczający…

To jest kłamstwo, które paraliżuje nas wszystkich który utrzymuje nas emocjonalnie energetycznie i zasila „Matrycę”! Jeśli obudzimy się i odzyskamy naszą moc, poczujemy i uleczymy, te pasożytnicze siły zła  wyrządzone umrą… .. ponieważ potrzebują nas do istnienia! Naprawdę nie chcą, żebyś to rozgryzł!  Uwolnij się od matrycy od uzależnień z dzieciństwa.

Czy naprawdę chcesz  to uleczyć?
Następnie pielęgnuj stały związek z twoim wewnętrznym dzieckiem!

Twoje wewnętrzne dziecko ma klucz , który otwiera wszystkie twoje drzwi do Całości i Jedności. Miłości Radości i prawdy. By ujrzeć nowe horyzonty… Dlatego też zajęłam sie duchowym uzdrawianiem…

Jeśli jako dziecko doświadczyłeś traumy i złamania serca z powodu maltretowania w jakiejkolwiek formie umysłowo, fizycznie, emocjonalnie, duchowo, seksualnie lub energetycznie przez twoich rodziców lub opiekunów rodzeństwo. Ten  stres gromadzimy w swoim ciele przez długie lata, to  toksyny które przyczyniają sie do wielu chorób wewnętrznych. Wiele  zdarzeń nie chcemy pamiętać chcemy odłączyć się od bólu, złych wspomnień.  Dusza uruchamia  mechanizm przetrwania, część dziecka może odłączyć się od bólu przez rozszczepienie, wymazując to z pamięci , a nasze ciało choruje./Wrzody, kamienie, guzy /.

Dzielenie jest wtedy, gdy twoje dziecko jako dusza opuszcza twoje ciało, więc nie czujesz i nie pamiętasz, co się z tobą dzieje. Jeśli to się wydarzyło, masz bardzo głęboką przerwę na sercu i bardzo ranną małą dziewczynkę lub małego chłopca w sobie! Czas goi rany. ale warto sie zatrzymać i przejść.

Proces uzdrawiania z wewnętrznym dzieckiem. Istota tego to zapewnienie niezbędnego „samopoczucia”. Czy jako dziecko, jeśli byłeś maltretowany, bity, zaniedbywany, ignorowany, izolowany, karany za bycie prawdziwie sobą , prawdopodobnie nie byłeś wychowywany w zdrowy, kochający sposób. Przed Toba wielka zmiana.

Bardzo Wielkie Otwarcie w twoim rozwoju Duszy . Nauczysz się , jak zapewnić opiekę i wsparcie dla zdrowego ponownego rodzicielstwa dla siebie i swojego wewnętrznego dziecka, to sposób, w jaki rozpoczynasz podróż do uzdrowienia i  życia w pełni.

To także, w jaki sposób możesz rozpocząć proces zapewniania sobie „szczęśliwego dzieciństwa”, którego nie dorastałeś i nie dawać go sobie i teraz!

Miliony dorosłych nie osiągają zdrowych relacji ze sobą i innymi, ponieważ nigdy nie pogodzą się z traumą, bólem, bólem , autodestrukcyjne zachowanie, wstyd, obwinianie siebie, toksyczne poczucie winy spowodowane nadużyciem przez rodziców.

Ponadto wielu z was mogło dorastać w domach i środowiskach (religia, szkoła, rząd itd.), Gdzie nie byliście w stanie być kochani i wspierani za to, kim naprawdę jesteście jako Dusza. Tu też są zaniedbania i zgorszenia, zranienia na tle psychicznym i seksualnym,  rozwiązłość i gwałtu, zranienia uczuć, postępowania wbrew wszelkim zasad etycznym, a co mówić o ślubach przyrzeczeniach . Świat jest piękny a my tworzymy swą rzeczywistości  swym życiem to my sami możemy stworzyć swe piekło tu na ziemi. Czasami ludzie stwarzają je innym , a czasem tworzymy je sami dla siebie.

Być może musieliście się dostosować i tłumić wiele rzeczy dotyczących waszej prawdziwej Jaźni / Duszy, aby pasowały do ​​przyjętego modelu tego, czym inni chcieli, abyście byli. Być może zostałeś ukarany i odrzucony za mówienie, myślenie, odczuwanie i zachowanie się. Wyśmiany za to co ci nie wyszło, ze drżał ci głos podczas czytania liturgy czy śpiewu psalmów.

Jako dziecko możesz wykazać się specjalnymi mocami, talentami i zdolnościami,   a zagłuszano je, wyśmiewano , ośmieszano i tym sposobem podcinano mi skrzydła . Dziecko wówczas jest przestraszone, zastraszone i mogły być postrzegane jako „Zło” twoich rodziców, członków rodziny i tych w twoim najbliższym otoczeniu , takich jak szkoła czy kościół, czy zakon. Nikt nie zdaje sobie sprawy że tym sposobem wyrządzają ciężką krzywdę która  rani  kształtując  fałszywe ja w leku i strachu. Doświadczyłam złamanie serca i toksyczny wstyd uczucia i wiary, „że bycie tym, kim naprawdę jestem, jako Dusza, jest złe”, „Jestem nie do przyjęcia, bo kim jestem i muszę być kimś, kogo można zaakceptować i kochać”, są głębokie nierozwiązane rany, które trzeba być uzdrowionym. Tak miałam w dzieciństwie i w życiu zakonnym. W tym  W czasie medytacji doszłam poczułam że   wewnętrzne dziecko nie tylko utrzymuje nierozwiązane rany, które wymagają leczenia, ale także pamięta, jak grać, kochać, śmiać się, ufać, żyć chwilą, wierzyć w najlepsze wydarzenie – magię i cuda. Pomimo wszystko zaufałam stwórcy pomagam tym którzy doświadczają i doświadczali tego samego. Pisze by pomóc innym by dotrzeć do każdego kto chce uzdrowienia.

Kiedy twoje zewnętrzne dziecko będzie uzdrowione i zintegrowane, twoja prawdziwa esencja Duszy może świecić, a życie staje się „Niebem na Ziemi” zamiast czegoś, co cierpi i walczy. Pamiętaj Twój  świat zatroszczy sie o ciebie.

Chcesz uzdrowić i wrócić do domu? Następnie rozpocznij magiczną podróż i odzyskaj więź ze swoim wewnętrznym dzieckiem.

Kroki są następujące:

  • To Krok pierwszy;-
    Zaakceptuj i przyznaj, że wierzysz, że masz wewnętrzne dziecko!
  • Krok drugi;

Znajdź kilka zdjęć siebie jako dziecka i naprawdę na nie popatrz. Pamiętaj, jak to było być tak małym, bezbronnym, zależnym, potrzebującym i chcącym być kochanym.

  • krok trzeci;-

Uznaj, jak niesamowicie uroczy, piękny, przystojny, inteligentny, wyjątkowy, uroczy, zabawny byłeś!

  • krok czwarty;-

Spójrz na wyraz twarzy, język ciała, sposób ubierania się, co robisz na zdjęciach itp. Czy wyglądasz na szczęśliwego, smutnego, złego, samotnego itd. I dlaczego?

  • krok piąty;-

Umieść kilka swoich ulubionych zdjęć w specjalnych, fantazyjnych ramkach, które naprawdę uhonorują tę małą dziewczynkę lub małego chłopca.

Stwórz wewnętrzny ołtarz dziecka ze świecami, kryształami, kamieniami, muszlami morskimi, posągami / obrazkami Bogini / Boga / Ducha, aby kochać i chronić ciebie i twoje wewnętrzne dziecko, twoje zdjęcia, zabawki, książki itp., Wszystko, co ma dla ciebie znaczenie jako dziecko! Uczyń go pięknym, magicznym, zabawnym, uzdrawiającym i bardzo świętym.

Twoje wewnętrzne dziecko będzie tak wdzięczne za to, że robisz to dla nich. Pomaga to ożywić twoje wewnętrzne dziecko dla ciebie jako dorosłego, czyniąc je prawdziwą, oddychającą istotą, która jest naprawdę częścią ciebie.

aby zmienić ludzką świadomość
Pomoże  to również Twojemu dziecku w dzieleniu się swoimi myślami i uczuciami z Tobą, ucząc się ufać Tobie i Tobie, abyście się poznali.

  • Krok szósty;

Mów głośno do swojej małej dziewczynki lub chłopca na zdjęciu i powiedz im cześć. Powiedz im, że chcesz je poznać i powiedzieć, że jest ci przykro, że zapamiętanie ich zajęło tyle czasu. Przede wszystkim powiedz im, że je kochasz i chcesz przynieść je do domu. Zacznij czuć połączenie serca z tobą jako dorosłym z twoim wewnętrznym dzieckiem.  Jeśli możesz, mów do swojego wewnętrznego dziecka każdego dnia i ciągle mu przypominaj, że nie porzucisz ich i nie zdradzisz, tak jak inni. Że teraz zobowiązujesz się na stałe komunikować, dzielić się i rozwijać z nimi pełną miłości i ufności relację tak często, jak to możliwe! Na przykład możesz zacząć od zaplanowania tylko 5 minut dziennie. W miarę rozwoju relacji bądź otwarty na wydłużanie czasu spędzanego razem do ponad 5 minut dziennie. Jako dorosły, bądź cierpliwy i elastyczny na początku tego procesu i wybacz sobie, jeśli nie jesteś w stanie codziennie rozmawiać ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Powiedz im, co dzieje się w twoim dorosłym życiu i daj im znać, że jest ci przykro, jeśli przegapisz jeden dzień.

Proszę, wiedz, że twoje wewnętrzne dziecko będzie cię „testować”, aby sprawdzić, czy dotrzymasz obietnic. Im bardziej ty jako dorosły wchodzisz dla nich (szczególnie, gdy inni nie), twoje dziecko zacznie ci ufać i bardzo cię kochać.

Rozpoczyna się potężne uzdrowienie dla was obojga z głębokich ran złamanego zaufania i złamanych serc, gdy jesteście tam dla swojej małej dziewczynki lub małego chłopca. To magiczna alchemia między tobą a twoim wewnętrznym dzieckiem, która generuje zdumiewające, pozytywne zmiany w życiu. Jutro medytacja uzdrowienia wewnętrznego dziecka…

Scroll to Top